Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Oby odszedl jak naszybciej...
1
@JarekS Widziales te mecze? Wiecej szczescia niz rozumu idealnie opisuje gre roberto. Na lawce nie powinno byc dla niego miejsca.
0
@marcin62 Nie. Juz cie zbalowkowalem i zignorwlame wiecej debilnych rzeczy do ciebie nie przeczytam.
Papatki
A i jak ktos ma beke z ciebie to nie jest splakanie sie tylko wysmianie :))
2
@Pawel13sz Kazdy byle by nie komean.
0
@busquets5 Komean nie ma latwo pod wzgledem umiejetnosci trenerskich. Powinien wyleciec juz po sezonie gdyby nie biedna tak by sie stalo.
Fatalny trener.
0
@marcin62 Nie placze mam beke z ciebie i tyle :) Idz graj dalej tylko nie zapominji napisac o tym!
0
@marcin62 No gram i nie mam potrzeby pisania o tym na jakism forum jak wy o tym wiedzminie. Co to jest jakies osiganiecie pochawalenie sie ze znowu sie przeszlo wiedzmina?
0
@arasz1819 Trener odejdzzie i bedzie ok :)
0
@marcin62 Ja nie wiem. Wiedzmin 3 to przecietna gra ledwo raz ukonczylem jest tyle lepszych gier a wy nadal w tego wiedzmina.
1
@Dojaar Bloodborne a nie przecietny wiedzmin
0
@Dior Nie szczepiony, Covida przeszedlem jak przeziebienie lekkie.
0
@macio_944 Mam nadzieje ze placa ci za ta propagande
0
@osa91 W godiznach sztytu to powinno byc z 20k ludzi. Cos tu jest krecone :P
0
@RR Jak to nie wiadomo? Ile sie da tyle wezmiesz. Kazda kolejna dawka to miliardy zarobione.
1
@franegpro Ja bym stawial na 95% ze opcja nr 1 jest prawdziwa chyba ze 1/3 tej pracy to przespal ;)
1
@LeoMessiah o jedna trojke za duzo im sie kliklo.
0
@franegpro Ale to jest mocno grubymi nicmi szyte 500 godzin miesiecznie to jest prawie 17 godzin pracy na dobe. To przez 2-5 dni ok da sie przezyc ale dalsza praca w takim wymiarze godzin spowoduje ze organizm w koncu odmowi posluszenstwa nie mowiac juz ze taka osoba jest wyczrpana fizycznie i psychicznie i latwo o bledy.
Sa dwa wyjscia kazde jest zle.
1. To sciema i propoaganda
2. Faktycznie tyle przepracowal co nie powinno miec miejsca
bo stwarzal zagroznie dla siebie i innych.
Więc w ogole mnie nie dziwi taka ilosc lapek w dol wrecz uwazam ze jest ich za malo.
0
@macio_944 Nic nie jest niemozliwe kiedy mowa o takich sprawach. A ludzie u steru tak naprawde nie dbaja o lgbt itp tylko o wlasny portfel za to te tematy sa dobre do odwracania uwagi itp.
2
@JohnnyBarca Heheh Komean i "greater technical knowledge" hehehe
0
@Dzemik55 Ja polecem Berserka najlepsza manga jaka czytalem anime jest troche slabsze. Ale cos poniekad w klimacie to polecam full metal alchemist brotherhood
2
@19cukier48 Szacun ja dalem rade tylko 3 odcinki tego debilnego seiralu. Jak dla mnie to najbardziej przehajpowany serial ever. Taka brazylijska telenowela tylko z wiekszym budzetem
0
@LeoMessiah Dembele nie :)
6
Szarlatanskiej haha No nie dzwie sie ze tak reaguje. Mafia nie lubi gdy ktos inny niz oni zarabia. Ja trzymam mocno kciuki za superlige.
1
@slayer Kurde to jest dobry pilkarz. W formie z dobrym trenerem kotry umie ustawic gre druzyny zeby skrzydkla byly niebezpieczne moze pokazac znacznie wiecej. Ten sezon raczej stracony ale nastepny gdy przyjdzie dobry trener i uporzadkuje ten caly bajzel moze dac bardzo duzo radosci kibicom barcelony.
0
@Woland10 Kto w ogole oglada siatkowke XD nudne to jak cholera poziom podobny do skokow.
0
@LecimyPoMajstra Granie w fife xd
Pes rzadzi.
0
@Hellrider xdddddddddddd nie ma go za co cenic.
0
@Fenyx Nie byli dobrzt. Redzi to najbardziej przehajpowane studio ever
0
@Xxxbarca4ever W przyszlym odpala jak przyjdzie normalny trener
0
@AmigoBlancos Nie. Fakt nie opnia.