@klopx Tak. Chyba, że będziesz miał wykupiony pakiet Origin Access Premier i dopóki będziesz płacił te 60 zł miesięcznie to będziesz miał FIFE 20 bez kupowanie jej.
@Transu96 Chociaż z Piątkiem to lekka beczka jest, bo jest ambasadorem FIFY. :D Ale Zieliński każdemu powiewa, może jak mu się poprzestawia to dadzą mu skan twarzy. ;)
@lucca87 Ze ścianą lepiej bym dyskusje poprowadził niż z Tobą, bo o małpię nie mówię, ona mogła by zmienić swój tok myślenia, co jest przeciwieństwem Ciebie.
@lucca87 Odbierania sobie życia to tchórzostwo i egoizm, a piszesz już któryś raz, że jak nie chce żyć to niech samobójstwo popełni. Tak lepiej, żeby rodzina Cię przypadkiem znalazła całego zakrwawionego czy powieszonego w lesie czy na strychu, aniżeli mogli być przy twojej ostatniej chwili życia. @IAmBackCules I jak widać koledzę nerwy puściły, więc w sumie nawet zadowolony jestem. ;)
@lucca87 Ty wiesz jak eutanazja wygląda? Sam naciskasz przycisk, który odblokowuje blokadę płynu, który trafia do krwi. Jak ty wolisz popełnić samobójstwo, niż umrzeć w gronie przyjaciół i rodziny w sposób humanitarny to beka z Ciebie.
10
@clyde To dobrze, że nie jesteś moją dziewczyną.
6
@czygun Nie słyszałeś o tym, że Canal+ od tego sezonu ma wyłączność na mecze Barcelony?
2
"Mam też Balenciagi, ale wolę nosić Nike"
23
@MESSIah16 Tak zarówno eutanazja jak i aborcja powinna być legalna. Ostatnio była dyskusja z 99 odpowiedziami.
1
@kenneth99 Jak moje znajomości nie dają rady to Twoje tym bardziej. :/
2
@gorgota wózek inwalidzki?
1
@kerouac Ktoś z tej funkcji korzysta? Podobno są monitorowane.
1
@badej60 Cieszę się, że zapewniłem Ci zajęcie o tej godzinie.
3
@Socjopata Przy weekendzie jak znalazł.
0
Ten bramkarz Astany to chyba wszystko dzisiaj obroni.
7
@Kapitan hawk "Szkoda, że z Borussią tak nie zagraliśmy"
0
@Nihas Można wyczytać, że ten bug już nie działa, więc nie sugerowałbym się tym.
0
@klopx Tak. Chyba, że będziesz miał wykupiony pakiet Origin Access Premier i dopóki będziesz płacił te 60 zł miesięcznie to będziesz miał FIFE 20 bez kupowanie jej.
4
@MESSIah16 O Pele czy Maradonie ciągle się mówi i to w kategorii tych najlepszych, więc o Leo czy Ronaldo tak samo będzie się mówić.
13
@zodiak_10 Dla własnego wizerunku powinien zakończyć karierę.
1
@Transu96 Chociaż z Piątkiem to lekka beczka jest, bo jest ambasadorem FIFY. :D
Ale Zieliński każdemu powiewa, może jak mu się poprzestawia to dadzą mu skan twarzy. ;)
1
@Messibestplayerintheworld I tak nimi nikt nie gra, więc tylko chyba Polacy mają z tym problem.
1
@kenneth99 A Paris "Długonosy" Platynov? Czemu został nazwany Długonosym? Sam sobie odpowiedz. ;)
1
@Lola120 Coś długo to prawko zdawałaś. ;)
1
@qruczek Pc? Przeloguj Origin i jak wpiszesz fifa 20 w wyszukiwarce powinieneś mieć "Wersja Próbną".
0
@Kajtek77 Nie jestem fanem Diaza. :/
0
@mkord Ale on jest Grekiem, a nie Amerykaninem, którzy mają tylu dobrych graczy, że ścisły TOP może sobie odpuścić.
0
@mkord Miałem namyśli tylko ścisły top Curry, LeBron czy inny Harden itd.
2
@ArdoFCB Mimo, że mam na steamie to i tak wezmę. A seria Arkham to jest kozak totalny.
1
@KapiFCB Z tego co wiem dla "poważnych" zawodników liczy się tylko IO, a na MŚ każdy leje ciepłym moczem. Ile w tym prawdy nie wiem.
3
@lucca87 To chociaż dobrze, że dla Ciebie jestem emocjonalnym idiotą, bo dla mnie też jesteś, ale umysłowym. ;)
6
@lucca87 Ze ścianą lepiej bym dyskusje poprowadził niż z Tobą, bo o małpię nie mówię, ona mogła by zmienić swój tok myślenia, co jest przeciwieństwem Ciebie.
4
@lucca87 Odbierania sobie życia to tchórzostwo i egoizm, a piszesz już któryś raz, że jak nie chce żyć to niech samobójstwo popełni.
Tak lepiej, żeby rodzina Cię przypadkiem znalazła całego zakrwawionego czy powieszonego w lesie czy na strychu, aniżeli mogli być przy twojej ostatniej chwili życia.
@IAmBackCules I jak widać koledzę nerwy puściły, więc w sumie nawet zadowolony jestem. ;)
1
@catluck Nie wiadomo, podobno 17, ale trzeba będzie się dowiedzieć z praktyki.
4
@lucca87 Ty wiesz jak eutanazja wygląda? Sam naciskasz przycisk, który odblokowuje blokadę płynu, który trafia do krwi.
Jak ty wolisz popełnić samobójstwo, niż umrzeć w gronie przyjaciół i rodziny w sposób humanitarny to beka z Ciebie.