0

Dwaj świetni pivoci, wg mnie ex aequo na miejscu 3, jeśli chodzi o swoją pozycje... tuż za Pirlo i Essienem.

0

Teraz pytanie, czy Adriano jest gotowy na Gran Derbi?

0

J.Cesar - Lahm, Lucio Puyol, Maicon - Iniesta, Schweinsteiger, Xavi, Sneijder - Messi, Forlan

Moja 11. Oni byli po prostu najlepsi.

0

Oj bez przesady, Barca jest już bardzo silna od paru dobrych lat, Madryt miał troche kryzys, ale wielokrotnie miał lepszy skład, np. za Del Bosque. Mecz będzie jednak bardzo emocjonujący, dla Barcy jedynym korzystnym wynikiem będzie wygrana.

0

Znowu temat Y.Toure. Ja wam mówie, że Yaya to zawodnik ponadprzeciętny ale gorszy i od Busquetsa i od Mascherano, nie wiem nawet czy nie od Keity, który zawsze wykonuje brudną robotę, a w waszym mniemaniu jest po prostu do dupy. Ja osobiście Toure nie wstawiłbym do 10 najlepszych pivotów na świecie. A swoje miejsce mają tam bez wątpienia Sergio i Javier, ich nawet wstawiłbym do 1szej piątki, za Essienem i Pirlo, obok Xabiego Alonso. I nie piszcie mi, że gówno się znam na piłce, bo trochę meczów już obejrzałem, a poza tym skoro tak twierdzi Guardiola, geniusz piłkarski to mi nie wypada się z nim niezgodzić.

0

Tottenham - Werder 3:1

0

Już 0:1

Panie Jacku... Miałeś nie zanudzać!

0

bulred

Ty się śmiejesz a on teraz pewnie siedzi z zawodnikami w szatni i im rysuje na tablicy bo za 10 minut zaczynaja. Jeśli z nudów nie zasną po akcji Jacka, to pewnie wygraja.

0

Fudzi1993

kolega nie wie na czym polega spalony?

0

galacticos!

Nie 0 argumentacji, tylko dałem argumentacje w innym, stosowniejszym temacie głupcze. Co z tego, że Casillas to bramkarz kadry? Gdyby nie był kapitanem, na mundialu broniłby Valdes, bo od dwóch sezonów prezentuje o niebo lepszą forme... Casillas wciąż jest dobrym bramkarzem ale według mnie minimalnie gorszym od Valdesa i dość dużo gorszym od Julio Cesara. Najlepszym bramkarzem globu to on nigdy nie był, nigdy nie przewyższał geniuszu Buffona, teraz jest tylko numerem 3. I chociaż wiem, że wśród kibiców Realu, szacunek do kibica innego zespołu jest czymś nowym, to jednak postaraj się.

0

Trzeba wygrać. Obstawiam 2:1, bramki Messiego.

0

Ktoś nam z dołu pisał o polityce transferowej Barcy i Realu... Szczerze powiem, że obydwa te zespoły mają ją zupełnie inną. Polityka Barcy zawsze była nienajgorsza, ale często też nieprzemyślana. Zdarzały się transfery dobre i te trochę gorsze, kompletnych niewypałów było niewiele. Real natomiast od ponad dekady co roku kupuje dziesiątki zawodników i z tego tylko jedności zostają w klubie na kolejny rok i naprawdę się sprawdzają. Real zmarnował wiele talentów, wydał wiele kasy w błoto i myślę, że porównywanie ich transferów do zakupów i sprzedaży Barcy jest śmieszne, bo Real to jak dla mnie pod tym względem najgorszy zespół świata. Owen, Woodgate, Holendrzy ostatnio... tyle było tych niewypałów, że aż ciężko zliczyć, Barca miała tylko jednostkowe przypadki jak np. niedawno Keirrison (Ibra i Czyhra to jak dla mnie dobre transfery, ale to rozmowa na dłuższą chwile, w każdym razie, nawet jeśli wg kogoś nie byly to dobre zakupy, nie były to też niewypały porównywalne z zakupionym za ponad 20 mln Woodgatem i sprzedanie go po rozegraniu 9 meczów za grosze do coca-cola championship).

Co do samego tematu. Moim zdaniem Pique jest najlepszym stoperem globu, w dodatku najmłodszym z mojego TOP10 piłkarzy tej pozycji. Dlatego to on wygrywą tę rywalizacje.

Casillas = Valdes

Marcelo = Abidal

Pepe < Pique

0

Marcelo rok temu i Marcelo dziś to dwóch innych piłkarzy. Marcelo sprzed roku może lizać Abidalowi stopy, natomiast Marcelo tegoroczny trzyma się na poziomie dużo bardziej doświadczonego Francuza. W defensywie wciąż jest może i gorszy, ale jego ofensywne wejścia są naprawdę fantastyczne... Dobry, młody zawodnik, który popełnił gigantyczny krok w przód vs doświadczony, już nie tak zwrotny ale wciąż genialny w defensywie Eric. Wg mnie remis, podobnie jak w starciu bramkarzy.

0

Moim zdaniem trójka najlepszych bramkarzy globu to Julio Cesar, Iker Casillas i Victor Valdes. Jest to trójka z której nie da się powiedzieć, który jest najlepszy, bo dla mnie ci golkiperzy są perfekcyjni i kompletni.

0

Pastore widziałe kilka razy w akcji i nie zachwyca, na moje oko warty jest niecałe 20 mln, jednak jeśli zawodnicy typu Kaka kupowani są za 86 mln to nie dziwie się, że ten Pan dał taką cenę, bo Realu czy ManCity nie powinno to odstraszać.

0

Według mnie, przyjście Affelaya = odejście Keity, inaczej sobie tego nie wyobrażam.

0

Piszecie, że bramka Messiego nic specjalnego, bo za przeproszeniem nie pier***nął z 30 metrów petardy w okienko, ale pokażcie mi innego zawodnika, który potrafi mijać przeciwników jak tyczki. Bramka na swój sposób piękna, ale nie każdy potrafi to zrozumieć.

0

Bramki Gio nic nie przebije moim zdaniem.

0

Bardzo mi się z wyglądu podoba, w dodatku podtrzymuje katalońskie tradycje itp. Fajna inicjatywa.

0

Jim jest dobry, przy mim Remi Gaillard wymięka.

0

Tańszy od Lewandowskiego o jakieś 1,5 kafla. Cud.

0

Bojan 1

Pedro 3

niefajnie

0

Carvalho to wielkie doświadczenie i spokój, Albiol jest obecnie słabszy, mniej spokojny i niedoświadczony, tylko jak ma zdobyć doświadczenie, obserwując mecz? Najlepsza obrona Realu na chwile obecną to: Marcelo, Pepe, Carvalho, Ramos i to nie podlega dyskusji.

Ale trzeba Realowi przyznać, że w przypadku kontuzji któregoś z nich, nie będzie dużej straty bo Albiol i Arbeloa też są nieźli.

0

Abidal ma w barwach barcy, o ile się nie mylę 106 występów.

0

Daruj sobie te prowokacje. Ostrzeżenie - Ice

0

to było do theadzio

0

Obrońca jak obrońca, ale brakuje napastnika!

0

Francja jak i Anglia są mimo wielu świetnych zawodników w bardzo kiepskiej formie, więc mecz może być nieprzewidywalny. Mimo to, stawiam jednak na Anglię, bo ma więcej indywidualności, które w pojedynke potrafią wygrac mecz.

0

2:1 będzie, Messi pewnie coś strzeli, a i może Villa coś dorzuci. O wynik się nie martwię, były i będą w tym sezonie trudniejsze mecze.

0

Geble

Czerwoną dostali Mou i Arbeloa, ale były to kartki jak najbardziej zasłużone... Poza ty, druga bramka zdobyta przez Higuaina była z ewidentnego spalonego, a mimo to sędzia ją zaliczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?