0

a u mnie deszcz :(

0

Bedzie mial 20 :)

0

Wolałbym żeby Barcelona nie zdobywała w ostatnich latach tyle trofeum bo jak widać większość kibiców woli jebane transfery,trofea i huj wie czego.
Nie liczy się dla nich "Mes que un club".Jeżeli klub dalej będzie tak postępował to wole żeby nigdy nie zdobyli żadnego trofeum.Szkoda tylko że ten sezon zakończy się smutnie.

0

W większości was nie widzę barw Blaugrana...

0

Nie widze w tobie barw Blaugrana

0

Z taką formą ma szanse na konkurowanie z Danim :D

0

Brutalne ale niestety prawdziwe

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć retransmisje tego meczu :)

0

chlopak nie ma trofeum to niech sie wyzyje tutaj
D:

0

Współczuje wszystkim którzy oglądali mecz na TVP ;(

0

do Barcy go!

0

Robben miszcz finałów

0

Chyba BPL nie oglądasz.
Ma wszystko: strzał z daleka , główka , szybkość i jest młody

0

Wszystko jest możliwe ^^
A jak nie on to Thiago Silva , Hummels

0

Ter Stegen , David Luiz , Gundogan i Neymar to wdg mnie podstawy transferowe dla Barcy

0

A w Realu są też Marcelo , Kaka którzy wiekowo są bliżsi Neymarowi niz Alves , Adriano.Real proponuje również większą kasę wiec nic nie wiadomo.
Chce juz od ok. 3 lat aby grał na Camp Nou ale coś czuje że jego tatuś wybierze RM.

0

Dzięki niemu jestem zakochany w Barcelonie. Dziękuje R10! :D

0

Żałosny jest ten Mourinho niech się wynosi stąd jak najdalej :)

0

Dobrze napisane.Dajmy im czas a później zastanówmy się nad zmianami bo narazie jesteśmy pod wpływem emocji i możemy powiedzieć z dużo. :)
Visca !

0

Łączmy się z kibicami Realu w głębokim bólu po przegranych XDD

0

Najlepsze : Nic
Najgorsze : głupota Alby

0

Co wy tu wgl piszecie !? Obecnie Bayern nie jest w niczyim zasięgu.Wygra lige mistrzów z palcem w nosie.Jeśli chodzi o naszych to nic nie mogli zrobić oprócz Alby który stracił wszystko w moich oczach i jak dla mnie to po sezonie "aliwederczi roma" razem z Tito

0


Valdes
Alves Busquets Pique Alba
Xavi
Fabregas Iniesta
Alexsis Villa Messi

0

Podoba mi się postawa Barcelony w tym meczu !

0

Sory 1/8 LM :P i jest pare błędów w tekscie np. po temu , Boatemg

0

Mysle ze to był test dla Tito.Źle przygotował on drużyne na ten mecz i to jego wina ze "raczej" nie będzie nas w 1/8 LE.

0

Poprawcie Tello bo pisze Tell :D

0

Słyszałem gdzieś że ta szkółka ma być zamknięta z braku zainteresowania i małych przychodów.

0

Leo nie siadaj na piłce bo będzie jajo :P

0

Według mnie dla Barcy było by lepiej aby w spotkaniu Real - Atletico wygrał Real.Wtedy Atletico oddaliło by się od nas o 6 pkt a real dalej o 11 o ile wygramy wszystkie mecze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?