0

@TR3YWAY Próbowałeś wyłączyć i włączyć telefon? :D

1

@ksobi https://pl.wikipedia.org/wiki/Stulejka podobno się leczy, ale nie wiem.

0

@TR3YWAY A w "dźwięk powiadomienia" też masz "brak"? I zawsze możesz odznaczyć "Dźwięki z aplikacji".

4

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY "Powiadomonie i dźwięki"> "Dzwonek" > "Brak".

1

@Kompletny I będzie gadane "MESSI NIE ZAGŁOSOWAL NA VAN DIJKA!!! BAŁ SIĘ!, NO A VVD TAK, TO JEST DOBRY CHŁOPAK!".

0

@Triv44 Jak Ci wyskakuje coś z odświeżeniam to nie naciskaj tego przycisku, a po prostu odśwież stronę z przeglądarki.

0

@Triv44 Włącz tego Twitta, odpal zdjęcie i zobacz, że nie ma jego imienia w tabelce "Name" o to chodzi. Kij mnie to obchodzi po kim ma imię.

1

Według FIFY to imienia nie ma.

2

@BigShaq Oooo, to rodzice nie nadali imienia Ronaldo? :D

4

@Esteban_ Messiego znowu będzie musiał Xavi trzymać. ;)

0

@ArterkHD Mogę komedię polecić. Gala "FIFA The Best 2019". Ze śmiechu, aż płakać się chce.

1

@Veb1233 3 był De Gea, a nie było go w najlepszych bramkarzach? XDDDDDDDDDD.

0

@Striker I tak zrobiłem, ale tak zapomniałem o "równości".

6

@BarcaInfo I to tyle z jego przyszłych nagród. ;)

0

Czemu nagroda dla najlepszej piłkarki jest na końcu jak nikogo to nie interesuje? Chyba najważniejsza nagroda powinna być na końcu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Real dalej jedzie na tych 3 LM pod rząd. :D
Komercja zabiła te gale. Tak samo jak w kinematografii Oscary leżą i sikają pod siebie.

2

Ta prowadząca to chyba jeszcze tydzień temu jedyne słowo po angielsku jakie znała to "blowjob".

9

@Janiama Prawdziwy "Orzeł Polski", a nie ten podrabiany Niemiec Lewandowski. Masz szczęście, że Messiego tam dałeś, bo inaczej byłby pierwszy.

1

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 Też tak sądzę, ale z dwojga złego wolałbym Allegriego, który ma doświadczenie w Topowych klubach.

0

@Barca_Big_Moment Allegri przynajmniej nadaje się do wielkich klubów, a nie jak Erneścik do średniaków ligowych.

0

@FC1899Barca Rakitić jest jak każdy inny piłkarz. Jeżeli trener widzi jego w składzie, zamiast Rakiticia to tyle.

12

@uziq Eleven straciło prawa do transmisji Barcelony, więc w tym sezonie tylko C+. Tylko pierwszy mecz był wyjątkiem.

0

@Swiatek Już Dembele miał podnieść poziom, później Coutinho, a teraz Griezmann, więc wątpię, że to ich wina.

9

@Kapitan hawk Coming out fanów Neymara uważam za otwarty.

0

@FC1899Barca Z Wengerem jest taki problem, że to już dziadzia jest i wątpię, żeby chciał mieć taką presję jaką by miał w Barcelonie. Ale imo byłby to super wybór.

2

@koksik2700 Zgadzam się w pełni z tym.

4

@El dominatore Oceniłbym jakbym napisał "Jak można wytatuować sobie coś takiego?! ETC. ETC.", przedstawiłem tylko swój punkt widzenia na temat takiego tatuażu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?