HarrOw
Dołączył/a: styczeń 2012
W-M
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wolski śmieć nie lubie gościa, komentuje typowo pod real...
0
Dobrze,potrzebujemy obrońców.Czekam jak się sprawdzi na PO...
0
Myślę że to nie jest uprzedzenie do Barcy.
Po prostu chcieli za niego wziąć więcej ale nie było zainteresowanych więc trzeba było szybko go sprzedać bo zaraz koniec okienka :)
0
Messi 5,5?! hahaha śmiech na sali
5,5 to moze km on przeszedl w tym meczu...
0
Dzięki za odp :) Już rozumiem o co chodziło oceniającym
0
Mogłby mi ktoś wyjaśnić zdanie w ocenie Xavi'ego?
"Zmieniony słusznie, bo Martino chciał ominąć środek pola, ale ze szkodą dla zespołu".
Chodzi o to aby grać tylko przerzutami do skrzydłowych lub Messi'm?
A jeżeli chodzi o mecz to 2:3 to bardzo mały wymiar kary.Po ocenach nigdy bym nie powiedział że przegraliśmy mecz takim wynikiem z taką przewagą w pierwszych 20 minutach . Szkoda :(
0
Dzięki :)
0
Wie ktoś może gdzie można obejrzeć lub ściągnąć całe mecze Barcelony?
0
Wie ktoś czy będzie jeszcze dziś powtórka tego meczu? Może być nawet w innym języku
0
I niech ktoś teraz powie że wyrzucenie Abidal'a było świetnym pomysłem!
0
*Bramkarza
0
Perez myśli że jak raz mu się Galacticos to znów je stworzy.
0
Dobrze że Cesc jest w formie :)
0
Najważniejsze że strzelili na wyjeździe
0
http://tvgolazo.blogspot.com/p/tv-golazo-1.html
0
Miejmy nadzieję że Neymar go zastąpi :)
0
Oczy mu się same zamykają :D
0
Chyba nie
0
Same gadżety to z 30 mln na plusie :D
0
Już widzę te tańce po strzelonym golu. :) A tak wgl czemu oni go tak męczą niech dadzą mu odpocząć do kur... nędzy! xD
0
Się napatrzyłem na tego Neymar'a aż mi się w FIFĘ zagrać zachciało xD
0
Żeby tylko Tito nie szalał i nie wypuszczał Neymara w pierwszym.Było by słąbo :*(
0
Jestem ciekaw formacji Neymar-Messi-Tello albo Tello-Messi-Neymar bo jeżeli Neymar będzie z prawej to będzie się lepiej dogadywał z Danim :d
0
No i teraz wszystko zależy od samego Neymara.
Powodzenia! :D
0
Już poszalał trochę. Niedługo powinno być video z prezentacji :)
0
Chodzi mi o nasz czas. :)
0
Podziwiam go:
- wczoraj zagrał pełne 90 min .
- mecz skończył się ok. 23:00.
- z Brazylii do Hiszpanii jest ok. 8 godzin lotu.
- spał ok. 4h
-wdg doniesień zjadł 2 posiłki
- miał siłę jeszcze wyjść na boisko i się pokazać .
Myślę że dlatego aż tak nie szalał
0
Pięknie :D
0
Jest!
0
Haha może wgl go nie ma bo zaspal czy cos i wkrecają ze zaraz będzie :D