Harry Redknapp
Dołączył/a: październik 2010
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jamjestjam
Redakcja nie powinna upominać tamtego usera tylko zmienić zdjęcie newsa, bo mnie ten śmieć też denerwuje. :D
0
jamjestjam
Wybacz, że dopiero teraz, ale mam lepsze rzeczy do roboty niż siedzenie przy pececie... Messi w skali 1:1 naprawde nie rozbawił, podobnie jak tekst o Cristiano. :) Trochę dystansu panowie.
0
jamjestjam
Swoja glupotę pokazałeś tylko i wyłącznie Ty, biorąc wszystko na poważnie. Przemo95 dał zabawną wypowiedź i nawet jakbym był kibicem Realu zaśmiałbym się. Czepiasz się jego wieku, a to z reguły robią właśnie ludzie o podobnej liczbie finałów LM...
0
Nie jest źle, choć takie prestiżowe mecze powinny być rozgrywane w weekend z naciskiem na niedzielę.
0
Powodzenia Generale! Skoro Zanetti, Inzaghi, Giggs i inni mogą grać na dobrym poziomie powyżej 35 lat to i on może.
0
Oglądałem wiele meczów w jego wykonaniu... fatalne umiejętności, ten zawodnik nadaje się może do Lecha Poznań, nie wiem czy miałby miejsce nawet w Barcelonie B. Zdecydowanie na NIE.
0
Nie jest gotowy i nigdy nie będzie. To nie jest zawodnik dla najlepszego klubu świata... Affelay to idealny piłkarz dla Lyonu, Arsenalu, Tottenhamu, Fiorentiny, ale litości - nie dla Barcy.
0
Hoarau i Benzema to śmiech na sali w powołaniach...
Sakho, słyszeliście o nim? Często oglądam Ligue1 i to co on tam wyprawia jest niesamowite. Przy takim wieku, czyścić dosłownie wszystko... Moim zdaniem Pep powinien go obejrzeć, bo to może być dobry nastepca dla Puyola, tymbardziej, że Francuscy obrońcy zawsze się w Barcelonie sprawdzaja.
0
Al FCB
A kto nie pamięta? Dla Gerarda to chyba najlepszy mecz w życiu - strzelił bramkę zespołowi którego nienawidzi z całego serca... Coś pięknego. Ciekawe czy przy takim wyniku biegłby do kontry gdyby przeciwnikiem był ktoś inny, choć znając jego waleczność, zaangażowanie i zdolność włączania się do ofensywy - pewnie tak. :D
Oczywiście że jesteśmy faworytami, pod wodzą Pepa Barcelona nie przegrała jeszcze Derbów Europy, a w dodatku gra u siebie. Żaden Mourinho tego nie zmieni. Znając jednak jego styl prowadzenia zespołu będzie 1:0 dla nas, ew przy szczelnym murowaniu remisik bezbramkowy.
0
Uwżam że za słaby na Barcelone - najlepszy klub świata... Nolito to zawodnik na klase Getafe, Deportivo...
0
Trzeba szukać bramkarza, najlepiej starszego już i doświadczonego, żeby się młody nie marnował na ławie; środkowego obrońcy (łatwiej byłoby zostawić dość dobrego Caceresa); środkowego napastnika, bo jest tylko Villa: Bojan za słaby nawet na zmiennika (najlepiej do końca sezonu wypożyczyć do jakiegoś Deportivo) a Nolito to jednak zawodnik Barcy B.
0
aleurwal
Tak. Real musi wygrać żeby obronić lidera!
0
arturmc
Bo Thiago nie ma w meczowej 18...
0
szymonst
lepiej żeby nie zagrał z Villarealem niż z Realem
0
Busquetsa czemu nie ma?! Musi zdobyć ostatnią żółtą kartkę!
0
Uważam go za jednego z najlepszych pivotów na świecie razem z Mascherano, Essienem, Pirlo, Cambiasso i Alonso. Busi jest najmłodszy i w przyszłości musi być najlepszy! Oddanie go, nawet za 50mln byłoby głupotą.
0
gostek15
Jeszcze rok temu Bale grał na obronie i radził sobie w defensywie dość dobrze. Strzelał jednak wiele bramek więc Harry postanowił zrobić z niego ofensywniejszego zawodnika żeby tych goli było jeszcze więcej.
W sobotnim meczu Spurs z Boltonem (przegranym niestety) Bale znów byl najlepszym zawodnikiem Kogutów, ale to nic nowego, bo 4 miejsce w lidze rok temu wywalczyli właściwie tylko on, Modrić i Gomes.
luckash1985
Nic dodać, nic ująć.
0
Mnie ewentualny powrót Zlatana, którego wciąż, mimo wszystko uważam za jednego z 5 najlepszych napadziorów świata jak najbardziej cieszy. Cieszy mnie również wygrana Barcy B. :)
0
@kamil9040
Ja odkąd pamiętam jestem wielkim przeciwnikiem gigantycznych transferów. Dla mnie wartość zawodników to przedział od miliona do 50 milionów, tyle może być warty tylko Messi.
Jednak przez zespoły typu Real czy Man City, które za przeproszeniem srają kasą i wydają kosmiczne ceny za zawodników wartość rynkowa leci w góre, bo jeśli Real kupuje Szampona za 100 milców Euro to taki Messi musi być jeszcze droższy bo jest i lepszy i młodszy. Tak właśnie ceny dochodzą do chorych liczb i będą zapewne coraz większe. Dlatego przy obecnych transferach taki Alves jest dla mnie warty jakieś 50mln a Fabregas z 60.
I tak największe futbolowe szaleństwo jakie pamiętam to kupno Gigiego Buffona przez Juve za prawie 50mln. Gdy wtedy jeszcze jako nastolatek się o tym dowiedziałem to mi szczena opadła. :D
0
@ constantine16
Maicon gra w tym sezonie piach, w dodatku jest starszy od naszego diabełka. Za nic nie poszedłbym na taką wymiane.
@ kamil9040
Ale zwróć uwagę, że Alves jest prawdopodobnie najlepszym prawym obrońcą świata, a od Fabegasa jest kilku lepszych: Gerrard, Lampard, Xavi, Iniesta
0
@adrian 07
tak Essiena, Affelaya i najlepiej Ronaldo, Modricia, Rooneya, Drogbe, Van Persiego i Pato...
0
Jestem ciekawy jak będzie wyglądał skład Barcy w tym spotkaniu, bo skład Realu już znamy. :) Messi, Villa, Xavi, Iniesta, Alves, Puyol, Pique i Valdes to pewniacy, ciekawe kim Guardiola uzupełni skład. Przypuszczam, że będą to Abidal, Busquets i Masche/Pedro w zależności czy Iniesta zagra na rozegraniu czy na skrzydle.
0
@tatonik
Hahahahahahahahahahahahahaha! Bale gra świetnie od paru meczy, to żeś palnął. A Messi gra świetnie od wczoraj...
Bale gra na bardzo wysokim poziomie od conajmniej DWÓCH LAT i jest ważnym punktem swojego zespołu. To, że strzelił hattricka Interowi kilka tygodni temu nie znaczy że przedtem grał słabo ignorancie.
0
Jak dla mnie powinnio zagrać trzema zmianami od najmocniejszego składu: Thiago za Xaviego, Masche za Busiego i Adriano za Abidala. Młodziutki Thiago i nowi: Masche i Adriano muszą się troche ogrywać.
0
Ok już rozumiem, ale sie nie zgadzam. Przecież w Barcelonie B mogą równie dobrze mieć kontuzje co w jakimś Deportivo. A Deportivo jest zespołem pierwszej ligi, więc zawodnik z takiego wypożyczenia na pewno więcej wyniesie.
0
Czy tylko ja nie zrozumiałem wypowiedzi coco?
0
" Uwazam ze Xavi powinien otrzymac zlota pilke za caloksztalt kariery"
Jak za całokształt kariery to niech dadzą tegoroczną nagrodę Maradonie...
0
Xavi, Sneijder, Iniesta - to jest moja żelazna trójka której zagrozić mogą jedynie Forlan, Robben i Messi.
0
Przychylam się bardziej do ocen Challengera, tzn tróje dla Alvesa i Keity. Reszta ocen dość dobra.
0
Jego bramka w chyba najspektakularniejszych Derbach Europy XXI wieku to coś pięknego, w ogóle cały jego występ był bezbłędny... Mam nadzieję, że nadchodzący również będzie.