1

Wolski śmieć nie lubie gościa, komentuje typowo pod real...

0

Dobrze,potrzebujemy obrońców.Czekam jak się sprawdzi na PO...

0

Myślę że to nie jest uprzedzenie do Barcy.
Po prostu chcieli za niego wziąć więcej ale nie było zainteresowanych więc trzeba było szybko go sprzedać bo zaraz koniec okienka :)

0

Messi 5,5?! hahaha śmiech na sali
5,5 to moze km on przeszedl w tym meczu...

0

Dzięki za odp :) Już rozumiem o co chodziło oceniającym

0

Mogłby mi ktoś wyjaśnić zdanie w ocenie Xavi'ego?
"Zmieniony słusznie, bo Martino chciał ominąć środek pola, ale ze szkodą dla zespołu".
Chodzi o to aby grać tylko przerzutami do skrzydłowych lub Messi'm?
A jeżeli chodzi o mecz to 2:3 to bardzo mały wymiar kary.Po ocenach nigdy bym nie powiedział że przegraliśmy mecz takim wynikiem z taką przewagą w pierwszych 20 minutach . Szkoda :(

0

Dzięki :)

0

Wie ktoś może gdzie można obejrzeć lub ściągnąć całe mecze Barcelony?

0

Wie ktoś czy będzie jeszcze dziś powtórka tego meczu? Może być nawet w innym języku

0

I niech ktoś teraz powie że wyrzucenie Abidal'a było świetnym pomysłem!

0

*Bramkarza

0

Perez myśli że jak raz mu się Galacticos to znów je stworzy.

0

Dobrze że Cesc jest w formie :)

0

Najważniejsze że strzelili na wyjeździe

0

Miejmy nadzieję że Neymar go zastąpi :)

0

Oczy mu się same zamykają :D

0

Chyba nie

0

Same gadżety to z 30 mln na plusie :D

0

Już widzę te tańce po strzelonym golu. :) A tak wgl czemu oni go tak męczą niech dadzą mu odpocząć do kur... nędzy! xD

0

Się napatrzyłem na tego Neymar'a aż mi się w FIFĘ zagrać zachciało xD

0

Żeby tylko Tito nie szalał i nie wypuszczał Neymara w pierwszym.Było by słąbo :*(

0

Jestem ciekaw formacji Neymar-Messi-Tello albo Tello-Messi-Neymar bo jeżeli Neymar będzie z prawej to będzie się lepiej dogadywał z Danim :d

0

No i teraz wszystko zależy od samego Neymara.
Powodzenia! :D

0

Już poszalał trochę. Niedługo powinno być video z prezentacji :)

0

Chodzi mi o nasz czas. :)

0

Podziwiam go:
- wczoraj zagrał pełne 90 min .
- mecz skończył się ok. 23:00.
- z Brazylii do Hiszpanii jest ok. 8 godzin lotu.
- spał ok. 4h
-wdg doniesień zjadł 2 posiłki
- miał siłę jeszcze wyjść na boisko i się pokazać .

Myślę że dlatego aż tak nie szalał

0

Pięknie :D

0

Jest!

0

Haha może wgl go nie ma bo zaspal czy cos i wkrecają ze zaraz będzie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?