0

@Kamyk37 Zeby sobie żyly? Koty i psy tez mozesz jesc ale teg nie robisz?
Slonia tez nie jesz mase zwierzat rowniez. To jest glupie myslenie po co nam... Jakysmy to my byli 1 na ziemi i wszystko istnialo tylko dla nas.
Nawet nie wiesz jakie szkoday powoduje jedzenie miesa.
A swinek to mi najbardziej szkoda swiadome sa swego losu i duzo bardziej inteligentne niz psy.


0

@maroon Bo jest. Takie sa fakty :) Nie masz zadnej rzetelnej wiedzy na ten temat.
Jedyne czego moze brakowac z produktow miesnych to witamina b12 ale jej w miesie tez nie ma wielkiej ilosci. No i mozna zjesc raz na paer miescy mieso jezeli nie chce sie jej suplementowac. Watraba nadal bedzie ja dawkowala przez kolejne miesiace.
Nie ma w miesie niczego czego nie mozna zastapic roslinami. Na dodatek mieso prowdzi do chorob takich jak cukrzyca (gdy napiszesz ze to wina cukru parskne smiechem) rak czy choroby serca. To sa fakty nie mity.
Dziekuje dobranoc.

0

@koksik2700 Woooody.
Jedyne co pozostaje miesozercom to takie suche zarty bo argumentów nie mają żadnych :)
Co do rodziców to namówiłem mame na diete weganskia. Przez wiele lat miałą problemy z cisnieniem bo przejsciu na diete weganska przestala brac tabletki na nadscienienie bo zwyzcajnie juz ich nie potrzebowala.

0

@VenoM Prawdę, poswieć poltrej godziny na wath the health dostepny na netfliksie. I znajdz mi jedna rzecz ktora nie jest prawdizwa w tym dokumencie.
Sam jestem od prwaie roku na diecie weganskiej tak dobrze jeszcze nigdy sie nie czulem :)

0

@maroon Skoro cie rozbawila to sie nie znasz i dyskusja z takim kims jak ty nie ma najmniejszego sensu :) Narka :)
Ludzie to jednak debile hahah

0

@AlexDark00 Nie jesteśmy drapieznikami. Jesteśmy roślinożercami. Polecam zgłębić temat. Bo wasza wiedza jest znikoma i opieracies sie na utartych schematach.

Z dieta jest jak z religia kazdemu trudno wyjsc ze strefy kompfortu i dalej brna w bledzie przez cale zycie.

0

@maroon No tak :) zero pojecia a sie wypowies polecam dokument waht the health dostepny na netflixie.

0

@VenoM Typowa wypowedzic czlowieka ktory na niczym sie nie zna :)

2

@AssisMoreira Bzdura. Weganizm to najlepsz mozliwa dieta,

0

@malicinho kolejny geniusz i tlou2 xddddd jak tlou 2 to gra na 6/10

0

@macio_944 jezeli gtales w tylko jedna gre to tak moze byc :) Ja gralem w znacznie wiecej i w sumie masz racje nie ma o czym dyskutowac bo rdr2 nie jest najlepsza gra ;)

0

@Kgorecki2500 Wiedzimina w top 20 bym nie umiescil ale poslak gra to trzeba sie jarac a jest slaba i nudna.

0

@Kgorecki2500 hHHHAAHHAHAHHAAHAHA NIE : )
Bloodborne i cisza :)

0

@BorzyKrzys Jak ja nim gardze tfu!

1

@45M4R Komeana niech wezma w pakiecie razem z roberto

0

Szkoda angilkow zasluli a tffu na wlochow!

1

Roberto to dopiero zrobi wielka luke jak bedzie gral :)

0

@MILOSZ_F22 Mnie juz dawno przekonali. Zasluzyli na wygrana.

0

Brawo anglia! Dacie rade!

1

@Lisek Gdybym mial tyle na koncie co messi to tez bym to zrobil.
To sa pieniadze ktorych nawet jeog pra pra wnukowie nie wydadza.
Najghupszy teks swiata hehe idz so szefa niech ci da obiznke w ogole nie ma nic wspolnego z obecna sytuacja w jakiej jest messi.

0

@kuz hahahahaha nie, to fatalny trener. Barcelona nic nie wyra w tym sezonie.

0

ja jestem zaniepkojony ze on kolejny rok trenerem bedzie!

0

@Tales_Omletu Co prawda to prawda zasluzyli na wygrana i sie ciesze ze wygrali :)

0

@Danger204 A czemu ma nie byc hbo niby?

6

Wszyscy maja burze a ja nadal czekam!

0

@Kz1234 No wiadomo ze anglia!

0

@Wiktoria13 takich "wzmocnien" moga mniec mam nadzieje o wiele wiele wiecej!

0

@tadzik447 nie, nie jest lepszy. To popierdolka ktora sie szybko nudzi. Ehh trolowac to tez trzeba umiec!

0

@macio_944 cybercrapa bronic xd juz wiedzmin wyszedl im przecietnie

1

@Triv44 Jest pes po co ci lepsza fifa jak jest lepszy pes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?