Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci To jeszcze istnieje?
1
@Tales_Omletu Czy grales w tlou czy nie wybor jest tylko jeden.
Ghosts Of Tshushima
Duuuuuuzo lepsza gra :)
0
@Bocheno1 Tak mysle w przeciwienstwie do ciebie amebo :)
Tak trener odejdzie z waznym kontraktem rezygnujac z milinow i placac milony kary :) Max 14 lat ci daje.
0
@dzefrej234 Komean na 99% nie zostanie. Gdyby miał zostac to już by to oglosili. Teraz szukaja zastepcy gdy beda dogadani koeman oficialnie odejdzie :)
0
@RobiS No słaby to mało powiedziane on jest fatalny,
1
@vangoor Komean jest slaby. Trzeba nie miec pojecia o pilce zeby nazwac go dobrym trenerem
2
Ten swiat jest chory skoro mial negatywny wynik to po co w ogole sa te testy skoro nie maja zadnego znaczenia!?
0
@derlysy1979 Ja coraz bardziej myśle ze to cos z barcelona jest nie tak a nie samymi zawodnikami.
Wielu z nich gwiazdy w lidze znakomite statystyki - przejscie do barcelony i nagle zjazd formy i liczb.
Najwieksza wina to trenerzy od czasow lusia enrique barcelona nie ma tego stylu a kazdy kolejny trener okazywal sie gorszy z komeanem na czele.
0
@tadzik447 Ja to nawet nie wiem co to za ludzie hahaha
0
@myscooter Jakie 150? mi zajeli jakies 60 godzin meczenia sie wraz z dodatkami.
4
@Eto'o9 R10 Samo usa jest tez terrorysta. Ludzie robia raban bo pedofil zabił jedneo dziecko a takie usa ma na swoim koncie w ostanich latach dziesiątki tysiecy dzieci.
1 śmierć to tragedia 10 tysiecy to juz statystyka.
3
Najpierw zajda zastepce potem zwolnia tego slabego trenera!
2
@SinMistico To są darmowe transfery a tylko na takie obcenie stac barcelone. WIec na szczczescie nic to nie oznacza i miejmy nadzieje komean odejdzie.
0
@kapi267 Bardziej wode toaletowoa perfum męskich jest bardzo malo.
Ale sam polecam jezeli chodzi o slodki zapach hugo boss soul.
0
@Yosemite Koemana to co najwyżej można porónac do franka smudy.
1
@ferdas_rawa Gorszego raczej nie da rady.
0
@Janas11224 wtf jak mozna nie uzywac adblocka na tej stronie,
0
@cat_r37 No to byl nie wypał ale wielu wróżyło mu wspaniala kariere liczby tez wykrecal dobre nie ma co porównywać do takiego fernandeza.
8
Ja dalej w niego wierzę zdrowy i formie to topowy obrońca.
0
@cat_r37 Tylko wtedy taki keirrsom był ściagany jako potencialna gwiazda, nie udalo sie bo nigdy nie ma pewnosci ze jakis pilkarz odniesie sukces a nie przestanie sie rozwijac.
0
@S20th No nie bardzo: )))
0
@clyde Oczywiscie ze przeciw, wiezienie do konca zycia.
2
Pa pa komean, taki sam poziom co setien. Za słaby trener na barcelone
1
@JANEK777 On ma coś jednak z głową nie chodzi mu o zdrowie obywateli tylko o kontrole całkowitą.
2
@Encore Nikt nie bedzie stawial na mlodego zawodnika ktory po sezonie odchodzi za darmo.
2
@Pablit To fakt nie opinia. Umtiti w formie jest zwyczajnie 2 razy lepszy niz lenglet.
0
Bzdury a jeżeli jakimś cudem to prawda to trudno :)
0
@Explode ???? Skąd takie wnioski? Bo nic takiego nie zasugerowałem to tylko twoj jakis dziwny wymysł,
0
@BulaKG No i? Moja opinia nie jest pierwszą taką coś w tym jednak musi być ;)
1
@Comentateiro Hmm
Zdrowe odzywianie - lepiej dziala organizm i lepsza odporonosc?