0

Dzięki TheBlues and Barca

0

Kto asystował przy drugim golu Messiego?

0

Według mnie bohaterami są Xavi , Mascherano , Busquets , Song i Valdes.Czekam na powrót Messiego ! :D

0

bo w reprezentacji zawsze gra z 8....

0

To nie Bayern przegrał tylko Robben. Neuer zagrał sezon życia. Bardzo ładny mecz. Mam nadzieje ze za rok zobaczymy Barce. VEB!

0

@ja8215 I Fontas!

0

Ale zauważcie że może jest takich tysiące fauli ale to w jakiś 2-4 ligach angielskich i innych na tym poziomie. A to już jest ćwierćfinał LM.Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

0

Ale zauważcie że może jest takich tysiące fauli ale to w jakiś 2-4 ligach angielskich i innych na tym poziomie. A to już jest ćwierćfinał LM.Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.Brutalny faul.

0

Villareal może się spiąć.Mają nowego trenera i chcą pokazać na co ich stać :)

0

Według mnie on jest lepszy nawet od Cuenca'i .

0

To nie Real zdobył 10 pkt przewagi tylko Barcelona je straciła.

0

według mnie Pepe sie ośmieszył.Zagrał jak gówniaż.Ale i tak najlepszy jest Carvalio (nie znam pisowni) po faulu messiego nic nie powiedział a po faulu na puyolu odrazu go przeprosił .Widać że sie boi starszych graczy.Jak dla mnie dzisiejszy real obraża erę Galacticos

0

Ibra wodogłowie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?