1

@FCB24 nie ma nic takiego

1

@xVENUMx ja nie wiem czy jestes swiadom ale zniszczyles sobie wlasnie tym zycie.

0

@AdiKingu96 co ty bredzisz kiedys tez.takie.rzeczy sie dzialy ludzie sie nie zmieniaja tylko masz latwy dostep do takich informacji.
Raz na jakis czas wszedzie trafia sie psychol nic z tym nie zrobisz i nie ma sensu sie tym przejmowac.

0

@Survier I dobrze koeman to parodysta nie trener

0

@analitykTaktyki ale ty glupoty piszesz haha

2

@MESSIah16 ja tam nic nie mam do vinicusa nawet szacunku

0

@Freudysta piles nie pisz

2

@Freudysta Ja nie wiem nie lubie tego jarac sie kims bo jest polakiem. 1000x bardziej cenie suareza niz lewadnowskiego

0

@Aragorn33 na operze dziala i na telefonie na firefoxie tez.

1

@MesQueUnClub96 na canal+ to sie nie liczy zeby ten syf upadl

0

@Zoker Jezeli chodzi o twarz to tak aniston mega sliczna i wygyrwa jednak cialo zdecydonie ratajkowski.

0

@Chaoss cialo na 100% ma lepsze a twarz to juz kwestia gustu

2

@tomek8756 Rajtajowskicto sztos jakich malo zdecydowanie lepsza niz poprzednie.

0

@Gall czip jest jest do odczytu zadnej wiedzy nie potrzeba wiec kazdy bedzie umial go obslugiwac ;)

13

@Kibic3000 Jak tu nie kochac jak ci tyle placa :P

0

@Fizzy Womack Bzdura koty sa wredne kazdy kto go zobaczyl tak sadzil. oddany ciotce tez z nim długo nie wytrzymala az w koncu uspiony.
A kociarze kojarza mi sie z ulegymi gardze takimi

0

@Sulimo Pies jest fajniejszy zapamieta pana na lata nie zje cie jak umrzesz. Nie ucieknie jak go pusicisz na dworze. Nie ma aspektu w ktorym koty (no moze smakiem ale nie jadlaem jescze hehe) wygrywaja. Ogolnie to gardze kotami nie ma w nich nic fajnego.

2

@Sulimo pod zadnym nie dominuje. Pamietam jak moja siostra miala kota. Wredne to i okropne pare miesiecy z nim tylko.wytrzynalismy.

0

@Colon Z czym? Nie wiem czym tu sie jarac seio.dla mnie ona to taka 7/10

0

@MRSCHRONIC Taaa. Jezeli ktos ci oferuje kase i nie musisz miec doswiadczenia ani zadnej wiedzy zeby zarobic to musisz wiedziec ze nic nie zarobisz :)

0

@Radzio_94 jestem ekspertem nie warto

0

@BulaKG poczujesz sie jak co roku zadnych zmian w tej marnej pilce.

0

@RomanHoffer No nie wiema ogladanie samemu filmoiseirali w domu to siara?

0

@Maciej1078Nie,myslicie ze umtiti to sam podjal taka decyzje? uwierzyliscie w tego szamana ze to przez niego a tak naprawde to byla pewnie ciezka decyzjaa sam umiti zawsze wykazywal pelen profesinalizm

0

@Chaoss A co sadzisz o autach sprowadzanych ze stanow? cenowo bardzo sie oplaca tylko z tego co kiedys czytalem auta w usa sa tansze niz w europie ale tez gorzej wykonane wiec mam obawy.

0

@Chaoss I poza ototmoto i olx polecasz jakas strone czy jednak na otomoto znajdzie sie wiekszosc

0

@Chaoss Kurde 3.0 to bedzie palic ponad 13l w miescie nie? A disle polecasz czy jedak tylko bezynna?

0

@Chaoss Raczej benzyna. Taka duza roznica jest miedy quattro a tylko na przedni?

0

Ziomki zastanawjam sie nad kupnem Audi a5 coupe rocznik 2013-15 Polecacie? A moze cos o podobnym wygladzie i standardzie? przyznam sie lubie jezdzic samochodami ale wielkiej wiedzy o nich nie mam

0

@Bogan No wlasnje jak fan sie znal :) nie znac tych zborz to w przelozeniu na swiat pilki to jak nie znac mesiego i ronaldo. Sam je znalem choc jestem z miasta i nie jestrm ministrem rolnictwa. Wstyd i tyle tu nie ma nic na jego obrone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?