@FC1899Barca Z Wengerem jest taki problem, że to już dziadzia jest i wątpię, żeby chciał mieć taką presję jaką by miał w Barcelonie. Ale imo byłby to super wybór.
@El dominatore Oceniłbym jakbym napisał "Jak można wytatuować sobie coś takiego?! ETC. ETC.", przedstawiłem tylko swój punkt widzenia na temat takiego tatuażu.
0
@TR3YWAY Próbowałeś wyłączyć i włączyć telefon? :D
1
@ksobi https://pl.wikipedia.org/wiki/Stulejka podobno się leczy, ale nie wiem.
0
@TR3YWAY A w "dźwięk powiadomienia" też masz "brak"? I zawsze możesz odznaczyć "Dźwięki z aplikacji".
4
Komentarz usunięty
0
@TR3YWAY "Powiadomonie i dźwięki"> "Dzwonek" > "Brak".
1
@Kompletny I będzie gadane "MESSI NIE ZAGŁOSOWAL NA VAN DIJKA!!! BAŁ SIĘ!, NO A VVD TAK, TO JEST DOBRY CHŁOPAK!".
0
@Triv44 Jak Ci wyskakuje coś z odświeżeniam to nie naciskaj tego przycisku, a po prostu odśwież stronę z przeglądarki.
0
@Triv44 Włącz tego Twitta, odpal zdjęcie i zobacz, że nie ma jego imienia w tabelce "Name" o to chodzi. Kij mnie to obchodzi po kim ma imię.
1
Według FIFY to imienia nie ma.
2
@BigShaq Oooo, to rodzice nie nadali imienia Ronaldo? :D
4
@Esteban_ Messiego znowu będzie musiał Xavi trzymać. ;)
0
@ArterkHD Mogę komedię polecić. Gala "FIFA The Best 2019". Ze śmiechu, aż płakać się chce.
1
@Veb1233 3 był De Gea, a nie było go w najlepszych bramkarzach? XDDDDDDDDDD.
0
@Striker I tak zrobiłem, ale tak zapomniałem o "równości".
6
@BarcaInfo I to tyle z jego przyszłych nagród. ;)
0
Czemu nagroda dla najlepszej piłkarki jest na końcu jak nikogo to nie interesuje? Chyba najważniejsza nagroda powinna być na końcu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Real dalej jedzie na tych 3 LM pod rząd. :D
Komercja zabiła te gale. Tak samo jak w kinematografii Oscary leżą i sikają pod siebie.
2
Ta prowadząca to chyba jeszcze tydzień temu jedyne słowo po angielsku jakie znała to "blowjob".
9
@Janiama Prawdziwy "Orzeł Polski", a nie ten podrabiany Niemiec Lewandowski. Masz szczęście, że Messiego tam dałeś, bo inaczej byłby pierwszy.
1
Komentarz usunięty
0
@Coutinho007 Też tak sądzę, ale z dwojga złego wolałbym Allegriego, który ma doświadczenie w Topowych klubach.
0
@Barca_Big_Moment Allegri przynajmniej nadaje się do wielkich klubów, a nie jak Erneścik do średniaków ligowych.
0
@FC1899Barca Rakitić jest jak każdy inny piłkarz. Jeżeli trener widzi jego w składzie, zamiast Rakiticia to tyle.
12
@uziq Eleven straciło prawa do transmisji Barcelony, więc w tym sezonie tylko C+. Tylko pierwszy mecz był wyjątkiem.
0
@Swiatek Już Dembele miał podnieść poziom, później Coutinho, a teraz Griezmann, więc wątpię, że to ich wina.
9
@Kapitan hawk Coming out fanów Neymara uważam za otwarty.
0
@FC1899Barca Z Wengerem jest taki problem, że to już dziadzia jest i wątpię, żeby chciał mieć taką presję jaką by miał w Barcelonie. Ale imo byłby to super wybór.
2
@koksik2700 Zgadzam się w pełni z tym.
4
@El dominatore Oceniłbym jakbym napisał "Jak można wytatuować sobie coś takiego?! ETC. ETC.", przedstawiłem tylko swój punkt widzenia na temat takiego tatuażu.