0

@BorzyKrzys mocne 3/10

0

No to jeszcze niech biora roberto nawet za darmo zima :P

0

@Ermitano Dla mnie to nie jest przykre w sensie szkoda kazdej osoby ktora zmarla ale czy to znana osoba czy nie traktuja ja tak samo z jednego powodu nie znalem jej osoboscie i nie czuje smutku czy pustki.
Nie wiem ja zawsze wiem ze czas leci nie potrzebuje do tego czyjejsc smierdzi zeby miec ta swiadomosc, kiedys bedziemy zyc wieczenie ale pewnie nikt z nas tego nie doczeka.

0

@IAmLegend za 300 juz mozna kupic a czy warto to juz zalezy bo funkcji ma duzo moze np zamowic ci zakupy zapalic/zgasic swiatla wlaczyc tv puscic muzyke wiesz to zalezy od ciebie na ile wykorzystasz jej mozliwosci.
Jak dla samej muzyki czy dowcipow to nie warto.

3

@Faro Nie pranki to taki bezbek w 99% przypadkach

0

Coraz bardziej mnie ten xavi irytuje...

0

@Roobo Ludzie nie wiedza jak bardzo szkodza energetyki.
Nawet jeden energetyk jak bedziesz mial pecha moze sprawic ze po 30 zaczniesz miec problemy z sercem. Czytaltem o tym sporo, energetyki to syf straszny.

0

@aqqi melanie c to gwazda formatu wlasnie c czyli 3 liga

2

@tomek8756 Mnie smieszy ogolnie robienie z takiej melanie c gwiazdy czasy swietnosci miala tylko gdy spice girls istnialy solo to no delikatnie mowiac zadna gwiazda

0

@Nazio87 ja dalem 180 i warto :)

2

@ptrx wspolczesny popluarny hip hop w pl to niemal to samo co disco polo.
Nie daje rady obu rzeczy na trzezwo sluchac.
Jungle girl xdddd

0

@AnnaMarianna Wrazliwosc to nie oznaka slabosci, okazanie jej wymaga odwagi. Nie mozna sie bac tego i byc wiezniem czyjejs opini jezeli ktos tego nie akceptuje i uwaza to za slabosc to juz problem tej osoby.

2

@Hawajczyk Na przyszlosc nie pisz fakt autentyczny strasznie bije to po oczach kazdy fakt z natury jest autentyczny

2

@Faro Ja nie jestem ale co to ma do tego ze ty jestes skoro mowa o barcelonie?

0

@malicinho Stranger Things

0

@TheNekro94 Jak mozna to ogladac XD zwyklego wiedzmina sobie odpuscilem po 3 odcinkach 2 sezonu co dopiero to xd

0

@Rl9k1nG Pod blokiem czasami trzeba troche poszukac miejsca ale ogolnie wikeszych problemow nie ma

0

@meg23 Raphinia prawe a lewe dembele a nie hamulcowi jak torres czy fati

1

@NeKenI Leniwce!

1

@Bocheno1 Ja najwiecej wygralem na mistrzostwach swiata 1,7k ale jak zobaczylem ze nie dosc od kazdej wygranej pobieraja 10% podatku to jeszcze za jednorazaowa wygrana powyzej nie pamietam ile 1 ale cos kolo 1k+ chyba pobieraja jeszcze 10% to mi sie odechcialo grac.

0

@Faro Harry Potter

3

@Comentateiro zaden karp fuj

0

@Medium django leci?

1

@Rust_Cohle Bym coś odpisał ale nie bede sie znizal do twojego marnego poziomu :) wesolych swiat.

0

@Encore Zaklepuje ta po lewej!

0

Szczerze mnie to dziwi ze ludzzie nie lubia sernika z rodzynkami wiec chce poznac wasza opinie.
Sernik z rodzynkami czy bez?

0

@Arthurio Musisz miec zainstalowana wersje z plyty inaczej gra ci nie odpal

0

@El Madridista. zdecydowanie nie jest ponad suarezem nawet blisko niego nie jest :)

1

@Arkon Dla mnie nahgorsza jest ta cebulka prazona strasznie tego nie lubie mocno przecietny burger

0

@DonMatteo901 Nie wiem jak mozna nie lubic rodzynek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?