Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LucasW123 szkoda ze najslabszego ogniwa nie wyeliminowal czyli komeana.
0
szkoda ze parodysta komean zostal
0
Przyszly sezon znowu dzielenie miedzy eleven i canal+ czy jak to bedzie wygladalo?
2
@TylkoBarca7273 kolo 9 jak wszystkie nowosci ktore dodaje netflix.
0
@DaPidejpi Nic specialnego. Nie czkeam 0 jaranka.
0
@kuz Sa badania przeprowadzone ze nawet raz na jakis czas zaszkodzi tylko efekty tego zobaczysz po wielu latach :)
0
@Sulimo Najlpeszy to zaden. Szkoda zdrowia na ten syf.
2
@yeah A ten futbol amatorski to jest na prezesi ktorzy sobie kopia pilke w ogrodach :P
1
@Abominacja Bredzisz. Skad sie tacy ludzie biora. Robia co chca a ty sie na to godzisz.
1
@Kondziubarca Jak on lepszy niz oni :) Potrzebuje tylko dobrego trenerea nie parodysty jak komean.
0
@Mroziu Moze u ciebie u mie to bylo nromalne juz nie mowiac skali globalnej :)
Nigdy to nie bylo cos specialnego to zwykle masower ubrania :)
0
@Mroziu w latach 90 tez wszyscy chodzili. To sa masowe ubrania.
0
@korolocik po to co kazdy inny zebys klikal.
0
@Aqualitek jak ktos da 8 to brac i nie pytac
0
@Nihas Jeden to ja, nigdy nie mialem nic przeciwko gejom czy les ale od parad rownosci po dodawanie do kazdego serialu watków o nich (nie chce tego ogldac) coraz mniej ich tolelruje
I ten miesiac dumy! Wtf. Zbijaja na nich kase korporacje w imie rownosci i dumy.
0
Nie czkeam na nowy sezon nawet na ta strone nie chce mi sei zagladac wszystko przez tego fatalnego trenera ktory zostaje na kolejny rok.
Slaba gra i 0 pucharow smutune to.
0
I tak najwiekszea jego zbrodnia jest zostawienie komeana jako trenera!
1
@Krisey Bredzisz dziecku komean to parodysta nie trener.
Nie pozdrawiam.
0
@Cwaniak4 Jak ktos jest slaym trenerem to nie ;)
8
@Abominacja Nawet nie byles blisko.
Nie chodzi mi o takie leczenie. Zwyczajnie w tym przypadku ewidentie ma problemy z okresleniem wlasnej seksualnosci to powinno sie leczyc i uznac za zaburzenie a nie uznawac za jedna z 56 plci.
2
@Abominacja Bo to jest zaburzenie i powinno sie leczyc. Jak inaczej nazwac kogos kto nie wiem kim jest? To jest zaburzenie i tyle
3
@CzarnyKapelusz Przez te miesiace dumny i blm powoli staje sie homofobem i rasista.
Najwieksza glupota takie akcje wszyscy jestesmy ludzmi i nie obchodzi mnie kto kogo ruch... albo jaki kolor ma skory a przez takie akcje tylko tworza sie podzialy.
Jak w ogole mozna byc dumny z bycia gejem? Ja jak wstaje to nie mysle kurde jestem dumy z bycia hetero.
Badz dumny z tego jakim czlowiekiem jestes a nie z rzeczy na ktore nie masz wplywu.
Tyle mam do powiedzenia.
0
@Bobo25 A moze cie negatywnie zaskoczyc?
0
@maciej7852 Nie zasluzyl niczym!
2
Smutny dzien. Parodysta dalej trenerem.
0
@koksik2700 Nie zasluzyl niczym!
Fatalny trener fatalna decyzja kolejy sezon 0 pucharow i 3 miejsce w lidze.
0
@Coutinho007 I ja rowniez!
Fatalna decyzja! Parodysta kolejny rok trenerem!
Ehh wszystko pewnie przez kontrakt barcelony nie stac na zerwanie go...
Smutne!
1
@dzefrej234 3 miejsce w lidze max co z tego bedzie.
0
No to sezon bez pucharu sie szykuje.
Laporta jak ty mi teraz nie imponujesz
0
Po co? Nie podoba mi sie co laporta robi. Jak jeszce zostawi komeana to bedzie tragedia.