Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarFan Na grype umiera znacznie znacznie wiecej tylko jak ma sie powiklania po niej to nie wpisuja przyczyny zgonu jako grype a tak jest z koronowirusem.
Straszne durnoty piszesz.
Byly juz seozny gdzie nie bylo miejsc w szpitalach dla chorych dla grype nie wiesz nie wypowiadaj sie.
5
@masik86 Nie jest slabym.
Jest bardzo slabym.
0
@Pilka_jest_okragla nie ma
0
@PatriBarca Umtitiego to ty szanuj baranie. Topowy obronca. Lecisz na ignora.
0
@VbamboeB Zamiast szczepien ktore jak widac nic nie daja lepiej sie leczyc amantadyna polecam ja i cala rodzina przeszla dzieki niemu koronowirusa bez zadnych powiklan. Ale wiadomo ze chodzi o kase i nadal beda promowac szzepienia ktore nic nei daja jak widac.
1
@Rothan1 Nie oplaca przereklamowana g ra
0
@hardmind nadal za drogo
1
@Pilka_jest_okragla a gdzie masz tych samych dzieciakow? w 1 skladzie nadal wielu graczy powzyej 30. Bzdurny tekst "samymi dzieciakami"
0
@escarabajo No szczegolnei podba mi sie zwrot "ogladali jego gre" Gdzie jak na podworku kopal?
Ten transfer nie ma w ogole sensu. Pilkarsko nie da rady takie sa fakty.
1
@Jakchcesz Trudno nazwac muzka co robi taki sobel/
4
On chce chyba zeby barca grala i wygladala jak w 2013 i przez to sie boje o to co robi.
Nie barcelona juz nie bedzie tak grala.
Potrzeba mlodych zdolnych a nie kotuzjowanych bez formy tylko dlatego ze kiedys byli czescia wielkiej barcy
0
@wilu9054 Ty sie dobrze czujesz? Wiedzy o pilce nie masz zadnej. To nie polska liga. Grac to on moze po 15 min jak wygrany mecz bedzie. Bredzisz/
10
Najgorsza mozliwa wiadomosc. Pilkarz za slaby na barcelone mam nadzieje ze to plotki tylko
0
@masik86 Robero - Hold my beer
1
Poltorej godziny przed czasem i tylko 3 minuty spoznienia nie na sam trening XD smieszne to i jeszcze kara finansowa za to to juz beka.
0
@Przemas8411 xdddddddddddddd
0
@Goh Nie polecam ps5, Inwestycja w pc to najelpsze rozwiazanie. Nie popelniajcie tego bledu co ja i nie kupujcie ps5
0
@Kz1234 On ma caly czas nastroj i ochote do grania nie jego wina ze trenerem byl parodysta ktory nie dal mu szans.
0
@Isso89 Nie warto z ps5. Nie warto. Pc>ps5
1
@Mariusz85OL A to czemu? 99% osob na stronie sie jaralo transferem. Nikt nie przewidzi tego ze zawodnik zaliczy taki zjazd i tyle kontuzji
0
@kamyk_23 XDDDDDDD
0
@kamyk_23 A ja nigdy sentymentu nie mialem do bulsow a jordan to najbardziej przehajpowany sportowiec jakiego znam.
Tylko lakersi :P
0
@CLionelMessi XDDD
0
@patrykzmc2000 Nie popelniaj tego bledu co ja. Kup PC gry te same online darmowy.
Jednym slowem Pc jest 1000x lepszym wyborem niz ps5
1
@ElTomas A dlaczego holota? To sa normalni ludzie ktorzy chca tylko normalnie w spokoju zyc.
1
@Chalabala Oby i zeby juz nie wrocili :)
3
XDDD Co ty bredzisz XDDD
0
@Nazio87 finde nie fajf
0
@trolownik Mi to obojetne ale nie czuje potrzeby by polak rodak wygral mam to gdzies nic to nie zmieni w moim zyciu.
0
@Krzychu1010 Prezent