Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3VOR My pewnie tak ale barcelona nie jest gorsza. Zapominacie ludzie ze to fc barcelona lider w social mediach razem z realem najwikesza marka na swiecie pilkarska. Gorszy sezon nie ozacza ze nikt nie bedzie chcial przechodzic.
1
@adukla No nie ale on nie zawdziecza tyle barcelonie i nie zarobil tyle co zaden inny pilkarz na swiecie :)
0
@priest9999 To tak jakbys powiedzil za czasow okupacji ze rosja uznaje polske za czesc niemiec. No nie fajnie nie?
1
@Adi123456789 No nic nie znacza. Gdyby jutro przestali pisac na la rambli nawet bym tego nie zauwazyl. Czyli nic nie znacza. Nie sa ani inteligentni (szczegolnie ten jeden) ani zabawni.
0
@Mario96w Co jest takiego ryjacego beret?
3
@BART97 Nie.
Nie macie co robic w zyciu ze ekcytujecie sie takimi nic nie znaczacymi ludzmi?
Gwiazdy interneru sie znalazly XD
0
@yoodash Baseball i futbol amrykanski to sporty ktorych nie da sie jak dla mnie ogldac. Masa przerw grze.
1
@Oskar00 Neymar tylko.
2
@AmigoBlancos zaden z was nie jest godzien tego durnego wyroznienia.
1
@Pawel1985 Nie.
0
Komentarz usunięty
0
@Nazio87 Ja tez nie mam problemu grac w tombraidera ale to rachet :)
0
Takie pytanie do graczy ktorzy grali w racheta nowego. Duzo trzeba grac ta zenska postacia?
0
@sintesox Kolejny debil uczepil sie umtitiego ktory nigdy 1/10 nie zarobi tego co mesi. Lecisz na ignora wiec nawet nie odczytam co napiszesz z aglupoty.
0
@seba444 My nigdy, To Fc barcelona bedzie splacac.
5
@tbas Tyle kasy co sie nachapał dzieki barcelonie to molgby jeden sezon za symboliczny milion zagrac. Milosc byla jak kasa byla ;)
0
Nie pomylilem sie bo barcelony juz na mnie nie stac.
2
@joloskyy Miec nowa fife to brzmi gorzej niz miec aids wstyd porownywalny
0
@MrCental Dostał ogorm? Kiedy? On w formie jest najlpeszym obronca barcelony ostanich lat a jak ma do niej wrocic kiedy nie gra? Ale na szczescie komenaek szybko odejdzie i pewnie nowy trener da mu szanse :)
0
@JackH Nba Jam jak nic!
0
@LatajacyHolender Komean i uznany trener. Wybierz jedno. Komean nie jest slaby on jest bardzo slaby.
0
@Derean Lengleta to sprzedac przecientiak.
3
@stone80 Bzdury! Zaraz bedzie ze on go okryl i wyszkolil od malego.
0
@DonAndrzejos Od dawna juz komean out!
0
@cat_r37 Absoltunie nie. I nie sadze zeby przeszedl. Barcelona to nadal barcelona razem z realem najwieksza druzna na swiecie gorszy okres nie sprawi ze nagle nikt nie bedzie chcial przejsc. Uwazam ze taki haland trafi naewet gdyby barcelona musiala sie zadluzyc to wlasnie potrzebuje jednego glosnego trasferu.
2
@HighestInTheRoom Najwazniejsze jest dla mnie zdrowie dlatego tez dbam o nie i namawiam do tego bliskich. Dieta to podstawa bez zdrowia pieniadze czy inne dobra nie uciesza a spotkania rodzinne to wiadomo ze tez bedzie inna atmosfera.
1
@Transu96 Kto w ogole kupuje fife badziewie nie gra.
1
@Criss18Barca Im mniej tego badziewia zejdzie tym lepiej.
1
@MesQueUnClub_87 Nie grzeje sie mocno. Jest proownywalna ze stara wiec spokojnie mozna nowa kupowac i niczego sie nie bac.
0
@cules100pro No i wlasnie o takich osobach jak ty sie wypowiezial. Swoja wiedze opierasz na doniesieniach z gazet ktore czesto sa zwyczajnie nieprawidziwe i koloryzowane. To jaki mu kontrakt dali to nie jego wina, nie ukradl a chce sam go zmniejszyc. Debilizmem dla mnie jest to ze on nie dostal nawet szansy w presezonie to juz widac ze jest decyzja personalna parodysty ze nie daje mu szasny.
No i tacy jak ty moga hejtowac i poczuc sie lepiej bo o to w tym chodzi :)