1

Komentarz usunięty

0

@clyde Zglosilem, koles ma racje a ty jestes dziwna.

4

@VamosRakieta Smieszne jest to ze taki dembus jak ktos powie na niego czarny to 1 bedzie krzyczal ze rascici!

0

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 Dla mnie ma. Nie jestem hiszpanem ani anglikiem wiec to jedyne na czym mi zalezy.

0

@Coutinho007 Ogladamel pol godziny tego i tego zespolu no i angila o wiele przyjemniejsza pilke gra niz hiszpania. Wiec ja jestem za anglia.

0

@grubiorz Ivan Rakitić nie odejdzie latem z Barcelony – poinformowała hiszpańska "Marca" Jezeli marca to dla ciebie oficialna informacja to smutne jak ludzie maja problem z przetwarzaniem inormacji.
Ehh smutne to troche.

0

@Kgorecki2500 Co sie dzieje? Jakies zombiaki sa? Cos przoczylem?

0

@vangoor Hiszpanow pewnie.

1

@Geble No szczepionki chronia przed chorobami. A to ze te nie sa skuteczne to teraz jest argumentacja ale przeciesz lagodnie przechodzisz!
Smieszne to.

3

Czyli niemal wszyscy obnizka zeby tylko messi dostal podwyzke!
I

1

@Janas11224 Co to jest to slabe zachowanie?
Z tego co wiadomo to trenuje jak kazdy inny nie wypowiada sie glupio wiec o co chodzi?

0

@Ansufati123 Panie daj pan spokuj z badziewna fifa :) Pes jest o wiele lepsza gra!

0

@grubiorz Taa za 100 xd Tak to jest jak sie wierzy we wszystko co gazety napisza.

0

@Robert1603 XD To jest jego glowne zrodlo zarobku! Podbial umowe wiec niech sie wywiazuja z niej. On niczemu winien nie jest kazdy by postalil jak on.

0

@tbas No skoro wie ze przegra to czlowieku kazdy bedzie chcial dostac cala kase za kontrakt i byc wolnym zawodnikiem :) Bo na 99% tak bedzie w rtm wypadku.
Kazdy zawdonik juz sie obawia tej darmowej kasy i wolnosci!

1

@IronSanHybrid Wybor jest prosty :) Ps5 tu nie ma nad czym sie zastanawiac

0

@Barcakolcz Nie jest.

0

@HavertzKai Roberto tak dembus musi zostac jeszcze jeden sezon z marnym trnenerem i w nastepny przyjdzie dobry ktory ulozy gre to i dembele wroci do najwyzszej formy

4

@kaamil1910 Zarobil tyle ze te ostanie lata moglby nawet za te 10mln zagrac gdyby kochal. Juz nie raz wczesniej byly historie ze prawie odchodzil jednak barca mu dawala tyle ile chcial i zostawal. Fajnie sie mowi ze sie kocha klub kiedy ma sie taka pensje ;) Ale gdy trzeba pokazac ta milosc i grac za mniejsza stawke to juz jest problem

0

@robsoNele Nie mam tak praktycznie nigdy. No moze na kacu raz czy dwa :D

0

@dafik85 Nie, nie powinien dostac

0

@Don-Corleone pij melisie dzieciaczku

1

@kaamil1910 dam stowe.

0

Orientuje sie ktos czy jest jakas siec ktora ma swojej ofercie internet mobilny bez umowy i posiada sklep stacionarny?

0

@Sulimo Ja sie nie zaszczepie tez mnie foliarzem nazwiesz?

0

Niech ktos powie ze to prank :D
Za taka kase mam nadzieje ze nie podpisze.

4

@CarloCule Bo dobrze napisal? Fajnie sie zapewnia o milosci do klubu jak ma sie tak wysoki konrtakt, Gdy klub ma problemy to już łatwo sie zapomina o tym :)

0

@KapitanKnykiec No racja nba sie o wiele lepiej oglada :)

0

@FC1899Barca minus za twitera od tego buraka, szanujmy sie. Jego oczywscie nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?