Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB24 nie ma nic takiego
1
@xVENUMx ja nie wiem czy jestes swiadom ale zniszczyles sobie wlasnie tym zycie.
0
@AdiKingu96 co ty bredzisz kiedys tez.takie.rzeczy sie dzialy ludzie sie nie zmieniaja tylko masz latwy dostep do takich informacji.
Raz na jakis czas wszedzie trafia sie psychol nic z tym nie zrobisz i nie ma sensu sie tym przejmowac.
0
@Survier I dobrze koeman to parodysta nie trener
0
@analitykTaktyki ale ty glupoty piszesz haha
2
@MESSIah16 ja tam nic nie mam do vinicusa nawet szacunku
0
@Freudysta piles nie pisz
2
@Freudysta Ja nie wiem nie lubie tego jarac sie kims bo jest polakiem. 1000x bardziej cenie suareza niz lewadnowskiego
0
@Aragorn33 na operze dziala i na telefonie na firefoxie tez.
1
@MesQueUnClub96 na canal+ to sie nie liczy zeby ten syf upadl
0
@Zoker Jezeli chodzi o twarz to tak aniston mega sliczna i wygyrwa jednak cialo zdecydonie ratajkowski.
0
@Chaoss cialo na 100% ma lepsze a twarz to juz kwestia gustu
2
@tomek8756 Rajtajowskicto sztos jakich malo zdecydowanie lepsza niz poprzednie.
0
@Gall czip jest jest do odczytu zadnej wiedzy nie potrzeba wiec kazdy bedzie umial go obslugiwac ;)
13
@Kibic3000 Jak tu nie kochac jak ci tyle placa :P
0
@Fizzy Womack Bzdura koty sa wredne kazdy kto go zobaczyl tak sadzil. oddany ciotce tez z nim długo nie wytrzymala az w koncu uspiony.
A kociarze kojarza mi sie z ulegymi gardze takimi
0
@Sulimo Pies jest fajniejszy zapamieta pana na lata nie zje cie jak umrzesz. Nie ucieknie jak go pusicisz na dworze. Nie ma aspektu w ktorym koty (no moze smakiem ale nie jadlaem jescze hehe) wygrywaja. Ogolnie to gardze kotami nie ma w nich nic fajnego.
2
@Sulimo pod zadnym nie dominuje. Pamietam jak moja siostra miala kota. Wredne to i okropne pare miesiecy z nim tylko.wytrzynalismy.
0
@Colon Z czym? Nie wiem czym tu sie jarac seio.dla mnie ona to taka 7/10
0
@MRSCHRONIC Taaa. Jezeli ktos ci oferuje kase i nie musisz miec doswiadczenia ani zadnej wiedzy zeby zarobic to musisz wiedziec ze nic nie zarobisz :)
0
@Radzio_94 jestem ekspertem nie warto
0
@BulaKG poczujesz sie jak co roku zadnych zmian w tej marnej pilce.
0
@RomanHoffer No nie wiema ogladanie samemu filmoiseirali w domu to siara?
0
@Maciej1078Nie,myslicie ze umtiti to sam podjal taka decyzje? uwierzyliscie w tego szamana ze to przez niego a tak naprawde to byla pewnie ciezka decyzjaa sam umiti zawsze wykazywal pelen profesinalizm
0
@Chaoss A co sadzisz o autach sprowadzanych ze stanow? cenowo bardzo sie oplaca tylko z tego co kiedys czytalem auta w usa sa tansze niz w europie ale tez gorzej wykonane wiec mam obawy.
0
@Chaoss I poza ototmoto i olx polecasz jakas strone czy jednak na otomoto znajdzie sie wiekszosc
0
@Chaoss Kurde 3.0 to bedzie palic ponad 13l w miescie nie? A disle polecasz czy jedak tylko bezynna?
0
@Chaoss Raczej benzyna. Taka duza roznica jest miedy quattro a tylko na przedni?
0
Ziomki zastanawjam sie nad kupnem Audi a5 coupe rocznik 2013-15 Polecacie? A moze cos o podobnym wygladzie i standardzie? przyznam sie lubie jezdzic samochodami ale wielkiej wiedzy o nich nie mam
0
@Bogan No wlasnje jak fan sie znal :) nie znac tych zborz to w przelozeniu na swiat pilki to jak nie znac mesiego i ronaldo. Sam je znalem choc jestem z miasta i nie jestrm ministrem rolnictwa. Wstyd i tyle tu nie ma nic na jego obrone.