HarrOw
Dołączył/a: styczeń 2012
W-M
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki TheBlues and Barca
0
Kto asystował przy drugim golu Messiego?
0
Według mnie bohaterami są Xavi , Mascherano , Busquets , Song i Valdes.Czekam na powrót Messiego ! :D
0
bo w reprezentacji zawsze gra z 8....
0
To nie Bayern przegrał tylko Robben. Neuer zagrał sezon życia. Bardzo ładny mecz. Mam nadzieje ze za rok zobaczymy Barce. VEB!
0
@ja8215 I Fontas!
0
Ale zauważcie że może jest takich tysiące fauli ale to w jakiś 2-4 ligach angielskich i innych na tym poziomie. A to już jest ćwierćfinał LM.Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.
0
Ale zauważcie że może jest takich tysiące fauli ale to w jakiś 2-4 ligach angielskich i innych na tym poziomie. A to już jest ćwierćfinał LM.Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.Brutalny faul.
0
Villareal może się spiąć.Mają nowego trenera i chcą pokazać na co ich stać :)
0
Według mnie on jest lepszy nawet od Cuenca'i .
0
To nie Real zdobył 10 pkt przewagi tylko Barcelona je straciła.
0
według mnie Pepe sie ośmieszył.Zagrał jak gówniaż.Ale i tak najlepszy jest Carvalio (nie znam pisowni) po faulu messiego nic nie powiedział a po faulu na puyolu odrazu go przeprosił .Widać że sie boi starszych graczy.Jak dla mnie dzisiejszy real obraża erę Galacticos
0
Ibra wodogłowie....