Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan No oczywisce ;)
0
@Thoms94 To być dobre!
0
Jako że za pare dni bede mial nowe auto postanowilem zrobic jakas playiste do jazdy, szczegolnie nocnej macie jakies swoje ulubione kawalki do jazdy autem?
1
@SteuerFreiMoney Jeszcze Piatek bym dodal!
0
@Emhyr Juz nie w druzynie to wychodza fakty :P
0
@martin43 Z ta korea to dowaliles XD
0
@Szklaner Ona miala racje ty nie. Trynkiewicz nie jest zadnym youtuberrem wiec dales fatalne poronwanie.
1
@HypeR Bzdury kolego, nie potrzebuje. Jedz sobie co chcesz ale nie pisz bzdur.
3
@LS Bardzo dobra decyzja :) Przechodząc na weganizm czeka cie tylko zdrowsze i dłuższe życie :)
0
@S_E_B_A Nie ufaj plotkom.
0
@ranger3120 Pieniadze na zakup sa, jedyny problem to limit placowy. Barcelone stac na zakupy bo pieniadze to nie problem. La liga to problem.
0
@kejdzi gwalt tez moze byc oralny
1
Nie ważne po co poszala i co myslala ale...
Nie mozna tez jej obrazac ze glupia bo tylko debile tak robia.
Nie to znaczy nie
Kropka.
0
@PIETREKs XD A messi nie kocha ma 12 latek i musi robic co tatus chce XD
0
@TheNekro94 Wieksozsc sie nie zna 99% wypowiaajacych sie nie ma pojecia jaka to ma byc gra i na czym oparta. Bez odbiru wpsomnisz moje slowa. Ale mi sie juz nie chce czytac tych glupot i odpisywac.
1
@TheNekro94 Wlasnie to jest najgorszy pomysl i przyczyna upadku diablo. Zreszta czas zweryfikujer XD I nei wiem jak mozna w ogole tego bronic.
1
@TheNekro94 O to ze nie mozesz handlowac niczym wartosciowym. Sam ten fakt w moich oczach dyskfalifikuje gre i jest zwyczajnie debilny.
2
@Dejwol Poe jest zwyczajnie najlepsza gra tegi typu. Diablo po 5 latach by moze doszlo do rozbudowania poe. Tam masz tyle aktyownosci w lategamie ze mozesz robic tyle rzeczt ze glowa mala. No diablo nie ma podjazdu do poe.
1
@TheNekro94 Pprzez debilny handel gre odpuszczam. Liczba graczy po paru miesiacach bedzie dramatycznie niska.
0
@BARCA1899Messi Dla nas no nie jest osiagalny ale dla barcelony tak. Wieszosc z nas jest za biedna na takie zakupy.
1
@pioz123 Po co w ogole truc sie miesem XD
1
@Przemek2323 To da sie zrobic :)
0
@Litman Jako trener jest zwyczajnei slaby, nie bojmy sie nazywac rzeczy po imieniu.
22
@MesQueUnClub96 Sa na to szanse lewandowski i tak za duzo zarabia i za duzo kosztowal klub. Lewandowski to zadna legenda czy ktos choc w 1/100 tak istotny dla barcelony jak Messi.
1
@Marjando Nie ma sensu broenienia dembele jest rasista i tyle.
4
@Marjando Nie do konca :) Rasizm to przekonanie ze jest sie lepszym on to wlasnie zrobil. Zreszta np takiego Viniego atakuja bo jest zwyczajnie bucem nie przez jego kolor skory a ze jest czarny i podatny na takie ataki to wykorzystuja to.
11
Jak Demblele sie smial z Japonczykow to już zapomnial? Sam jest rasista a potepia innych rasistow XD
0
@MesQueUnClub_87 Ten który mu nie ufa, ja bym Xaviemu nie ufal wystarczylo pare meczy z mniejsza iloscia szczescia i rownie dobrze moglo byc 3 miejsce teraz. To nie jest trener ktory stworzyl maszyne do wygrywania czy nawet ladnie grajaca.
1
@MesQueUnClub_87 No jezeli rozliczac z pilkarzy to chcial Torresa ;) Trenerzy czesto odchodza po roky czy dwoch pilkarze zostaja przewaznie dluzej.
0
@Sulimo Koty tylko dobrze spieczone.