Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shoZu Pokemoncie tez lapiesz?
0
@Mizander Naturala kolej rzeczy, kazdy zawondik kiedys odejdzie z barcelony. Messi to nadal wspanaily zawodnik ale ostanie lata to juz nie bylo to co 5-6 lat temu.
Klub zawsze ponad zawodnikiem,
Mnie najbardziej boli ze komean zostaje i jak traktowni sa zawodnicy z waznym kontraktem!
Tak nie postepuje wiecej niz klub.
0
@Kgorecki2500 Nie powinno. Zawodnik ma kontrakt chce grac trenuje ciezko. Nie ukradl kontraktu. Powinien dostac w tym sezonie szanse zasluzyl!
0
Smutne. Znalezli sobie kozla ofiarnego. Szkoda ze tak lengleta nie traktuja ktory jest 2x gorszy.
Wiecej niz klub....
Taaaa
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@FCBurza Szkoda umtitiego. Duzo dal radosci ten zawodnik zasluguje na szanse zeby udowodnic swoja szanse. Komean to parodysta nie trener i jak sie uprze tak zrobi ale na szczecie to jego ostani rok.
0
@AxelF No zabilem nara nawet nie czytalem co napisales tylk poczatek.
1
Szkoda umtitinego koman to pardoysta nie trener ale by mogl dac mu szanse.
0
Komentarz usunięty
0
Oby został jednak a leglet odszedł!
0
@Batys To dlaczego wolisz lige mistrzow od superligi?
2
@Batys A to dlaczego nie? W superlidze wiekszosc kasy trafi do klubow nie do mafi starych dziadow. Jak hymn ligi mistrzow graja to caly stadion giwzdze a potem nagle oburzenie ze jak oni moga odpuscic lige mistrzow i swoje rogrywki stworzyc!
Zdecydowanie za sueprliga jestem!
0
@Peszko07 No oni juz znaja dzien w ktorym 4 fala nadejdzie.
0
@Peszko07 No yo jest straszne jak to sie czyta. Atak byl tak straszny ze panstwo poleskie nie pozbiera sie wiele lat.
0
Hejka czy na poczcie polskiej kupie jakis starter sim?
0
@szela1899 Nie ma na to zadnych szans nie z tym trenerem.
3
Z tym trenerem to beda walczyc o 3 miejsce w lidze.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@AntekGriezmann to ktos powyzej 15lat w to jeszcze gra?
0
Komentarz usunięty
0
@pt9 To sie moglo stac w kazdym miescie. Nie ma tu wiekszej winy tych ludzi. 100% winy jest jego!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 Nie bedzie zadnego pucharu nie z tym slabym trenrem
1
@Stagiryta A to dlaczego nie? Co za bzdury wypisujesz.
Pociag seksualny to rzecz naturalna wiec nic dziwnego ze niemal kazdy nastolatek oglada. U jednych to sie pojawia w ieku 13 lat u innego 15. Ja sam mialem wlasnie okolo 13 lat gdy takie rzezczy na powaznie mnie zainteresowaly ;
0
@Cochise 5/10 słabo ogolnie i nie polecam.
0
@swiergol2 xddddddd dobra widze ze poziom jest wysoki xd
1
@BombowiecKrawczyk Ej ty tak powanie? Nie widzisz ze to styliczstycznie lezy i kwiczy?