0

@ElTomas Co ma leczenie sie z wizyta w szpitalu? Do szpitala nie idziesz sie leczyc od tego jest jego lekarz do szpitala udajesz sie w naglym przypadku gdy cos zagraza twojemu zdrowiu lub zyciu.

2

@Kgorecki2500 Do szpiltala idziesz kiedys cos siedzieje :) Cisnienie kazdy sam sobie potrafi zmierzyc nie potrzebujesz porady jak je mierzyc ;)

0

@Sznejk Bardzo dobrze postapil. Szkoda ze ten marny trener sam nie odejdzie.

3

Jaki trener tacy agenci.

0

@SuperPatsonFCB Nie sa zadowoleni ze slow laporty na konferencji.

0

@Pablit Bzdury. Bardzo dobrze postepuje, gdyby komean mial jaja i honor to sam by odszedł ale kasa wazna i mieka faja z niego.

0

@Mati90fcb Ja nawet nie wiem co to jet xd

0

@MarcelNJ11 Kto kupi kota w wokru?

0

@doc Ale żeby kogoś ocenić należy dać mu szansę pokazania się.
Padrodysta komean to tez zaden autorytet ;)

0

No to adios mister.

0

@BarcaInfo A kysz.

0

@macio_944 Zwolnienie komeana to bedzie najlepsza decyzja bledem bedzie zostaiwienie tego parodysty na stanowisku trenera.

0

@dzagos Gdyby chcial zeby zostal to juz teraz by to powiedzial :) Odejdzie na 99%

0

@Herbert Nie ma zadnego walku wszystko jest klarowne i jasne

0

@mati10333 Własnie coraz mniej :) I bardzo dobrze ze odejdzie :)

1

@vangoor Bzdury nie poparte żadnymi dowodami. Inne druzyny bez messiego maja wieksze wplywy od sponsorow.
A ten belkot o wiekszych wplywach z reklam niz koszty kontraktu jest tylko po to by uciszyc wszystkich ktorzy slusznie zwracaja uwage na wysokosc pensji mesiego.

0

@Nano22 Nie robił swietnej roboty :) On jest fatalny caly sezon.

17

Tacy ludzie jak komean mnie rozwalaja...
Nie byl to wybor laporty sama gra barcelony slaba, decyzje personalne fatalne. Za dobry mecz lawka za slabe staly sklad. Do tego sami zawodnicy nie rozumieja jego zmian, taktyka to wiedza tajemna dla niego.
No i on sie czuje rozczarowany!?

0

@Messiah10 A mnie tak srednio w ciagnelo czekalem na patch na ps5 i pogralem pare godzin i juz raczej wracac nie bede choc lubie tego typu gry.

0

@AmigoBlancos Komean to poziom bardzo niski jeszcze nizszy niz slaby zidane.
To sa trenerzy ktorzy nie odniosa sukcesow i innych druzynach.

2

@masq Dobry taktyk zidane wybierz jedno.

1

@Katalonbar Valverde za dobry ja bym im komeana wyslal

1

@neeed Całe zero.

0

@Mow_mi_Douglas Jak mozna byc przekonanym do kogos kto jest fatalny? To jeden z najgorszych trenerow w barceloie, gdyby nie to ze gral kiedys dla barcelony nigdy by nie dostal nawet szansy na trenowenie.
Nie kazdy to Guardiiola ;)

0

@barteggg08 Dać im komeana hehehe

1

@borys602 No i to nie bajka a film animowany. Moze kiedys ludzie zaczna rozrózniać poprawne znaczenie slow.

0

@LambiPL No i z tego wypada ze ty masz gusick ;))) Virtua to swietna bijatyka.
Bez odbioru.

0

@LambiPL 20 zł to i tak wiecej niz plus miesieczie nie narzekam kazda gre sprawdze i pogram :)

0

@MesQueUnClub_87 Ja nie wiem czego ty oczekujesz po 15 zl za miesiac ale juz w tym roku byly bardzo fajne produkcje. Control, abe itp

0

@LambiPL A dla mie super miesiac. Kazda gre sprawdze chetnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?