0

@Peciak ahahahaahhaaha

0

@csm101 Jest tak że jedna stacja (ta sie zmienia co tydzien) wybiera czy chce miec mecz barcelony czy realu. Eleven 1wybiera czesto mecze realu dlatego tak czesto mecze barcelony sa w canal+

19

Superligo nadciagaj!

3

@Sttrikerr Bo podzielili prawa, mogli sobi obie stacje transmitowac wszystkie mecze.
I ten przymus wykupienia calosci nie tylko kanalów sportowych. Chcialbym miec mozliwosc wykupienia samych kanalow sportowych za 20zl.

4

Znowu canal + jak ja gardze ta stacja

4

@Emhyr Dawalo? Gdzie? Byles przy tym czy wyczytales w intrenecie

0

@Firestone Zawsze tak jest, wymysly prasy i plotki samych agentow zeby podbic zainteresowanie ich zawodnikiem.
Dlatego ja kazda taka wiadomosc traktuej z dystansem i czekam tylko na oficialke.

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Frytki, ryż

0

@Kidd Ja przyjme blikiem! Podac?

0

@Gaz No i to jest debilizm bo moglem ten mecz wygrac. Ale to nic i tak mi sie nie podobala ta fifa nadal do pesa nie ma startu.

0

@Dzieniu Pokazalo ze przegralem

0

@qbuteq Adblock i żadnych reklam nie mam. Poleca

0

Zainstalowałem Fifę bo w plusie dali za te 13zl no i kurde właśnie odinstalowałem gdy przegrywam w fut mecz 3:2 jest 78 minuta rzut rożny dla mnie i nagle koleś wychodzi z gry a gra zaliczona jako jego wygrana. Wtf

1

@Dankhog hahahaha. cpacz?

0

@Dzemix111 rob co chcesz nie obchodzi mnie opinia innych :)

0

@pt9 Slaby emo batman. Do tego orgin story ktorego strasznie nie lubie. 5/10 max

3

@Hubsao To jest straszne. Gardze religia.

0

@Kamiloza91lepiej czekac na calosc nienawidze czekac na odcinki.

0

@LonelyVEB nie pozwala. mam ps5

0

@barcelonaLM Polki*

0

@Uukasz_93 nie, canal + to syf

0

@Damian11 fifa xddd

0

@Objectivo HAHAHAHAHA NO jasne teraz to juz testow nie warto robic nie? :)

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Komentarz usunięty

0

@clyde ale to brzydkie

0

@IronSanHybrid A zebys sie nie zdziwil bo na 99% nie domyslisz sie skad sie wzial.
Czasami lepiej nic nie pisac niz takie glupoty jak ty :)

0

@IronSanHybrid Jak można wierzyć mając taka wiedze obcenie.
Dla mnie to glupota że ludzie wierzą w wizje świata jaką ktoś wymiślil wiele tysiecy lat temu nie umiejąc innaczej pewnych rzeczy wytlumaczyc sobie.
Wiara w jezusa to wiara w słońce szatan symbolizuje noc. Takie proste to i sa dowody nawet na to że chrzescijanstwo to kopia (z pewnymi zmianami imion itp) wierzeń egpickich bo żydzi właśnie z tamtych terenów emigrowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?