0

@tadzik447 nie, nie jest lepszy. To popierdolka ktora sie szybko nudzi. Ehh trolowac to tez trzeba umiec!

0

@macio_944 cybercrapa bronic xd juz wiedzmin wyszedl im przecietnie

1

@Triv44 Jest pes po co ci lepsza fifa jak jest lepszy pes

0

@Lionel_Messi10 nid moge na koemana patrzeec ehh kolejny sezon stracony ale to ostatni juz na szczescie z nim.

3

@GeneralXavi Szpakowski nigdy nie prezentowal poziomu :)

1

@takisobiektos xddddddddddddddddddddddddddddd to samo robia tabletki. Wiec po co sie szczepic?

0

@Senyer Nie dziwie sie, sam jak widze cypis to nie sprawdzam nic!

0

@Deviler Nie pije mleka bo dbam o zdrowie.

1

@Persyfl To i tak nie zmienia wiele, no i samo jedzenie jaejk to glupota tylko niszczysz sobie zdrowie. Nie ma niczego w jajkach czego nie ma w lepszej odmianie roslinnej.

0

@Mario96w W pelni zasluzone zwyciestwo!

3

No i sprawiedliwe wygrali lepsi!

0

@jaras121 Na wygrana.

0

@Wossi61FCB Bo byl.

0

@DonMatteo901 durne to. Angli zasluzyla byla lpesza i byl faul wczesniej na kanie

0

Jeest brawo! Super! Zasluzyli!

1

I brawo karny sie nalezal! I gol!

0

@PAULPOGBAFAN Cos jak barcelona, jak postawia autbous jak dania to trudno sie gra ladna pilke.

0

karny 100%!!!!!

0

Dobra wielka bitwa!
Bugs czy Daffy?!

0

@axegrinder W bardzo dobra! To jest rasizm!

0

Bardzo dobrze.
Niech odchodzi z klubu rowniez.
To juz jest szczyt wysmiewanie tych kotrzy ci placa!

0

@Image Nie bedzie, gosc ktory to sobie wymyslil zostal szybko wyjasniony.

0

@masq Pewnie ze ma racje. Zreszta pisanie ze jego najwiekszym plusem jest danie sznnsy mlodszym pokazuje jak mizernym on jest trenrem.

3

@Bario_Malotelli Ja za wlochami dalej

2

On nie wyczuwa on sie rzuca w jedna strone p;p

0

@Pstryk On od 5 sezonow gra slabo

2

Hahhahahahahahahaha

0

Komentarz usunięty

0

@grubiorz Ehh gluptasku to nadal informacje ktore przekazala marca
"zgodnie z wcześniejszymi informacjami hiszpańskiej prasy"

Smutne to jest naprawde nie potrafisz odroznic fikcji od rzeczywistosci.
Podpowiem ci to co napisze gazeta to nie sa oficialne wiadomosci.
Moze ci to pomoze w zyciu choc w to watpie.
Narka amebko.

0

@MesQueUnClub96 No nie xd Zapach ma taki sam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?