0

Ma niedawno podpisany, pięcioletni kontrakt z wysoką klauzulą, a dodatkowo dobrze czuje się w północnym Londynie i jest bardzo ważnym elementem zespołu... w Barcelonie byłby tylko zmiennikiem. Redknapp nie jest tak głupi, żeby sprzedawać swojego asa, a Guardiola tak głupi, by kupować rezerwowego za ponad 40mln. Do transferu nie ma prawa dojść.

0

O co chodzi w tym rankingu? Wie ktoś dokładniej? Bo patrząc wiekowo to wielu świetnych zawodników ominięto np. Ozila czy Pique.

0

Nie nawidzę takich postów, jakie odkrycie?! Ten zawodnik od dwóch lat prezentuje ten sam świetny poziom, a że strzelił hattricka Interowi to odrazu o nim głośno... Rudnevsa kupcie jak odkryć szukacie.

0

Bale za 30 mln Euro to dobry żart... Pomijając to, że sam nie chce odchodzić to w dodatku ma w kontrakcie zapisaną kwotę 40 mln Funtów.

0

3 trafione wyniki poszły się...

0

Tak w ogóle, to na miejscu Barcy zainteresowałbym się Bale'm. Genialny, młody zawodnik mogący grać na lewym skrzydle i obronie. Według mnie idealnie wpasowałby się w styl gry Barcy, bo jego rajdy przypominają mi trochę ofensywne wejścia Alvesa, a lewa obrona to wasza najsłabsza strona: Abidal jest już stary, a Maxwell to chyba urodzony rezerwowy. Chciałbym, żeby trafił do Barcelony, bo to że odejdzie jest pewne - jest dla nas za dobry, a jedyny klub jaki szanuje prócz Spursów to właśnie Barcelona. No jest jeszcze Lech Poznań, ale nie wiem, czy Bale będzie chciał tam trafić. :)

0

kub@18

Ładnie użyta ironia. :)

Co do całej sprawy to jestem spokojny, Modrić niedawno na wieść o zainteresowaniu Manchesteru United powiedział, że Tottenhamowi zawdzięcza tak wiele, że chce tam zostac na zawsze. Zresztą, jeśli się myle to ma podpisany kontrakt do 2015 z bardzo wysoką klauzulą. Nie do wydarcia.

0

Wara od Luki i całej reszty Spursów! Modrić to fantastyczny zawodnik i za mniej niż 50 mln funtów nie macie czego szukać! Ewentualnie w gre może wejść wymiana za Messiego lub Inieste :)

0

Tottenham rozwali Inter, to Wam mówie od razu. :)

0

Sevilla Sevillą, ale z Realem Guardiola również ma fantastyczną serię.

0

Młodziki Barcy i Alcorcon, moje dwie ulubione drużyny z Segunda. :)

0

Też. :D

Niech Villa strzela jak najwięcej, to chamek Mourinho trochę potrzęsie portkami przed meczem na Camp Nou.

0

Nie wyobrażam sobie współczesnej Barcy bez ofensywnych wejść Alvesa. Mimo nieperfekcyjnej gry w defensywie, jest to najlepszy prawy obrońca na świecie, którego zastąpić mógłby tylko Maicon, będący jednak raczej nie do zdobycia. Dani musi zostać, dać mu ile chce, bo to jedyny niewychowanek, który tak świetnie rozumie grę Blaugrany.

0

Wreszcie Villa pokazał na co go stać i zamknął jadaczki swoim przeciwnikom. Fajnie też, że Pep dał pograć Adriano.

Martwi gra Bojana, on musi iść na wypożyczenie!

0

Zdecydowanie najlepszy mecz Villi w barwach Blaugrany, ale co z tego skoro Barca ma tylko jednego dobrego napastnika? Bojan nawet nie jest bez formy, jego obecna sytuacja jest dużo gorsza. W zimę na Camp Nou powinien zawitać jakiś niezły napadzior, bo nie wyobrażam sobie, żeby Bojan mógł właśnie w zimę nie pójść na wypożyczenie. Myślę, że taka Osasuna, czy Getafe przyjmą go z pocałowaniem ręki.

0

Zenden, Overmars, Cocu, Kluivert, De Boer bracia... Właśnie w tej Barcelonie się zakochałem.

Co do wypowiedzi Boudewijna, to granie samymi wychowankami nie jest wcale dobre, a niestety wydaje mi się, że Guardiola do tego ciągle dąży.

0

No właśnie. Kalkulacja w futbolu to nic dobrego, ale brak takiego filaru Barcy na derbach Europu to dopiero katastrofa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?