1

@LukaszFan Na 100% eleven skoro real canal+

2

@Faro Jak ja myslalem przez chwile ze to jakis dzieciak z lewandowskim sobie zdjecie zrobil xd

1

@Comentateiro Fizyka kwantowa pozdrawia ona wiele wyjasnia i wielki wybuch nasz swiat to kod nic wiecej ;)

0

@Greenalley Jest przecietny vini a nie dobry.

1

@bebeto77 Co za bzdury. To pilkarze pisza czy jakas strona z polski? Barcelonie nic nie grozi z powodu pychy polakow ;) Wiec jak to ma sie odwrocic xddd

2

Bez przesady vinciua sam sie chowa, vinni to obecnie najbardziej przehajpowny pilkarz.

0

@vanbor Nie prawda zaden relikt wiel druzyn tak gra to terazniejszosc i przyszlosc.

0

@galix22 Na lewa Dembele na prawa Raohinia

0

@Lionel_Messi10 No to oczywiste ze 2 asysty tu nie bylo najmniejszych watpliwosci

1

@SteuerFreiMoney Ale mi podniosl cisnienie w tym czerwonym 3/4 tam takie cipki i sie patrza...

0

@Szopenek Jak wzial to krzeslo to myslalem ze wyrzuci przez okno xd

2

0

Ale ta stronniczosc jest denerwujaca.

0

@xavi890 feran?

1

I bardzo dobrze ze zostaje.

0

@PawkoFCB A jak moja byla jest z kims a nadal z nia czasami pisze choc jej obecny jest z tego powodu bardzo zly i smutny tzn ze jej zwiazek nie ma przyszlosci?
Nie zebym chcial psuc XD

0

@Nano22 Ja bym tak nie dal rady zwyczajnie sumienie nie powzoli. Nie stac mnie na cos to nie kupuje a nie za darmo czytam. Ja mam nawet wyrzuty sumienia jak sprzedaje gre ktora kupilem.

0

@Adam1986 Byla na tej stronie informacja o tym. Nie ma zadnych szans na ten transfer zima.

6

@Adam1986 I tak nie bedzie Aubameyanga przepisy sa jasne nie moze wrocic do tej samej druzyny.

0

@Rothan1 Stosowalem i polecam nie slyszalem nic negatywnego o tej firmie.

1

@xavi890 Tu nie chodzi tylko o wyniki tu chodzi tez o styl gra. Barca xaviego go nie ma, jest bez wyrazu wyniki styl gry i granie starymi kolegami ktorzy powinni byc przyspawani do lawki to nie prognozuje dobrze temu projektowi.
Ja powoli trace calkowite zaufanie do xaviego, nie z każdego wybitnego pilkarza bedzie wybitny trener.

0

@Sawik_10 Roberto out i belerini.
Kupic dobrego prawego obronce a na srodek wiadomo Kounde i w razie czego to na prawej moze zagrac. Granie srodkowym obronca i roberto na prawej obronie nie przyniesie niczwgo dobrego

0

@LewoSkrzydlowy11 Polecam ten XD


No i zmieniam zdanie 99.99% jego filmikow to bzudury.

1

@xvcWinterSoldier pigwa granat od bigactive moja ulubiona.

0

@Lionel_Messi10 Dzien jak kazdy inny!

0

@LewoSkrzydlowy11 Wiadomo ze 95% z jegoo filmikow to totalne bzdury, manipulacja i nadinterpretacja jednak odpalilem ten z disneyem i kurde ten gest rogow w filmach animowanych disneya mimo wszystko zastanawia :P


0

Za to co Xavirobi za zmiany nie zasluguje na wygrana. Cierpiwlosc do xaviego sie powoli konczy wiele przegranych taktycznie spotkan do tego faworyzowanie kolegow ktorzy kompletnie nic nie daja juz zesplowi.

0

@SinMistico Bzdura

1

@Azi On oszczedzany na final xd

0

Ten Miranda z betisu to ten sam co gral kiedys w barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?