1

@Azacca Najwieksza zaraza sa stany.

2

@Striker Ktos ci bajek naopowiaal bloobrone nie jest najtrudniejszy

0

@Medium Pamietam ten mecz. Ogolnie powinien wczesniej wyleciec juz z boiska ta kartka to dla mnie taka wymowka i dobrze ze ja dostal.

1

@eydeem Chyba nie grales w gry na ps5 ze ci sie podoba tak grafika. No i bloodborne duzo lepsza gra jest.

1

@paweldunajecfcb Nie ma zadnych cudow

0

@hl_lewka hahahaha niech ucieka z klubu, przeklamowany :)

0

Laporta to byl fatalny wybor

0

@OsamaDembele wize ze jestes rownie glupi co sam dembele

0

@cata_luna jestes przyglupem

0

@baku171 Tu nikt nie broni pijakow. Tu chozi o to ze moga odebrac ci wlasnosc bo tak.

3

@kejdzi Nie. 100x barziej wole wieksza kase niz spotiy

1

@YoungMan roberto to trybuny naewt nie lawka.

0

@TheNekro94 Katowice? Ja lezalem az sie zdziwilem ze tak sie ruszam XD

0

Trybuny a nie granie. xavi wez ty sie zastanow.

0

@Comfortable_ do tego samego miejsca co tysiac lat temu zmierza. Osoba ktora cos takiego robi ma pewne zaburzenia psychiczne takie cos zdarzalo sie 300 lat temu i bedzie za 100 pewnie tez.

0

Komentarz usunięty

0

@Bunk420 ale ty jestes glupi. Amatyyna uratowala wiele osob. albo ci za to placa albo jestes glupi.

2

@jutroIV Ukryta wada to co innego ;)))) Ale lepiej napisac cos z cyklu nie wiem ale sie wypowiem ;)

0

@7black4 powinny brzmiec i brzmia tak :
kierowca

kominiarz

pediatra

chirurg

śmieciarz

0

@Vaven No nie barzo bo wlasnie bezie wiecej wszystkiego.

0

@paweldunajecfcb nie szanuje wierzacych i tyle.

0

@arasz1819 roksa to nie jedyna strona rynku ;)

0

@Ghotti Najgorszy. Tu nie ma co dyskutowac przereklamowany max.

0

@SamuraJack nie. Slabe strasznie jak dla mnie

0

@adambądkowski93 nie popieram nie jestem za zadna partia polityczna. Za duzo kontrowersji co do wydatkow orkiestry jest co roku

0

@Tomo1989 hahahahahahahahahhahhahahahaha no zadna xddd

0

@hayek on powinien wyleciec z roboty za to. gardze nim i kazym kto to popiera i nie widzi problemu

0

@puyol_presidend5 no jestes uleglym ktory daje soba manipuloac rzad takich lubi

0

@koksik2700 jestesmy roslinozercami wiec naturalne ze przechodzimy na diete weganska!
Sam na niej jestem :)))

0

@Przemek2323 watpliwosci? To o wiel wiele lepsze! W takim swiecie chce sie zyc niech jeszcze zniknie polityczna poprawnosc.
Weganizm jednyna zdrowa dieta dla czlowieka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?