1

@Chwytliwy Jedyny plus tego Chillwagonu.

0

@Socjopata Imo pewniaczek to +2.5 bramki BVB - Barca i tak samo PSG Real.

0

@Kidd Ja mam NC+, więc chyba od nich, musiałbyś sprawdzić u siebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

"W dniach 16-22 września dla wszystkich abonentów posiadających opcję CANAL + będą odkodwane kanały Polsat Sport Premium."
Dzięki @Bobo25 za informację, bo już myślałem, że będę musiał szukać streamów. Może komuś też taka informacja się przyda.

0

@rafal314 Od 19 września bodajże.

3

@MaTt_BarcaFan Smutne, że w meczu Barcelony rozpatrywany jest w ogóle remis.

1

@PawkoFCB Spełnia każdy podpunkt rapu, więc to ty masz jakąś swoją wymyślona definicję rapu.

2

@krzychu1526 Było mnóstwo innych bezsensownych tematów*

2

@Barca17griezz10 Słownik języka polskiego też się skączył.

1

@kerouac Sam się spuść. :D
@Kajtek77 To znaczy, że był średniakiem zwykłym.

0

@sebasek99 Bałwan nawet prawidłowo marki nie umie napisać.

0

@sebasek99 O kogo chodzi?

0

@kerouac Jaki dobry bramkarz puszcza 3 bramki z Romą lub 4 z Liverpoolem?

1

@jacobFCB Google drive? Mega nz?

0

@Ratamahatta Po prostu przy Arthurze czy Frenkiem ma możliwość płynnego operowania piłką. Przyjmie piłkę i od razu ma dwie opcje do wyboru, dlatego jego gra wygląda na przyzwoitym poziomie.

9

@kenneth99 Mój kandydat już powiedział, że zrobił "helikopter w ogniu" jak wygra. Więc macie czas nie przemyślenia.

6

@MesQueUnClub96 Xavi i Iniesta.

1

@IAmBackCules Podobno w pampersie chodzi, więc dla niego to żaden problem.

0

@4drian0 No kozaku.

0

@Qlewer To wszystko można znaleźć już od przedstawionego Gizy, seksizm i żarty z płci przeciwnej to u Paczesia. Na pamięć wszystkich programów nie znam, bo przedstawienie w humorystyczny sposób sytuacji codziennych jakoś nie zapada specjalnie w pamięci.
Zaślepiony amerykańskim bełkotem? Wątpię, po prostu poruszanie problemów społecznych XXI w. bardziej zapada w pamięć.
Daj mi przykład polskiego stand-up'u, który daje tyle do myślenia co nowy program na Netflixie Dave Chappelle "Sticks & Stones", może ktoś mniej mainstreamowy (w Polsce) podchodzi w taki sposób to tego rodzaju komedii.

0

@Qlewer Włącz sobie Paczesiów, Gizy czy innych Lotków (tak z brzegu najbardziej mainstreamowi) i gdzie oni przekraczają granicę smaku? U Paczesia poruszanie śliskich spraw jest praktycznie 0 i z tej trójki tylko Giza w jakiś sposób próbuje poruszać takie tematy.

0

@MadafakinGuy Kabaretów to od X czasów nie oglądam chyba, że ktoś w towarzystwie jakiś włączy. A z stand-uperów to Jeselnik (uwielbiam jego psychopatyczny stan bycia na scenie) i Joe Rogana się fajnie słucha.
Tacy jeszcze do polecenia z Netflixa: Ricky Gervais, Marlon Wayans czy właśnie Dave Chappelle.
Ale Louis CK jakoś nie przypadł mi do gustu, taki dziwny. ;)

1

Stand-up, Stand-up
Co raz bardziej popularna forma komedii w dzisiejszych czasach (wątpię, żeby przegonili oglądalnością Januszy i Grażyny oglądających kabarety) i według mnie najlepsza forma komedii. A teraz do tematu mojego wywodu, różnice między naszymi polskimi stand-up'erami, a zagranicznymi.
Ktoś powie, że co to za różnica, przecież każdy gada o tym o czym napisze. No, ale oglądając naszych rodaków ma się wrażenie (przynajmniej ja takie mam), że boją się ruszać śliskich spraw (LGBT, równouprawnienie płci czy czarny humor), nie wiem czy jest to spowodowane publicznością, która "brzydzi" się takim humorem czy może czymś innym.
Włączając zagraniczny stand-up nie ma czegoś takiego, że komik będzie bał się czegoś powiedzieć, po prostu nie ma. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie, że Polak na scenie mówi o równouprawnieniu, żeby kobiety się po prostu zamknęły (Dave Chappelle). Media by go zjadły. Albo, że jak ktoś da mu małe dziecko do potrzymania to lubi je "przypadkowo opuścić" (Anthony Jeselnik).
Za kilka lat pewnie i w Polsce komicy przestaną się bać dotykać kontrowersyjnych tematów, ale to wszystko w rękach widowni i samych komików.

1

@BaroPodertos Zgadzam się z tą wymową, a najbardziej drugim członem (jeżeli tak to można nazwać) "sell". Dokładnie sprzedać ten klub w cholerę, zanim staniemy się drugim Milanem.

3

@rokiciak "nie nie wymagają" - negacja negacji, więc wymagają, tak?

1

@Phatro Kontroler biletów to ma ciężka pracę, bo gagatki bez biletów już was rozszyfrowali.

1

http://www.lubin.pl/smiertelny-wypadek-pod-milosna-kobieta-wjechala-w-motocyklistow/
Ehh to jest patologia, osoby w takim wieku nie powinny być dopuszczone do kierowania jakimkolwiek pojazdem.

1

@kenneth99 Telamarki na policji uskuteczniasz, więc ze skokami nie będzie problemu.

1

@DaPi W golfa chciałbym zagrać z takich sportów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?