Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azacca Najwieksza zaraza sa stany.
2
@Striker Ktos ci bajek naopowiaal bloobrone nie jest najtrudniejszy
0
@Medium Pamietam ten mecz. Ogolnie powinien wczesniej wyleciec juz z boiska ta kartka to dla mnie taka wymowka i dobrze ze ja dostal.
1
@eydeem Chyba nie grales w gry na ps5 ze ci sie podoba tak grafika. No i bloodborne duzo lepsza gra jest.
1
@paweldunajecfcb Nie ma zadnych cudow
0
@hl_lewka hahahaha niech ucieka z klubu, przeklamowany :)
0
Laporta to byl fatalny wybor
0
@OsamaDembele wize ze jestes rownie glupi co sam dembele
0
@cata_luna jestes przyglupem
0
@baku171 Tu nikt nie broni pijakow. Tu chozi o to ze moga odebrac ci wlasnosc bo tak.
3
@kejdzi Nie. 100x barziej wole wieksza kase niz spotiy
1
@YoungMan roberto to trybuny naewt nie lawka.
0
@TheNekro94 Katowice? Ja lezalem az sie zdziwilem ze tak sie ruszam XD
0
Trybuny a nie granie. xavi wez ty sie zastanow.
0
@Comfortable_ do tego samego miejsca co tysiac lat temu zmierza. Osoba ktora cos takiego robi ma pewne zaburzenia psychiczne takie cos zdarzalo sie 300 lat temu i bedzie za 100 pewnie tez.
0
Komentarz usunięty
0
@Bunk420 ale ty jestes glupi. Amatyyna uratowala wiele osob. albo ci za to placa albo jestes glupi.
2
@jutroIV Ukryta wada to co innego ;)))) Ale lepiej napisac cos z cyklu nie wiem ale sie wypowiem ;)
0
@7black4 powinny brzmiec i brzmia tak :
kierowca
kominiarz
pediatra
chirurg
śmieciarz
0
@Vaven No nie barzo bo wlasnie bezie wiecej wszystkiego.
0
@paweldunajecfcb nie szanuje wierzacych i tyle.
0
@arasz1819 roksa to nie jedyna strona rynku ;)
0
@Ghotti Najgorszy. Tu nie ma co dyskutowac przereklamowany max.
0
@SamuraJack nie. Slabe strasznie jak dla mnie
0
@adambądkowski93 nie popieram nie jestem za zadna partia polityczna. Za duzo kontrowersji co do wydatkow orkiestry jest co roku
0
@Tomo1989 hahahahahahahahahhahhahahahaha no zadna xddd
0
@hayek on powinien wyleciec z roboty za to. gardze nim i kazym kto to popiera i nie widzi problemu
0
@puyol_presidend5 no jestes uleglym ktory daje soba manipuloac rzad takich lubi
0
@koksik2700 jestesmy roslinozercami wiec naturalne ze przechodzimy na diete weganska!
Sam na niej jestem :)))
0
@Przemek2323 watpliwosci? To o wiel wiele lepsze! W takim swiecie chce sie zyc niech jeszcze zniknie polityczna poprawnosc.
Weganizm jednyna zdrowa dieta dla czlowieka!