Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys mocne 3/10
0
No to jeszcze niech biora roberto nawet za darmo zima :P
0
@Ermitano Dla mnie to nie jest przykre w sensie szkoda kazdej osoby ktora zmarla ale czy to znana osoba czy nie traktuja ja tak samo z jednego powodu nie znalem jej osoboscie i nie czuje smutku czy pustki.
Nie wiem ja zawsze wiem ze czas leci nie potrzebuje do tego czyjejsc smierdzi zeby miec ta swiadomosc, kiedys bedziemy zyc wieczenie ale pewnie nikt z nas tego nie doczeka.
0
@IAmLegend za 300 juz mozna kupic a czy warto to juz zalezy bo funkcji ma duzo moze np zamowic ci zakupy zapalic/zgasic swiatla wlaczyc tv puscic muzyke wiesz to zalezy od ciebie na ile wykorzystasz jej mozliwosci.
Jak dla samej muzyki czy dowcipow to nie warto.
3
@Faro Nie pranki to taki bezbek w 99% przypadkach
0
Coraz bardziej mnie ten xavi irytuje...
0
@Roobo Ludzie nie wiedza jak bardzo szkodza energetyki.
Nawet jeden energetyk jak bedziesz mial pecha moze sprawic ze po 30 zaczniesz miec problemy z sercem. Czytaltem o tym sporo, energetyki to syf straszny.
0
@aqqi melanie c to gwazda formatu wlasnie c czyli 3 liga
2
@tomek8756 Mnie smieszy ogolnie robienie z takiej melanie c gwiazdy czasy swietnosci miala tylko gdy spice girls istnialy solo to no delikatnie mowiac zadna gwiazda
0
@Nazio87 ja dalem 180 i warto :)
2
@ptrx wspolczesny popluarny hip hop w pl to niemal to samo co disco polo.
Nie daje rady obu rzeczy na trzezwo sluchac.
Jungle girl xdddd
0
@AnnaMarianna Wrazliwosc to nie oznaka slabosci, okazanie jej wymaga odwagi. Nie mozna sie bac tego i byc wiezniem czyjejs opini jezeli ktos tego nie akceptuje i uwaza to za slabosc to juz problem tej osoby.
2
@Hawajczyk Na przyszlosc nie pisz fakt autentyczny strasznie bije to po oczach kazdy fakt z natury jest autentyczny
2
@Faro Ja nie jestem ale co to ma do tego ze ty jestes skoro mowa o barcelonie?
0
@malicinho Stranger Things
0
@TheNekro94 Jak mozna to ogladac XD zwyklego wiedzmina sobie odpuscilem po 3 odcinkach 2 sezonu co dopiero to xd
0
@Rl9k1nG Pod blokiem czasami trzeba troche poszukac miejsca ale ogolnie wikeszych problemow nie ma
0
@meg23 Raphinia prawe a lewe dembele a nie hamulcowi jak torres czy fati
1
@NeKenI Leniwce!
1
@Bocheno1 Ja najwiecej wygralem na mistrzostwach swiata 1,7k ale jak zobaczylem ze nie dosc od kazdej wygranej pobieraja 10% podatku to jeszcze za jednorazaowa wygrana powyzej nie pamietam ile 1 ale cos kolo 1k+ chyba pobieraja jeszcze 10% to mi sie odechcialo grac.
0
@Faro Harry Potter
3
@Comentateiro zaden karp fuj
0
@Medium django leci?
1
@Rust_Cohle Bym coś odpisał ale nie bede sie znizal do twojego marnego poziomu :) wesolych swiat.
0
@Encore Zaklepuje ta po lewej!
0
Szczerze mnie to dziwi ze ludzzie nie lubia sernika z rodzynkami wiec chce poznac wasza opinie.
Sernik z rodzynkami czy bez?
0
@Arthurio Musisz miec zainstalowana wersje z plyty inaczej gra ci nie odpal
0
@El Madridista. zdecydowanie nie jest ponad suarezem nawet blisko niego nie jest :)
1
@Arkon Dla mnie nahgorsza jest ta cebulka prazona strasznie tego nie lubie mocno przecietny burger
0
@DonMatteo901 Nie wiem jak mozna nie lubic rodzynek!