0

@norbi77 Komean jest slabym trenerem to fakt.

0

@MaTt_BarcaFan Ten sezon bedzie gorsyz niz poprzedni. 0 pucharow i 3 miejsce w lidze. Z gow.. bata nie ulpeisz i dlatego komean nie stanie sie nagle dobrym trenerem.

0

@zenoowity teraz ma najgorszego trenera :)

0

@MaTt_BarcaFan I tak byl lepszy 10 razy niz sezon komeana

7

Razem z roberto powinnen byc 1 w kolejnosci do odejscia!

0

@lukasz9197 Wstal i mowi nie dzisiaj nie robie operacji ;) Za duzo wierzysz gazetom. Gdyby kazdy lekarz mu powiedzial ze lepsza operacaja bedzie to myslisz ze by sie jej nie poddal? Myslisz ze celowo to zrobil? No inna zupelnie ale ta sama kontuzja ;)
To tobie sie polecam zapoznac ale juz ci nie odpisze i nie odcztam szkoda czasu.

1

@lukasz9197 Taa jego? A moze lekarzy ktrozy mu doradzali? A co fatim identyczna kontuzja a juz 3 czy 4 operacje i dalej nie wiadomo co z nim. Latwo sie kometuje jezeli ta sytuacja nie dotyczy ciebie.

0

@IbrahimAfellay Nie wazne jak sie mowi wazne ze sie mowi. To darmowa reklama. Gdyby te tecze nie wywolywaly tyle emocji to wiekszosc firm by to mialo gdzies.

0

@Xxxbarca4ever woo ktory niemiec zarabia 3 miliony euro?

2

@Gwyn Zostala dopuszczona warunkowo na 2 lata i nie mozna za skutki uboczne nikogo skarazyc. Tak jest bardzo bezpieczna. Cala moja rodzina przeszla koronowirusa bez zadnych powiklan w tym i ja. Wiec wole sie nie szczepic skoro wiem ze moj organizm sobie bez problemu z nia poradzil.

1

@Criss18Barca Czym sie faszeruja te modelki? Dowowdy nie domysly prosze.

1

@EleanoR 6,7,11

0

@Abominacja Co za debile. Przesadzil z uzyciem sily ale nie nalezala sie za to mu taka smutne to.
Dajecie soba manipulowac.

0

@pepo_barcarzadzi Najgorsze myslenie. przez takich ludzi panstwo bedzie moglo robic coraz wiecej.

0

@Encore Dembele

0

@Songo91 No o jakies 6 lat za pozno

0

@pepo_barcarzadzi Jak bedzie obowiazkowe to dla swietego spokoju zrobie wszystko zeby sie nie zaszczepic.

0

@CzarnyRycerz Tu nie ma co dyskutowac to fakt

0

@arkasath To wiadomo ze skoro nie znasz to nikt nie zmarl!

0

@masq Kazda ulica. Ladna ale nie a tyle y sie napalc na nia..

0

@Sulimo No nie jest taki zly. On jest faalny.

0

@franegpro Religie powinno sie atakowac bo to zwykle fantasy. Wiekszosc osob geje zwyaczajnie brzydza to nie jest ich wina ale nie brzydzi ich samo bycie gejem tylko seks ich.

1

Nie dziwie sie ze leo jeszcze nie oglosil swojej decyzji majac takiego trenera nie dziwne ze ma watpliwosci co do zostania bo wie ze kolejny rok stracony

0

@kaamil1910 Mało znam osob homosekusalnych wiec nie widzialem za to 2 razy podrywal mnie gej nie nachalnie bardzo mily byl jednak jestem hetero wiec nici z podrywow. Ale nie wysmialem go i nie zwyzywlem.
Jednak w szkole powinni sie uczyc to naturalna rzecz choc geje i les mnie brzydza to sa takimi samymi ludzmi i nie ma potrzeby by dzielic sie na obozy wiec gardze calym lgbt.

2

@Abominacja xdddddddddddd

0

@FCMichalo smutne.

0

@HighestInTheRoom Musi zostac i zostanie :)

0

@JANEK777 Akurat racja. Po co dzieciom te fantazje psuc glowy. Jezusa nie bylo i to wszystko fikcja.

0

@macio_944 No faktycznie taki zly jestem ze napisalem ze rzygam tym.
https://ibb.co/bFMQxHS

1

@macio_944 A wlasnie ze nie, nie wykluczaja sie. Rzygam tym lgbt sadze ze wiecej zlego to robi niz dobrego. Nic nie mam do ludzi odmiennej orientacji. Nie tedy droga do normalnosci tworzac dwa obozy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?