Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak ahahahaahhaaha
0
@csm101 Jest tak że jedna stacja (ta sie zmienia co tydzien) wybiera czy chce miec mecz barcelony czy realu. Eleven 1wybiera czesto mecze realu dlatego tak czesto mecze barcelony sa w canal+
19
Superligo nadciagaj!
3
@Sttrikerr Bo podzielili prawa, mogli sobi obie stacje transmitowac wszystkie mecze.
I ten przymus wykupienia calosci nie tylko kanalów sportowych. Chcialbym miec mozliwosc wykupienia samych kanalow sportowych za 20zl.
4
Znowu canal + jak ja gardze ta stacja
4
@Emhyr Dawalo? Gdzie? Byles przy tym czy wyczytales w intrenecie
0
@Firestone Zawsze tak jest, wymysly prasy i plotki samych agentow zeby podbic zainteresowanie ich zawodnikiem.
Dlatego ja kazda taka wiadomosc traktuej z dystansem i czekam tylko na oficialke.
0
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Frytki, ryż
0
@Kidd Ja przyjme blikiem! Podac?
0
@Gaz No i to jest debilizm bo moglem ten mecz wygrac. Ale to nic i tak mi sie nie podobala ta fifa nadal do pesa nie ma startu.
0
@Dzieniu Pokazalo ze przegralem
0
@qbuteq Adblock i żadnych reklam nie mam. Poleca
0
Zainstalowałem Fifę bo w plusie dali za te 13zl no i kurde właśnie odinstalowałem gdy przegrywam w fut mecz 3:2 jest 78 minuta rzut rożny dla mnie i nagle koleś wychodzi z gry a gra zaliczona jako jego wygrana. Wtf
1
@Dankhog hahahaha. cpacz?
0
@Dzemix111 rob co chcesz nie obchodzi mnie opinia innych :)
0
@pt9 Slaby emo batman. Do tego orgin story ktorego strasznie nie lubie. 5/10 max
3
@Hubsao To jest straszne. Gardze religia.
0
@Kamiloza91lepiej czekac na calosc nienawidze czekac na odcinki.
0
@LonelyVEB nie pozwala. mam ps5
0
@barcelonaLM Polki*
0
@Uukasz_93 nie, canal + to syf
0
@Damian11 fifa xddd
0
@Objectivo HAHAHAHAHA NO jasne teraz to juz testow nie warto robic nie? :)
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
0
@clyde ale to brzydkie
0
@IronSanHybrid A zebys sie nie zdziwil bo na 99% nie domyslisz sie skad sie wzial.
Czasami lepiej nic nie pisac niz takie glupoty jak ty :)
0
@IronSanHybrid Jak można wierzyć mając taka wiedze obcenie.
Dla mnie to glupota że ludzie wierzą w wizje świata jaką ktoś wymiślil wiele tysiecy lat temu nie umiejąc innaczej pewnych rzeczy wytlumaczyc sobie.
Wiara w jezusa to wiara w słońce szatan symbolizuje noc. Takie proste to i sa dowody nawet na to że chrzescijanstwo to kopia (z pewnymi zmianami imion itp) wierzeń egpickich bo żydzi właśnie z tamtych terenów emigrowali