Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Rzygam tym powinien ktos zdelegalizowac te lgbt. Niech oddaja tecze! I niech kazdy kocha kogo i jak chce ale bez podzialow wszyscy jestesmy ludzi i tyle.
Co to w ogole za debilizm z miesiacem dumy? nie ma sie na to wplywu ja nie czuje dumy ze jestem hetero bo niby czemu?
1
Komentarz usunięty
0
@michaleu Mam podobnie.
Tylko u mnie 0% utrzymam te 0% do konca euro!
1
@FC1899Barca No nie bardzo. w top 30 by sie moze zmiescil.
2
Ja nie jestem, bo juz udowondil ze jest slabym trenerem.
3 miejsce w lidze i 0 pcharow.
Robcie screny.
0
@lucca87 Tez uzywalem wczesniej sokoirowki i tam nie bylo takich malych fragmentow, ogolnie sa male i lekko wyczuwalne wiec to zaden problem tylko chcialem sie dowiedziec czy to we wszystkich modelach wystepuje czy tylko w tych tanszych.
0
@Mario96w nie smieszne i nie pomocne wrecz gliupie wiec nic dziwnego ze plusy sa lapane ;)
2
@Whudi Nie bedzie go brakowac ani odrobine. Niech idzie do usa. Malo ktorymi zawodikami gardze jak nim
0
Kupilem dziisaj wyciskarke i moje pytanie czy to normalne że sok z marchwi ma drobinki marchwi? Tegfal zc 150 wiadomo ze nie jst to mega drogi i dobry sprzeta stad moje pytanie czy w drozszych sytacja wyglada podobnie.
0
@Foton Jak nie ma w kontrakcie czegos takiego to moze robic z butelka co chce. Powaznie zazdroszcze ludziom ze tyle o tym pisza widac nie maja wiekszych problemow :P
0
@Krychaaa10 co z tego ze ramos odchodzi? nie mam szacunku do niego.
0
@Mario96w Niech wprowadzaja hbo max inaczej niech sie w dupe pocaluja.
1
@Kamyk37 haahahaha, nie.
4
@AntekGriezmann roberto to drewno ale nie dembus on musi zostac.
0
Dobra czekalem dlugo ale juz patch jest na ps5 do finala VII odpalam gre i ogolnie wszystko fajnie tylko obawy mam ze gra bedzie za latwa...
Poziom normal i easy zle wroza i jak do tej pory nie udalo mi sie zginac.
Pytanie do tych co ukonczyli remake, sa dodatkowe wyzwania takie jak byly w starym finalu czyli trudne do ubicia wepony?
0
@monsterrize To nie teoria dzieciaku to fakty. wystarczy zglebic temat. Wiec tu nie ma w co wierzyc wystarczy myslec.
0
@matiz1514 nie.................
1
@Lovalo To na tlou sie zawiedziesz, fabula przewiduwalna i nic specialnego.
0
@LyFT Ja jutro zapomne. Gorsze tragedie dzieja sie na swiecie kazdego dnia a on nie jest bliska mi osoba.
2
@bartekvisca racja mucha to tlou a ciezarowka to days gone.
1
@Lovalo zdecydowanie tylko i wylacznie days gone znacznie lepsza gra.
2
@tristan87 On zawsze byl slaby, odkad pamietam takie bledy robil ze glwoa mala.
0
@Nieznajomy A jak ktos umiera i nie udaje sie uratowac to dzieki bogu tez?
Boga nie ma zrozumcie to :)
0
@monsterrize Przestan jesc produkty zwierzece to zawaly wyeliminujesz niemal do 0 : )
0
@IronSanHybrid A jak ktos umiera to komu sie dziekuje?
0
@kubix05 Nie przesadzaj takie sytuacje zdarzaja sie ekstremalnie rzadko,szkoda chlopa ale turniej bedzie rozegrany normalni nikt nie bedzie sie bal!
0
@draxidox I bardzo zle bo to objaw glupoty.
0
@mrboom a 200 lat temu to nikt nie chcial zarobic.
Irytujace to jest w "w tych czasach" ludzie byli sa i beda tacy sami wiele sie nie zmienia.
0
@mrboom Normalne w naszych czasach haha a co kiedys czasy byly inne? Nie, takie same. Kosciol zawsze byl pazerny.
0
@Xwowrak Dlatego nie warto byc katolikiem.