0

@LukaszFan No oczywisce ;)

0

@Thoms94 To być dobre!

0

Jako że za pare dni bede mial nowe auto postanowilem zrobic jakas playiste do jazdy, szczegolnie nocnej macie jakies swoje ulubione kawalki do jazdy autem?

1

@SteuerFreiMoney Jeszcze Piatek bym dodal!

0

@Emhyr Juz nie w druzynie to wychodza fakty :P

0

@martin43 Z ta korea to dowaliles XD

0

@Szklaner Ona miala racje ty nie. Trynkiewicz nie jest zadnym youtuberrem wiec dales fatalne poronwanie.

1

@HypeR Bzdury kolego, nie potrzebuje. Jedz sobie co chcesz ale nie pisz bzdur.

3

@LS Bardzo dobra decyzja :) Przechodząc na weganizm czeka cie tylko zdrowsze i dłuższe życie :)

0

@S_E_B_A Nie ufaj plotkom.

0

@ranger3120 Pieniadze na zakup sa, jedyny problem to limit placowy. Barcelone stac na zakupy bo pieniadze to nie problem. La liga to problem.

0

@kejdzi gwalt tez moze byc oralny

1

Nie ważne po co poszala i co myslala ale...
Nie mozna tez jej obrazac ze glupia bo tylko debile tak robia.
Nie to znaczy nie
Kropka.

0

@PIETREKs XD A messi nie kocha ma 12 latek i musi robic co tatus chce XD

0

@TheNekro94 Wieksozsc sie nie zna 99% wypowiaajacych sie nie ma pojecia jaka to ma byc gra i na czym oparta. Bez odbiru wpsomnisz moje slowa. Ale mi sie juz nie chce czytac tych glupot i odpisywac.

1

@TheNekro94 Wlasnie to jest najgorszy pomysl i przyczyna upadku diablo. Zreszta czas zweryfikujer XD I nei wiem jak mozna w ogole tego bronic.

1

@TheNekro94 O to ze nie mozesz handlowac niczym wartosciowym. Sam ten fakt w moich oczach dyskfalifikuje gre i jest zwyczajnie debilny.

2

@Dejwol Poe jest zwyczajnie najlepsza gra tegi typu. Diablo po 5 latach by moze doszlo do rozbudowania poe. Tam masz tyle aktyownosci w lategamie ze mozesz robic tyle rzeczt ze glowa mala. No diablo nie ma podjazdu do poe.

1

@TheNekro94 Pprzez debilny handel gre odpuszczam. Liczba graczy po paru miesiacach bedzie dramatycznie niska.

0

@BARCA1899Messi Dla nas no nie jest osiagalny ale dla barcelony tak. Wieszosc z nas jest za biedna na takie zakupy.

1

@pioz123 Po co w ogole truc sie miesem XD

1

@Przemek2323 To da sie zrobic :)

0

@Litman Jako trener jest zwyczajnei slaby, nie bojmy sie nazywac rzeczy po imieniu.

22

@MesQueUnClub96 Sa na to szanse lewandowski i tak za duzo zarabia i za duzo kosztowal klub. Lewandowski to zadna legenda czy ktos choc w 1/100 tak istotny dla barcelony jak Messi.

1

@Marjando Nie ma sensu broenienia dembele jest rasista i tyle.

4

@Marjando Nie do konca :) Rasizm to przekonanie ze jest sie lepszym on to wlasnie zrobil. Zreszta np takiego Viniego atakuja bo jest zwyczajnie bucem nie przez jego kolor skory a ze jest czarny i podatny na takie ataki to wykorzystuja to.

11

Jak Demblele sie smial z Japonczykow to już zapomnial? Sam jest rasista a potepia innych rasistow XD

0

@MesQueUnClub_87 Ten który mu nie ufa, ja bym Xaviemu nie ufal wystarczylo pare meczy z mniejsza iloscia szczescia i rownie dobrze moglo byc 3 miejsce teraz. To nie jest trener ktory stworzyl maszyne do wygrywania czy nawet ladnie grajaca.

1

@MesQueUnClub_87 No jezeli rozliczac z pilkarzy to chcial Torresa ;) Trenerzy czesto odchodza po roky czy dwoch pilkarze zostaja przewaznie dluzej.

0

@Sulimo Koty tylko dobrze spieczone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?