Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan Na 100% eleven skoro real canal+
2
@Faro Jak ja myslalem przez chwile ze to jakis dzieciak z lewandowskim sobie zdjecie zrobil xd
1
@Comentateiro Fizyka kwantowa pozdrawia ona wiele wyjasnia i wielki wybuch nasz swiat to kod nic wiecej ;)
0
@Greenalley Jest przecietny vini a nie dobry.
1
@bebeto77 Co za bzdury. To pilkarze pisza czy jakas strona z polski? Barcelonie nic nie grozi z powodu pychy polakow ;) Wiec jak to ma sie odwrocic xddd
2
Bez przesady vinciua sam sie chowa, vinni to obecnie najbardziej przehajpowny pilkarz.
0
@vanbor Nie prawda zaden relikt wiel druzyn tak gra to terazniejszosc i przyszlosc.
0
@galix22 Na lewa Dembele na prawa Raohinia
0
@Lionel_Messi10 No to oczywiste ze 2 asysty tu nie bylo najmniejszych watpliwosci
1
@SteuerFreiMoney Ale mi podniosl cisnienie w tym czerwonym 3/4 tam takie cipki i sie patrza...
0
@Szopenek Jak wzial to krzeslo to myslalem ze wyrzuci przez okno xd
2
@MesQueUnClub96 No tak
0
Ale ta stronniczosc jest denerwujaca.
0
@xavi890 feran?
1
I bardzo dobrze ze zostaje.
0
@PawkoFCB A jak moja byla jest z kims a nadal z nia czasami pisze choc jej obecny jest z tego powodu bardzo zly i smutny tzn ze jej zwiazek nie ma przyszlosci?
Nie zebym chcial psuc XD
0
@Nano22 Ja bym tak nie dal rady zwyczajnie sumienie nie powzoli. Nie stac mnie na cos to nie kupuje a nie za darmo czytam. Ja mam nawet wyrzuty sumienia jak sprzedaje gre ktora kupilem.
0
@Adam1986 Byla na tej stronie informacja o tym. Nie ma zadnych szans na ten transfer zima.
6
@Adam1986 I tak nie bedzie Aubameyanga przepisy sa jasne nie moze wrocic do tej samej druzyny.
0
@Rothan1 Stosowalem i polecam nie slyszalem nic negatywnego o tej firmie.
1
@xavi890 Tu nie chodzi tylko o wyniki tu chodzi tez o styl gra. Barca xaviego go nie ma, jest bez wyrazu wyniki styl gry i granie starymi kolegami ktorzy powinni byc przyspawani do lawki to nie prognozuje dobrze temu projektowi.
Ja powoli trace calkowite zaufanie do xaviego, nie z każdego wybitnego pilkarza bedzie wybitny trener.
0
@Sawik_10 Roberto out i belerini.
Kupic dobrego prawego obronce a na srodek wiadomo Kounde i w razie czego to na prawej moze zagrac. Granie srodkowym obronca i roberto na prawej obronie nie przyniesie niczwgo dobrego
0
@LewoSkrzydlowy11 Polecam ten XD
No i zmieniam zdanie 99.99% jego filmikow to bzudury.
1
@xvcWinterSoldier pigwa granat od bigactive moja ulubiona.
0
@Lionel_Messi10 Dzien jak kazdy inny!
0
@LewoSkrzydlowy11 Wiadomo ze 95% z jegoo filmikow to totalne bzdury, manipulacja i nadinterpretacja jednak odpalilem ten z disneyem i kurde ten gest rogow w filmach animowanych disneya mimo wszystko zastanawia :P
0
Za to co Xavirobi za zmiany nie zasluguje na wygrana. Cierpiwlosc do xaviego sie powoli konczy wiele przegranych taktycznie spotkan do tego faworyzowanie kolegow ktorzy kompletnie nic nie daja juz zesplowi.
0
@SinMistico Bzdura
1
@Azi On oszczedzany na final xd
0
Ten Miranda z betisu to ten sam co gral kiedys w barcelonie?