1

@macio_944 Rzygam tym powinien ktos zdelegalizowac te lgbt. Niech oddaja tecze! I niech kazdy kocha kogo i jak chce ale bez podzialow wszyscy jestesmy ludzi i tyle.
Co to w ogole za debilizm z miesiacem dumy? nie ma sie na to wplywu ja nie czuje dumy ze jestem hetero bo niby czemu?

1

Komentarz usunięty

0

@michaleu Mam podobnie.
Tylko u mnie 0% utrzymam te 0% do konca euro!

1

@FC1899Barca No nie bardzo. w top 30 by sie moze zmiescil.

2

Ja nie jestem, bo juz udowondil ze jest slabym trenerem.
3 miejsce w lidze i 0 pcharow.
Robcie screny.

0

@lucca87 Tez uzywalem wczesniej sokoirowki i tam nie bylo takich malych fragmentow, ogolnie sa male i lekko wyczuwalne wiec to zaden problem tylko chcialem sie dowiedziec czy to we wszystkich modelach wystepuje czy tylko w tych tanszych.

0

@Mario96w nie smieszne i nie pomocne wrecz gliupie wiec nic dziwnego ze plusy sa lapane ;)

2

@Whudi Nie bedzie go brakowac ani odrobine. Niech idzie do usa. Malo ktorymi zawodikami gardze jak nim

0

Kupilem dziisaj wyciskarke i moje pytanie czy to normalne że sok z marchwi ma drobinki marchwi? Tegfal zc 150 wiadomo ze nie jst to mega drogi i dobry sprzeta stad moje pytanie czy w drozszych sytacja wyglada podobnie.

0

@Foton Jak nie ma w kontrakcie czegos takiego to moze robic z butelka co chce. Powaznie zazdroszcze ludziom ze tyle o tym pisza widac nie maja wiekszych problemow :P

0

@Krychaaa10 co z tego ze ramos odchodzi? nie mam szacunku do niego.

0

@Mario96w Niech wprowadzaja hbo max inaczej niech sie w dupe pocaluja.

1

@Kamyk37 haahahaha, nie.

4

@AntekGriezmann roberto to drewno ale nie dembus on musi zostac.

0

Dobra czekalem dlugo ale juz patch jest na ps5 do finala VII odpalam gre i ogolnie wszystko fajnie tylko obawy mam ze gra bedzie za latwa...
Poziom normal i easy zle wroza i jak do tej pory nie udalo mi sie zginac.
Pytanie do tych co ukonczyli remake, sa dodatkowe wyzwania takie jak byly w starym finalu czyli trudne do ubicia wepony?

0

@monsterrize To nie teoria dzieciaku to fakty. wystarczy zglebic temat. Wiec tu nie ma w co wierzyc wystarczy myslec.

0

@matiz1514 nie.................

1

@Lovalo To na tlou sie zawiedziesz, fabula przewiduwalna i nic specialnego.

0

@LyFT Ja jutro zapomne. Gorsze tragedie dzieja sie na swiecie kazdego dnia a on nie jest bliska mi osoba.

2

@bartekvisca racja mucha to tlou a ciezarowka to days gone.

1

@Lovalo zdecydowanie tylko i wylacznie days gone znacznie lepsza gra.

2

@tristan87 On zawsze byl slaby, odkad pamietam takie bledy robil ze glwoa mala.

0

@Nieznajomy A jak ktos umiera i nie udaje sie uratowac to dzieki bogu tez?
Boga nie ma zrozumcie to :)

0

@monsterrize Przestan jesc produkty zwierzece to zawaly wyeliminujesz niemal do 0 : )

0

@IronSanHybrid A jak ktos umiera to komu sie dziekuje?

0

@kubix05 Nie przesadzaj takie sytuacje zdarzaja sie ekstremalnie rzadko,szkoda chlopa ale turniej bedzie rozegrany normalni nikt nie bedzie sie bal!

0

@draxidox I bardzo zle bo to objaw glupoty.

0

@mrboom a 200 lat temu to nikt nie chcial zarobic.
Irytujace to jest w "w tych czasach" ludzie byli sa i beda tacy sami wiele sie nie zmienia.

0

@mrboom Normalne w naszych czasach haha a co kiedys czasy byly inne? Nie, takie same. Kosciol zawsze byl pazerny.

0

@Xwowrak Dlatego nie warto byc katolikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?