0

@LucasW123 szkoda ze najslabszego ogniwa nie wyeliminowal czyli komeana.

0

szkoda ze parodysta komean zostal

0

Przyszly sezon znowu dzielenie miedzy eleven i canal+ czy jak to bedzie wygladalo?

2

@TylkoBarca7273 kolo 9 jak wszystkie nowosci ktore dodaje netflix.

0

@DaPidejpi Nic specialnego. Nie czkeam 0 jaranka.

0

@kuz Sa badania przeprowadzone ze nawet raz na jakis czas zaszkodzi tylko efekty tego zobaczysz po wielu latach :)

0

@Sulimo Najlpeszy to zaden. Szkoda zdrowia na ten syf.

2

@yeah A ten futbol amatorski to jest na prezesi ktorzy sobie kopia pilke w ogrodach :P

1

@Abominacja Bredzisz. Skad sie tacy ludzie biora. Robia co chca a ty sie na to godzisz.

1

@Kondziubarca Jak on lepszy niz oni :) Potrzebuje tylko dobrego trenerea nie parodysty jak komean.

0

@Mroziu Moze u ciebie u mie to bylo nromalne juz nie mowiac skali globalnej :)
Nigdy to nie bylo cos specialnego to zwykle masower ubrania :)

0

@Mroziu w latach 90 tez wszyscy chodzili. To sa masowe ubrania.

0

@korolocik po to co kazdy inny zebys klikal.

0

@Aqualitek jak ktos da 8 to brac i nie pytac

0

@Nihas Jeden to ja, nigdy nie mialem nic przeciwko gejom czy les ale od parad rownosci po dodawanie do kazdego serialu watków o nich (nie chce tego ogldac) coraz mniej ich tolelruje
I ten miesiac dumy! Wtf. Zbijaja na nich kase korporacje w imie rownosci i dumy.

0

Nie czkeam na nowy sezon nawet na ta strone nie chce mi sei zagladac wszystko przez tego fatalnego trenera ktory zostaje na kolejny rok.
Slaba gra i 0 pucharow smutune to.

0

I tak najwiekszea jego zbrodnia jest zostawienie komeana jako trenera!

1

@Krisey Bredzisz dziecku komean to parodysta nie trener.
Nie pozdrawiam.

0

@Cwaniak4 Jak ktos jest slaym trenerem to nie ;)

8

@Abominacja Nawet nie byles blisko.
Nie chodzi mi o takie leczenie. Zwyczajnie w tym przypadku ewidentie ma problemy z okresleniem wlasnej seksualnosci to powinno sie leczyc i uznac za zaburzenie a nie uznawac za jedna z 56 plci.

2

@Abominacja Bo to jest zaburzenie i powinno sie leczyc. Jak inaczej nazwac kogos kto nie wiem kim jest? To jest zaburzenie i tyle

3

@CzarnyKapelusz Przez te miesiace dumny i blm powoli staje sie homofobem i rasista.


Najwieksza glupota takie akcje wszyscy jestesmy ludzmi i nie obchodzi mnie kto kogo ruch... albo jaki kolor ma skory a przez takie akcje tylko tworza sie podzialy.
Jak w ogole mozna byc dumny z bycia gejem? Ja jak wstaje to nie mysle kurde jestem dumy z bycia hetero.
Badz dumny z tego jakim czlowiekiem jestes a nie z rzeczy na ktore nie masz wplywu.

Tyle mam do powiedzenia.

0

@Bobo25 A moze cie negatywnie zaskoczyc?

0

@maciej7852 Nie zasluzyl niczym!

2

Smutny dzien. Parodysta dalej trenerem.

0

@koksik2700 Nie zasluzyl niczym!
Fatalny trener fatalna decyzja kolejy sezon 0 pucharow i 3 miejsce w lidze.

0

@Coutinho007 I ja rowniez!
Fatalna decyzja! Parodysta kolejny rok trenerem!
Ehh wszystko pewnie przez kontrakt barcelony nie stac na zerwanie go...
Smutne!

1

@dzefrej234 3 miejsce w lidze max co z tego bedzie.

0

No to sezon bez pucharu sie szykuje.
Laporta jak ty mi teraz nie imponujesz

0

Po co? Nie podoba mi sie co laporta robi. Jak jeszce zostawi komeana to bedzie tragedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?