0

@shoZu Pokemoncie tez lapiesz?

0

@Mizander Naturala kolej rzeczy, kazdy zawondik kiedys odejdzie z barcelony. Messi to nadal wspanaily zawodnik ale ostanie lata to juz nie bylo to co 5-6 lat temu.
Klub zawsze ponad zawodnikiem,
Mnie najbardziej boli ze komean zostaje i jak traktowni sa zawodnicy z waznym kontraktem!
Tak nie postepuje wiecej niz klub.

0

@Kgorecki2500 Nie powinno. Zawodnik ma kontrakt chce grac trenuje ciezko. Nie ukradl kontraktu. Powinien dostac w tym sezonie szanse zasluzyl!

0

Smutne. Znalezli sobie kozla ofiarnego. Szkoda ze tak lengleta nie traktuja ktory jest 2x gorszy.
Wiecej niz klub....
Taaaa

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@FCBurza Szkoda umtitiego. Duzo dal radosci ten zawodnik zasluguje na szanse zeby udowodnic swoja szanse. Komean to parodysta nie trener i jak sie uprze tak zrobi ale na szczecie to jego ostani rok.

0

@AxelF No zabilem nara nawet nie czytalem co napisales tylk poczatek.

1

Szkoda umtitinego koman to pardoysta nie trener ale by mogl dac mu szanse.

0

Komentarz usunięty

0

Oby został jednak a leglet odszedł!

0

@Batys To dlaczego wolisz lige mistrzow od superligi?

2

@Batys A to dlaczego nie? W superlidze wiekszosc kasy trafi do klubow nie do mafi starych dziadow. Jak hymn ligi mistrzow graja to caly stadion giwzdze a potem nagle oburzenie ze jak oni moga odpuscic lige mistrzow i swoje rogrywki stworzyc!

Zdecydowanie za sueprliga jestem!

0

@Peszko07 No oni juz znaja dzien w ktorym 4 fala nadejdzie.

0

@Peszko07 No yo jest straszne jak to sie czyta. Atak byl tak straszny ze panstwo poleskie nie pozbiera sie wiele lat.

0

Hejka czy na poczcie polskiej kupie jakis starter sim?

0

@szela1899 Nie ma na to zadnych szans nie z tym trenerem.

3

Z tym trenerem to beda walczyc o 3 miejsce w lidze.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@AntekGriezmann to ktos powyzej 15lat w to jeszcze gra?

0

Komentarz usunięty

0

@pt9 To sie moglo stac w kazdym miescie. Nie ma tu wiekszej winy tych ludzi. 100% winy jest jego!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub_87 Nie bedzie zadnego pucharu nie z tym slabym trenrem

1

@Stagiryta A to dlaczego nie? Co za bzdury wypisujesz.
Pociag seksualny to rzecz naturalna wiec nic dziwnego ze niemal kazdy nastolatek oglada. U jednych to sie pojawia w ieku 13 lat u innego 15. Ja sam mialem wlasnie okolo 13 lat gdy takie rzezczy na powaznie mnie zainteresowaly ;

0

@Cochise 5/10 słabo ogolnie i nie polecam.

0

@swiergol2 xddddddd dobra widze ze poziom jest wysoki xd

1

@BombowiecKrawczyk Ej ty tak powanie? Nie widzisz ze to styliczstycznie lezy i kwiczy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?