Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Ja sadze ze ten hag rzuci ajax dla barcelony :) Zawsze mozna im polecic komeana ;p
0
@Ghotti Hej na komeana powinien byc od pol roku a na roberto od 5 lat.
0
@Nefir Co za deblizm.
Ja sie zapytam kto bedzie gorszy? trudno takiego znalezc. Komean nie ma nic z dobrego trenera NIC
1
@zodiak_10 Bo jest fatalnym trenerem. Po barcelonie najwyzej co poprowadzi to sredniak z ligi holenderskiej to i tak bedzie sukces.
0
@robimen12345 No pokazal na co czyli na granie w innej gorszej druzynie.
0
@tomek8756 Foki tez przyjazne nie? ;)
0
@Kgorecki2500 Akurat delifinow mi najmniejsz szkoda to jedne z niewielu zwierzat ktore zabija i zneca sie nad innymi dla zabawy. Duzo bardziej mi szkoda swinetk itp ktore kazdego dnia cierpia. Chory jest ten swiat.
0
@SuperPatsonFCB A to czemu? jakos meczy live jest jeszcze przecietna ale maja czas zeby ulepszyc. Mam miesiac darmowy i sobie chwale i gardze zwykla tv.
0
@Cule1234 Bzdura. Nikt mu nie da 20% tego co dostanie w barcelonie. Smutne to ze przedluzaja z nim konrtakt.
1
@FCMichalo Barcelona nie ma takiej slabej kadry! jasne brakuje typowego dobrego napasrtika ale reszta to sa bardzo dobrzy zawodnicy tylko potrzebuja dobrego trenera! Nawet najlepsza orkiestra nie zagra dobrze bez dyrygenta. Dla mnie to najgorsza rzecz ze ciagle stawia sie na bylych graczy. Udalo sie z guardiola i luisem ale to nie oznacza ze kazdy byly gracz osiagnie sukces jako trener. Trzeba skonczyc z tym mitem dna barcy potrzebny jest wybitny specialista. Barcelona to nadal marka nie bedzie problemu ze znalezieniem lepszego trenera niz komean.
1
@analitykTaktyki Nigdy nie sadzilem ze zatesknie za valverde. wszystko dzieki komeanowi!
1
@Mezocyklon87 On jest slabym trenerem tu nie ma co bronic powinien jak najsyzbciej wyleciec.
0
To musi byc fake. Nikt tam taki glupi nie jest.
1
@Coutinho007 Dorzuce sie!
0
@koksik2700 Druzyny majace gorszych pilkarzy graja ladniej i lepiej. Wiesz dlaczego? Bo trener ich wie co to tatktyka i potrafi ich zmotywowac. Nikt nie oczekuje ze barca rozdjedzie kazda druzye 5;0 tylko zeby bylo widac ze cos z tej druzyny bedzie!
Od ponad roku widac ze koeman to marny trener i pora na zmiane na ktora czekam!
0
Jaki trener takie rekordy.
0
@lucca87 Pamietaj ze daje pograc mlodym.
Heheheheheh
0
Jak zwykle najgorsze to ze parodysta nadal trenerem.
I ten plus bo mlodiz grali hahaha. Dajcie mnie na trenera zareczam ze gorzej grac nie beda a mlodzi tez pograja.
3
@MrCental Tu nie chodzi o wystawienie. Skald wystawic potrafi dobry wiekszosc kibicow. Tu chodi o motywacje pilkarzy tu chodzi o mysl taktyczna. Komean nie ma nic z tego, gdyby nie byl bylym pilkarzem barcelony to nawet jako trenera mlodziezowego zespolu by nie zatrudnili.
Ja naprawde nie wiem jak mozna go bronic. I ten teks bo daje grac mlodym hahah. To uposledzony argument bo do tego nie potrzeba byc dobrym trenerem a komen jedzie na tym caly sezon ejj wyniki slabe ale mlodzi graja...
5
A ja nie lubie gdy barcelona ma parodyste a ie trenera.
0
@Yoshi94 Heheh i co :) Atakowales mnie a sam wyzedles na debila bez pozdrowien amebo :)
1
@Destroyer_of_Worlds Kibicuje dluzej niz srednia wieku na tej stronie. Barcelona nie ma szans. Zadnych.
0
@Bocheno1 1:3 lub 1:4 dzisiaj.
0
@Michal03 Nie. Lepiej ps5
0
@Kgorecki2500 XD
0
@AmigoBlancos Siatkowka i skoki narciarskie
0
@Momals11 Roberto out bo jest marnym pilkarzem. Dziekuje dobranoc.
0
@DaPidejpi Sa dwie plcie reszta to zaburzenia. Tutaj nauka nic nie ma do rzeczy bo o mozgu praktycznie nic nie wiemy jeszcze wiec wiesz ;)
2
@HarveySpecter ?? Przyszlosc? jego tu nie bedzie wkrotce i bardzo dobrze :)
1
Co za populista i marny trener.