6

Oby odszedl jak naszybciej...

1

@JarekS Widziales te mecze? Wiecej szczescia niz rozumu idealnie opisuje gre roberto. Na lawce nie powinno byc dla niego miejsca.

0

@marcin62 Nie. Juz cie zbalowkowalem i zignorwlame wiecej debilnych rzeczy do ciebie nie przeczytam.
Papatki
A i jak ktos ma beke z ciebie to nie jest splakanie sie tylko wysmianie :))

2

@Pawel13sz Kazdy byle by nie komean.

0

@busquets5 Komean nie ma latwo pod wzgledem umiejetnosci trenerskich. Powinien wyleciec juz po sezonie gdyby nie biedna tak by sie stalo.
Fatalny trener.

0

@marcin62 Nie placze mam beke z ciebie i tyle :) Idz graj dalej tylko nie zapominji napisac o tym!

0

@marcin62 No gram i nie mam potrzeby pisania o tym na jakism forum jak wy o tym wiedzminie. Co to jest jakies osiganiecie pochawalenie sie ze znowu sie przeszlo wiedzmina?

0

@arasz1819 Trener odejdzzie i bedzie ok :)

0

@marcin62 Ja nie wiem. Wiedzmin 3 to przecietna gra ledwo raz ukonczylem jest tyle lepszych gier a wy nadal w tego wiedzmina.

1

@Dojaar Bloodborne a nie przecietny wiedzmin

0

@Dior Nie szczepiony, Covida przeszedlem jak przeziebienie lekkie.

0

@macio_944 Mam nadzieje ze placa ci za ta propagande

0

@osa91 W godiznach sztytu to powinno byc z 20k ludzi. Cos tu jest krecone :P

0

@RR Jak to nie wiadomo? Ile sie da tyle wezmiesz. Kazda kolejna dawka to miliardy zarobione.

1

@franegpro Ja bym stawial na 95% ze opcja nr 1 jest prawdziwa chyba ze 1/3 tej pracy to przespal ;)

1

@LeoMessiah o jedna trojke za duzo im sie kliklo.

0

@franegpro Ale to jest mocno grubymi nicmi szyte 500 godzin miesiecznie to jest prawie 17 godzin pracy na dobe. To przez 2-5 dni ok da sie przezyc ale dalsza praca w takim wymiarze godzin spowoduje ze organizm w koncu odmowi posluszenstwa nie mowiac juz ze taka osoba jest wyczrpana fizycznie i psychicznie i latwo o bledy.
Sa dwa wyjscia kazde jest zle.
1. To sciema i propoaganda
2. Faktycznie tyle przepracowal co nie powinno miec miejsca
bo stwarzal zagroznie dla siebie i innych.

Więc w ogole mnie nie dziwi taka ilosc lapek w dol wrecz uwazam ze jest ich za malo.

0

@macio_944 Nic nie jest niemozliwe kiedy mowa o takich sprawach. A ludzie u steru tak naprawde nie dbaja o lgbt itp tylko o wlasny portfel za to te tematy sa dobre do odwracania uwagi itp.

2

@JohnnyBarca Heheh Komean i "greater technical knowledge" hehehe

0

@Dzemik55 Ja polecem Berserka najlepsza manga jaka czytalem anime jest troche slabsze. Ale cos poniekad w klimacie to polecam full metal alchemist brotherhood

2

@19cukier48 Szacun ja dalem rade tylko 3 odcinki tego debilnego seiralu. Jak dla mnie to najbardziej przehajpowany serial ever. Taka brazylijska telenowela tylko z wiekszym budzetem

0

@LeoMessiah Dembele nie :)

6

Szarlatanskiej haha No nie dzwie sie ze tak reaguje. Mafia nie lubi gdy ktos inny niz oni zarabia. Ja trzymam mocno kciuki za superlige.

1

@slayer Kurde to jest dobry pilkarz. W formie z dobrym trenerem kotry umie ustawic gre druzyny zeby skrzydkla byly niebezpieczne moze pokazac znacznie wiecej. Ten sezon raczej stracony ale nastepny gdy przyjdzie dobry trener i uporzadkuje ten caly bajzel moze dac bardzo duzo radosci kibicom barcelony.

0

@Woland10 Kto w ogole oglada siatkowke XD nudne to jak cholera poziom podobny do skokow.

0

@LecimyPoMajstra Granie w fife xd
Pes rzadzi.

0

@Hellrider xdddddddddddd nie ma go za co cenic.

0

@Fenyx Nie byli dobrzt. Redzi to najbardziej przehajpowane studio ever

0

@Xxxbarca4ever W przyszlym odpala jak przyjdzie normalny trener

0

@AmigoBlancos Nie. Fakt nie opnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?