Harry Redknapp
Dołączył/a: październik 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Henry, wspaniały piłkarz, moim zdaniem nadaje się do top 10 najlepszych napastników wszechczasów obok Pelego, Maradony, Ronaldo czy Batistuty. :)
0
Guardiola jest za. Zespół jest za. Cules są za. Ale co z tego skoro i tak polaczki będa komentować, że Rosell niszczy tradycje. Szkoda mi was...
0
Casillas to ostatni dojrzały zawodnik Realu, który potrafi docenić przeciwnika i pokazywać klasę w niemal każdej wypowiedzi. Szkoda, że oddali Raula, również Ruuda bardzo ceniłem.
0
Dokładnie. Na 1szy skład za slaby, a w 2gim powinniśmy trzymać młodszych graczy. Myślę że w słabszych klubach Primera Division spokojnie sobie poradzi.
0
Oglądam regularnie Crackovię i muszę przyznać, że ich humor jest powalający. Szkoda, że najlepsza postać tego kabaretu już odeszła i nie był to Guti a Czyhryński. :)
0
Źle, że Pique jest o kartkę od zawieszenia ;(
0
Mówcie co chcecie ale dla mnie mecz z Espanyolem na wyjeździe będzie trudniejszy niż ewentualne mecze z Chelsea na SB, Interem na SS czy Manchesterem na OT razem wzięte.
0
Nie wiem czemu w rywalizacji trenerów wszyscy skreślają Pepa. Wygrał on podobnie jak Mou krajową ligę, a ustąpił Portugalczykowi jedynie w LM. To zdecydowanie przemawia za Jose ale spójrzmy też na ten sezon i na wynik, który napełnij moje serce szczęściem - 5.0. To również może zostać wzięte pod uwagę... Mimo wszystko mój faworyt to Del Bosque.
0
Moim zdaniem mamy najlepszy atak świata, MVP bije i będzie biło rekordy przez lata. Zdecydowanie najlepsze snajperskie trio na świecie.
0
Bardzo dobry obrońca, mam nadzieję, że niedługo zajmie miejsce Capdevilli w reprezentacji.
0
Pacquiao to jest gosć. On powinien wygrać chociażby za samo serce, które jest dwa razy większe niż Puyola.
0
Julio Cesar - Lahm, Pique, Puyol (C), Bastos - Robben, Xavi, Honda, Iniesta - Messi, Villa a jako trener oczywiscie Del Bosque
0
Nie rozumiecie. Mourinho chce mieć Ramosa na środku obrony, bo uważa, że tam gra on najlepiej, wtedy potrzebny będzie dobry prawy a takim jest Dani. Jesli odejdzie będzie źle, jeśli do Realu - fatalnie, dlatego dać mu tyle co Inieście i Xaviemu bo lepszego prawego na świecie nie znajdziemy.
0
Do tych którzy oglądali: Jak grał Bojan?
0
W życiu! Busquets o niebo lepszy niż jakiś anal Fabregas.
Mam nadzieje że Cesc nigdy nie trafi do Barcy, bo jest Xavi a za pare lat będzie Thiago.
0
Gdybym zarabiał nie 3.500 a 3.500.000 miesięcznie to bym zapłacił Daniemu z własnej kieszeni.
0
Brawo dla Jeffa i Pepa, młdzieniec zbiera potrzebne doświadczenie.
0
Teraz że druzyna w budowie a przed meczem kozaka zgrywał... Nieprzyjemny typek. Przy nim Sir Alex Gumożujson i Arsene Wągier to przyjemniaczki.
0
Niektórzy kibice potrafią się zachować, ale reszta to puto mierdy... już się zaczęło zwalanie winy na sędziago, 5 karnych, hahahahhah, to sędzia był za Realem, czerwonych kartek powinno być z 5.
Piekny mecz. Pique, Villa, piekne zachowanie :D:D a z druzyny przeciwnej to Benzema nawet ładnie się zachował, chyba jako jedyny potrafił zachować honor... Ramos, Alonso, Khedira, wstyd mi za nich...
0
Ramos piekne zachowanie, jak go nie zawieszą na conajmniej 5 meczów to będzie skandal. Głupia cip*ka. A mecz? Jeden z piekniejszych w moim życiu, mina Mou i Szampona becenna. Kocham was Panowie!!! Jutro mam trudny dzień w pracy ale co mnie to interesuje, niech mnie zwolnią! Dziś swiętuje do rańca!
0
No cóż. Rozumiem że mozna wybrać Carvalho czy Ramosa, ew Di Marię, ale wybór Ozila to są już żarty które nie pozwalają tej ryzwalizacji traktować na poważnie.
0
Benzema dużo lepszy zawodnik od Higuaina... Gra mniej co utrudnia utrzymanie formy a i tak zalicza lepsze występy od Igły. Wg mnie wiadomość i tak pozytywna, bo jak Benzema będize już w 70 minucie zmęczony, a Real nie będzie prowadził to Mou nie będzie mógł wprowadzić świeżego napastnika, bo takiego w kadrze nie ma...
0
Najbardziej rozwala obecność Macieja Skorży w tym artykule.
0
Guardiola to bardzo dobry trener, ale niezwykle niedoświadczony i popełniajacy wiele błędów tym spowodowanych. Jak na razie idzie nam dobrze, ale to dlatego, że mamy świetny skład. Jak przegrywamy, lub gramy lipe, Guardiola nie wie co robić, a i jego transfery przypominają często zakupy Realu, bo przy dobrych transferach jak Pique, Maxwell, Mascherano pojawiają sę fatalne jak Keirrison, Caceres czy Henrique. Guardiola jest więc bardzo dobrym trenerem (jednym z lepszych młodego pokolenia) ale to sław jak Lippi, czy Ferguson jeszcze mu brakuje i myślę, że w innym zepole by sobie nie poradził. Barca jest dla niego idealna, dobry zespół ze świetną szkółką, z której on sam pochodzi. Nie wiemy jak poradzilby on sobie w innym klubie i myślę, że sam Pep, jako inteligentny człowiek nie odważyłby się odejsć do słabszego klubu z zupełnie inną gospodarką i mentalnością... Tu jest gwiazdą i już znaną marką, tam musialby swój image budować od nowa i byłoby mu bardzo ciężko, w dodatku liga angielska to nie jest jego żywioł... Reasumując: jeśli Pep odejdzie to zakończy karierę, albo przejmie jakiś naprawdę słaby zespół, na pewno nie żadną potęgę. Kto zostanie trenerem po Guardioli? Pewnie Villanova lub Enrique, jednak nie jest to dobrym pomysłem. Barcelonę stać na dobrego, europejskiego trenera i nie ma potrzeby eksperymentowania... Ja bym z chęcią widział u nas np.właśnie Ancelottiego, którego uważam za trenera genialnego.
0
No z przeciętnością na pewno przesadziłem, ale ilu jest młodych talentów? Lloris, Adler, Neuer czy De Gea są jemu równi lub nawet lepsi.
0
W miniaturce Puyol cieszący się po golu na 1:2 to myślałem, że też będzie na tej liście. :)) Cruyff to magia, Maradona też pieknie ośmieszył obrońcę. Wszystkie bramki nadzwyczajne, jednak podium powinna zamykać jak dla mnie bramka Carlosa z 2000 będąca na miejscu 5.
0
Świetny, doświadczony, niezwykle bramkostrzelny napastnik, w dodatku Argentyńczyk - abolutnie ZA, ale nie włączając w to Bojana. Z tego malucha będzie jeszcze fantastyczny zawodnik, więc jeśli nie ma dla nigo miejsca to go sprzedać z opcją wykupu lub wypożyczyć do jakiegoś Sportingu czy Almerii, ale nie oddawać. Tevez za samą gotówke byłby jednak pewnie niezwykle drogi, choć moim zdaniem 40 mln za niego to nie jest wygórowana cena.
0
Oby Dani został, bo razem z Maiconem i Ramosem (piłkarzami nie do zdobycia) tworzy on trójkę zdecydowanie najlepszych prawych obrońców, za którymi jest głęboka przepaść... Jeśli jednak odejdzie, cóż. Srna jest dobrym kandydatem, ale moim zdaniem priorytetem powinien być Sagna, świetny gracz w dodatku przyzwyczajony do stylu gry Barcelony.
0
amazemecr7
1.Hart jest przeciętnym bramkarzem
2.Hart jest bramkarzem młodym, szkoda żeby się u nas na ławce marnował
3.Hart to Anglik, a Angole się za granicą nie sprawdzają
4.Hart gra w Manchesterze City - zespole z portfelem bez dna i zarabia krocie pieniędzy... Żeby go wyciagnąć trzeba by bylo zapłacić wielką forse za niego i w dodatku jemu też dać kontrakt z niezłą sumką.
Ja osobiście chciałbym u nas na ławkę bramkarza w wieku 28-33, nienajlepszego i takiego który pogodzi się z rolą rezerwowego. Takiego zarząd właśnie będize szukał, bo Valdes w ciągu paru sezonów ominął może tylko kilka meczów, więc kogoś lepszego niż Pinto nie potrzebujemy. Mimo wszystko chciałbym na ławkę jakiegoś Polaka np. Kuszczaka, który i tak jest rezerwowym. :)
0
To poważnie jego słowa? To chyba jego pierwszy wywiad, w którym nie bredzi, że jest lepszy od Messiego... Czy to możliwe, że ktoś taki jak Mourinho nauczył go pokory? A może Crissy wreszcie dorośleje?