0

@LatajacyHolender Komean i uznany trener. Wybierz jedno. Komean nie jest slaby on jest bardzo slaby.

0

@Derean Lengleta to sprzedac przecientiak.

3

@stone80 Bzdury! Zaraz bedzie ze on go okryl i wyszkolil od malego.

0

@DonAndrzejos Od dawna juz komean out!

0

@cat_r37 Absoltunie nie. I nie sadze zeby przeszedl. Barcelona to nadal barcelona razem z realem najwieksza druzna na swiecie gorszy okres nie sprawi ze nagle nikt nie bedzie chcial przejsc. Uwazam ze taki haland trafi naewet gdyby barcelona musiala sie zadluzyc to wlasnie potrzebuje jednego glosnego trasferu.

2

@HighestInTheRoom Najwazniejsze jest dla mnie zdrowie dlatego tez dbam o nie i namawiam do tego bliskich. Dieta to podstawa bez zdrowia pieniadze czy inne dobra nie uciesza a spotkania rodzinne to wiadomo ze tez bedzie inna atmosfera.

1

@Transu96 Kto w ogole kupuje fife badziewie nie gra.

1

@Criss18Barca Im mniej tego badziewia zejdzie tym lepiej.

1

@MesQueUnClub_87 Nie grzeje sie mocno. Jest proownywalna ze stara wiec spokojnie mozna nowa kupowac i niczego sie nie bac.

0

@cules100pro No i wlasnie o takich osobach jak ty sie wypowiezial. Swoja wiedze opierasz na doniesieniach z gazet ktore czesto sa zwyczajnie nieprawidziwe i koloryzowane. To jaki mu kontrakt dali to nie jego wina, nie ukradl a chce sam go zmniejszyc. Debilizmem dla mnie jest to ze on nie dostal nawet szansy w presezonie to juz widac ze jest decyzja personalna parodysty ze nie daje mu szasny.
No i tacy jak ty moga hejtowac i poczuc sie lepiej bo o to w tym chodzi :)

0

@NaFazieHitman Ale ze jak? Kazali mu pracowac zamiast odpoczywac?

0

@gumaz gralem w gre i czytalem ksiazke a ze fb nie dziala nawet nie weidzialem

0

Komentarz usunięty

1

@Ronmes A czemu sugeruejsz ze nie wiem jak to jest? Sa tez takie ktore nie ogladaja tego tylko maja pasje :) Moze kiedys taka znajdziesz ;)

0

@GeneralXavi w zyciu i gardze kazdym patronem, Bez odbioru.

2

@Ronmes Nie rozumiem. Ja ze fb nie dziala dowiedzialem sie teraz z la rambli i skoro tka rzygasz tymi ifulencerami to czemu w ogole ich ogladasz czy obserwujesz. Ja tego nie robie wiec tym nie rzygam : )

1

@JarekS Ta kadra nie jest zla! Od trenera zalezy jak gra tu nie ma co bronic komena bo jest fatalny. Najgorszy trener w histori barcelony.

0

@slayer Negatywnie to komean wplywa na druzyne. Biedny komean druzyna gra fatalnie taktykiem jest mizernym. Ja odnosze wrazenie ze zbyt lagodnie jest traktowany komean

3

"romero odtworzyl" na tym skonczylem czytac miejcie troche godnosci i przynajmniej zazcnzacie ze to plotka ktora jest malo prawdopodobma

1

@Ronmes Ja nie takie 6/10

0

@Woland10 Komean powinien po pol roku wyleciec on jest fatalny, Po pol roku druzyna sie skumanila i gra wyglada jak wyglda.

0

@Janas11224 jest slaby i siara jarac sie tym czyms.

0

@Coutinho007 Raczej pokazał konrakt swój i tyle wystarczyło :P

26

Coś czuje że rekordy któe ustanowi komean będa nie do pobicia!

0

@normasubiektywna Ale po co pisac o zawdonikach ktorzy nie sa zawodnikami klubu? To nie ma sensu i nic wspolnego z duma.

0

@Sau_Ron Już w poprzednim sezonie były doniesienia że zupelnie nie rozumieja jego zmian. Wiadomo ze beda ofcialnie wspierac trenera ale sadze ze mysla to samio co kazdy kto zna sie na pilce mianowicie ze komean nie nadaje sie na trenerea.

1

Ale co z tego? On juz nie jest zaodnikiem barcelony.

1

@ściah Nie. Czas zatrudnic porzadnego trenera a nie parodyste

5

Jak ja gardze gdybaniem.
Nie strzlone to nie strzelona nie gadac glupoty co by bylo gdyby...

10

Stawianie przeciwko barcelonie to jak darmowe pieniadze juz 500zl wygrame dzieki nim na valencie tez postawie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?