Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@qbuteq Tak bo na swiecie tylko cygani nosza zloto.
2
@Joe_Pesci Straszne jest to ze ludzie nadal bronia usa a tyle niewinnych istnien co maja na sumieniu w ostaninich latach to nie ma zaden inny kraj.
0
Ładowanie...https://allegro.pl/oferta/zloty-lancuszek-meski-pancerka-pr-585-grawer-11494524232 Oplaca sie? No i w sumie brac 50 czy 55 cm?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Khajio No swinki rules!
0
@Albatros Pes wiadomo jak u kazdego fana pilki noznej i badziewnej fify nie tykalem,
6
@koozzi Pieniadze na transfer to zaden problem barcelone stac na taki wydatek spokojnie. Jedyny problem to tebas i wymogi ligi.
0
@Vhaeraun Sprawdz wydajnosc prockow ja mam lapka z tym amd i no jest ultraszybki wiec polecam jezeli dobrze pamietam to w wielu aspektach wygrywa z tym od intela.
0
@Mario96w Które wielki mózgi programistów biorą to pod uwage, poprosze wypowiedzi specialistow w tej dziedzinie.
Tutaj sie klania twoja niewiedza i kolejny raz opieranie sie na "woo nie wiesz co bedzie"
No nie wiem dlatego opieram sie o wiedzy jaka mamy a ta sie smieje z takich wypowiedzi.
0
@Mario96w Jakiej ignorancji? Sugerujesz sie terminatorem itp fikcja nie majacego nic wspolnego z nauka.
Kazda linijka kodu jest napisana przez czlowieka jedyne co moze zmienic w tej materii to komputery kwantowe ktore po wielkim hajpie na nie obecnie panuje tendencja umiarkowana ze to jednak nie bedzie takiej reowolucji i ich przyszle mozwliwosci zostaly przecenione.
Wiec wykluczenie takiej mozlwiosci to nie ignorancja a wiedza i nie sugerowanie sie filmami :)
0
@Mario96w BUNTOWAC XDDDD za duzo tv za malo nauki.
6
Twin Peaks to jest to! Nie ogladalem wiele lat i wlasnie odpalilem 1 odcinek.
Ale to ma klimat no uwieblbiam, zdecydowanie topka seriali.
0
Gram duzo na playstation a nie gram duzo w play station. Nie ma takiego zwrotu jak granie w konsole.
0
Diablo 4 kolejka u mnie 61 min na ps5 u Was jak? XD
0
@agaFCB No tak malo kto nie zna xd
0
Jakie macie ulubione filmy/seriale o zarazach/apokalipsie?
Ogladalem wiekszosc ale moze cos fajnego mnie ominelo
0
@Majkel34 O wielu konfiliktach i stratach sie nie mowi ale sadze ze gorsze byly wojny w afanistanie i iraku tylko wiadomo to byly te dobre stany ich ludobojstwa sa ok.
5
@TR3YWAY zakaz pedalowania!
0
@Bartas7VeB harryyyy
1
w bete diablo mozna po polnocy juz grac?
0
@LuminO A kto za niego i za ile?
1
@jacobFCB Amazom i skyshowtime sa super
0
@Hosh Raindbow six juz dawno zjadl csa
0
@cules100pro To sa jacys znani ludzie?
7
trafilo sie slepej kurze ziarno xdddd cyk kontrakt na 3 lata xddd
1
roberto to jakis zart xddddddddd
0
@mikokarla nie, roberto jest fatalny
0
@RomanHoffer niestety mazowsze
1
@don'T.R.I.P.e Chodzi o aplikacje na tizena nie online.
1
Brakuje kurde Pique szczegolnie przed takimi meczami. Nie ma kto poddymic jak on.