Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG Bez przesady jest szybciej ale to nie jest evekt wow tego potrzebowalem tylko takeie: aha no spoko.
1
@Kidd Pewnie jest, efekt osiagniety ktos to obejrzal i podal dalej.
1
@adukla On nigdy nie mial wybitnego dryblingu czy szybkosci jednak teraz to juz tragedia
1
@Wizz777 To jest rok po kontuzji nie miesiac. Ja nie widze w nim przyszlosci
2
@Krystian1588 Ja pamietam. Ale jeszcze wczesniej juz kibicowalem barcelonie :)
0
@vangoor Niezlej? Kupisz bardzo dobra karte mocniejsza od mozliwosci ps5
0
@Atencjuszek Kup pc nie warto ps5 gry i tak na pc wychodza.
4
@MadafakinGuy U mnie juz ponad 2 lata bez tego swinstwa.
0
@David_Martin Roberto nie jest switnym uzupelnieniem skladu. Od wielu lat juz nie powino byc go w zespole. Jest za sladby.
1
@Bulbazaur17 Kurde nie musisz dziekowac cala przyjemnosc po mojej stronie. Czasami lubie takie tematy jednak zbytnie rozmyslanie o nich moze prowadzic do obledu.
Kiedy patrzysz w Otchłań, ona patrzy na ciebie
Cos w tym jest.
Na tej stronie jest wielu "fajnych" uzytkownikow ktorzy mysla ze sa fajni no i przez to ciezko prawdzic normalna rozmowe bo zaraz ktos sie wtraci "smiesznym" tekstem.
1
@Kgorecki2500 Tak jak napisalem to jest logiczne i bardzo prawdopodobne ale nie wyjasnia wszyskiego.
Ostanie odkrycie jednej galaktyki ktora przy wielkim wybuchu nie mogla powstac zdaje sie obalac teorie wielkiego wybuchu ale to dopierdo jest badane czy to nie blad pomiarow ta galaktyka.
A co do wielkeiego wybuchu to wedlugo naszych praw fizyki ktore rzadza naszymn swiatem nie mogl to byc poczatek bo nic nie moze powstac z niczego w naszym swiecie.
Dlatego tez opcja kod komputerowy.
W momencie "wlaczenia" naszego swiata nagle wszystko powstaje.
No nie ma zadnej tezy przeciwnej tej teorii no nie da sie jej niczym podwarzyc.
1
@Bulbazaur17 No nie sadze by matrix byl prawdziwy XD
1
@Kgorecki2500 Wywoluja smiech bo? Obliczone jest ze nasza cywilizacja za iles tam setek tysiecy lat bedzie w stanie towrzyc takie swiaty jak nasze.
Dualizm korpuskularno falowyczy ciag Fibonacciego ,jak znajdziesz inne rozwiazanie niz pewna forma kodu w ktoym zostalismy stworzeni to czekam :)
Aaa ciag Fibonacciego to tak zwana "boska liczba" wszystko wedlugo tego prostego ciagu jest stworzone. Od naszego dna po proporcje ciala nawet muzyka :)
2
@Bulbazaur17 Chyba kazdy czuje strach bo to nadal nieznane wiec trudno sie nie bac czegos takiego. Gdybysmy wiedzieli co nas czeka to tak naprawde nasze zycie by nie mialo sensu.
Bo opcja:
A) Czeka nas cos dobrego - to po co zyc i sie meczyc lepiej sie zabic :)
B) Nie ma nic lub tylko cosel zlego - Chaos na swiecie, depresja u 90% ludzkosci wiele wiecej zla itp
Ale z natury jestem optymista i stad ta moja wiara ze jednak cos dobrego nas czeka.
5
@Bulbazaur17 Ale my nie wiemy nic w sensie najprawdopodobniej jestesmy wytworem innej cywilizacji w sensie nasz swiat caly bo to jeden wielki kod - matematyka.
Religie powstaly jako proba wytlumaczenia zjawisk ktorych o ktorych nie mili pojecia stad kult slonca tak samo chrzescijanizm jest kopia poganskich wierzen.
Jednak przyjmujac ze jestesmy tworem zaawansowanej cywlizacji to mozliwosci po smierci jest multum i sadze ze czeka nas mimo wszystko cos dobrego :)
No tylko nawet skoro jestesmy wytworem innej cywilizacji to skad ona powstala? Jest znacznie wiecej pytan niz odpowiedzi.
Jest tez jedna teoria ktora jest najbardziej prawdopodobna i uslyszlaem o niej od smartgasma - w skrocie wszystko to przypadek
0
@Emhyr To jest chory umysl. I chorob psychicznych nie powinno sie bagatelizowac.
0
@Medium Za pisanie p0lka powinien byc ban.
5
@require XDDDDDDDDDDDD Dobrze wiedzial ze nie bedzie stac barcelony na pensje mesiego przeciagal to jak najdluzej sie dalo.
0
@Rhaan Nie każda. Ogralem sporo gier na premiere i jednak wiekszosc bez problemow ogrywana. Oczywiscie konsola.
0
Piekny dzisiaj jest Raphinia
0
@require Bo wchodza z tej strony ludzie i sam nie wiem po co
0
@denying nie, nie brdzie tak
0
@maniak33333 Nie, energetyki sa o wiele bardziej szkodliwe
0
@Hosh Powazna? XD to freakfighty dla debili
0
Dobra pytanie czarne tlo mi sie wyswietla na stronie i przy wpisywaniu adresu strony opera gx jak to zmienic?
0
@ToJa79 Twoim zdaniem.
Nie wiem sam jak to jest ale domyslam sie ze w takich wypadkach dziewczyny sie boja o zycie czasami strach paralizuje brak podrapanej twarzy nie swiadczy ze gwaltu nie bylo.
0
@Allbi heheheheh koles ktos ci mowi ze to jest niezdrowe a ty jak dziecko aa ai tak bede pil XD beka z ciebie :)
1
@Allbi Krucjata nie jest smieszna. Ludzie nie sa swiadomi tego jak to jest szkodliwe, to jedne z tych produktow ktore uwazam ze powinny byc usuniete ze sprzedazy.
0
@Allbi Energetyki mimo wszystko sa duzo bardziej szkodliwe niz mieso. Jak dobrze poszukasz znajdziesz informacje ze majac pecha nawer wypicie jednego moze powodowac za 5-10-15 lat powazne problemy z sercem.
Teraz jak pijesz tego nie odczujesz ;)
1
@ViscaelBarca2007 Solidnego? XD to nie ten pilkarz bledem bedzie zatrzymanie go jest za slaby