1

@qbuteq Tak bo na swiecie tylko cygani nosza zloto.

2

@Joe_Pesci Straszne jest to ze ludzie nadal bronia usa a tyle niewinnych istnien co maja na sumieniu w ostaninich latach to nie ma zaden inny kraj.

0

Ładowanie...https://allegro.pl/oferta/zloty-lancuszek-meski-pancerka-pr-585-grawer-11494524232 Oplaca sie? No i w sumie brac 50 czy 55 cm?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Khajio No swinki rules!

0

@Albatros Pes wiadomo jak u kazdego fana pilki noznej i badziewnej fify nie tykalem,

6

@koozzi Pieniadze na transfer to zaden problem barcelone stac na taki wydatek spokojnie. Jedyny problem to tebas i wymogi ligi.

0

@Vhaeraun Sprawdz wydajnosc prockow ja mam lapka z tym amd i no jest ultraszybki wiec polecam jezeli dobrze pamietam to w wielu aspektach wygrywa z tym od intela.

0

@Mario96w Które wielki mózgi programistów biorą to pod uwage, poprosze wypowiedzi specialistow w tej dziedzinie.
Tutaj sie klania twoja niewiedza i kolejny raz opieranie sie na "woo nie wiesz co bedzie"
No nie wiem dlatego opieram sie o wiedzy jaka mamy a ta sie smieje z takich wypowiedzi.

0

@Mario96w Jakiej ignorancji? Sugerujesz sie terminatorem itp fikcja nie majacego nic wspolnego z nauka.
Kazda linijka kodu jest napisana przez czlowieka jedyne co moze zmienic w tej materii to komputery kwantowe ktore po wielkim hajpie na nie obecnie panuje tendencja umiarkowana ze to jednak nie bedzie takiej reowolucji i ich przyszle mozwliwosci zostaly przecenione.
Wiec wykluczenie takiej mozlwiosci to nie ignorancja a wiedza i nie sugerowanie sie filmami :)

0

@Mario96w BUNTOWAC XDDDD za duzo tv za malo nauki.

6

Twin Peaks to jest to! Nie ogladalem wiele lat i wlasnie odpalilem 1 odcinek.
Ale to ma klimat no uwieblbiam, zdecydowanie topka seriali.

0

Gram duzo na playstation a nie gram duzo w play station. Nie ma takiego zwrotu jak granie w konsole.

0

Diablo 4 kolejka u mnie 61 min na ps5 u Was jak? XD

0

@agaFCB No tak malo kto nie zna xd

0

Jakie macie ulubione filmy/seriale o zarazach/apokalipsie?

Ogladalem wiekszosc ale moze cos fajnego mnie ominelo

0

@Majkel34 O wielu konfiliktach i stratach sie nie mowi ale sadze ze gorsze byly wojny w afanistanie i iraku tylko wiadomo to byly te dobre stany ich ludobojstwa sa ok.

5

@TR3YWAY zakaz pedalowania!

0

@Bartas7VeB harryyyy

1

w bete diablo mozna po polnocy juz grac?

0

@LuminO A kto za niego i za ile?

1

@jacobFCB Amazom i skyshowtime sa super

0

@Hosh Raindbow six juz dawno zjadl csa

0

@cules100pro To sa jacys znani ludzie?

7

trafilo sie slepej kurze ziarno xdddd cyk kontrakt na 3 lata xddd

1

roberto to jakis zart xddddddddd

0

@mikokarla nie, roberto jest fatalny

0

@RomanHoffer niestety mazowsze

1

@don'T.R.I.P.e Chodzi o aplikacje na tizena nie online.

1

Brakuje kurde Pique szczegolnie przed takimi meczami. Nie ma kto poddymic jak on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?