0

@Isso89 Nie warto z ps5. Nie warto. Pc>ps5

1

@Mariusz85OL A to czemu? 99% osob na stronie sie jaralo transferem. Nikt nie przewidzi tego ze zawodnik zaliczy taki zjazd i tyle kontuzji

0

@kamyk_23 XDDDDDDD

0

@kamyk_23 A ja nigdy sentymentu nie mialem do bulsow a jordan to najbardziej przehajpowany sportowiec jakiego znam.
Tylko lakersi :P

0

0

@patrykzmc2000 Nie popelniaj tego bledu co ja. Kup PC gry te same online darmowy.
Jednym slowem Pc jest 1000x lepszym wyborem niz ps5

1

@ElTomas A dlaczego holota? To sa normalni ludzie ktorzy chca tylko normalnie w spokoju zyc.

1

@Chalabala Oby i zeby juz nie wrocili :)

3

XDDD Co ty bredzisz XDDD

0

@Nazio87 finde nie fajf

0

@trolownik Mi to obojetne ale nie czuje potrzeby by polak rodak wygral mam to gdzies nic to nie zmieni w moim zyciu.

0

@Krzychu1010 Prezent

0

@Jakchcesz Kupujcie PC nie warto konsoli brac. Na pc darmowe multi a gry przed bebila jima ryana tez wyjda wszystkie na pc. Jednym slowem nie warto kupowac ps5!

1

@Comentateiro Jestes debilem albo ci za to placa. Jednym slowem nie szanuje,

0

@DJ6 nie posraj sie. To nic nie ma znaczenia.

1

@filipeq Lenglet to trybuny nie 1 sklad

1

@kamiVeB Ale ten tytul nie mowi ze z tego powodu zostal zmieniony.

0

@Japonk Nie. Normalnie wszystko dizala.

1

@IronSanHybrid Na wszelki wypadek sprawdze ale watpie by to byla wina tempereatury.

0

@Japonk No przy innych laptopach zawsze bylo slychac szybsza prace wiatrakaa gdy sie przegrzewa teraz nic no i sam laptop ma normalna temeperature. Dzisiaj przy otwartym oknie gdzie powietrze lecialo na niego tez sie wylaczyl wiec przegrzanie raczej odpada.

0

Ktoś sie zna na laptopach? Od paru miesiecy srrednio co 2-3 tygodnie laptop sam sie wylącza i przez 5-10 min na nic nie reaguje dioda ladowanie przestaje swiecic. Po tym czasie zaczna normalnie dzialac i zadnych problemow z uzytkowaniem go nie ma.

Dla mnie to dziwna sprawa.

0

@david89 Tecza nie nalezy do nikogo. Niech przesana sie utozsamisac z tecza wrrrrrr

0

@Baaarca95 Patrzac na tym ze to parodysta nei trener to sie nie naleza

1

@l0Messini Oby to przeszlo!

0

@AssisMoreira No nie. Jest ok ale jednym z najlepszych bym go nie nazwal raz ogladalem a drugi nie mam nawet ochoty.
Mocno odleciales :)

7

Odejscia komeana oczekiwalem juz po pierwszych 6 miesiach. Wiedzialem ze nic z tego nie bedzie. Ciesze sie bardzo ze odszedl szkoda tylko ze tak pozno.
Jeden z najgorszych trenerow w histori barcelony.

0

@koksik2700 CO po pol roku jzu wiedzielm ze z tej druzyny nic nie bedzie za czasow komeana. Trener fatalny i tyle.

5

@kaamil1910 Bo ty tak twierdzisz? Barcelona to ciagle marka tutaj wymyslaja jakeis bzdury ze nikt nie chce przejsc ;)

1

@MarcelNJ11 w ile osob tam siedzicie?

1

@hazo428 Nie mam szacunku dla niego zadnego fatalny trener.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?