Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 nie, nie jest lepszy. To popierdolka ktora sie szybko nudzi. Ehh trolowac to tez trzeba umiec!
0
@macio_944 cybercrapa bronic xd juz wiedzmin wyszedl im przecietnie
1
@Triv44 Jest pes po co ci lepsza fifa jak jest lepszy pes
0
@Lionel_Messi10 nid moge na koemana patrzeec ehh kolejny sezon stracony ale to ostatni juz na szczescie z nim.
3
@GeneralXavi Szpakowski nigdy nie prezentowal poziomu :)
1
@takisobiektos xddddddddddddddddddddddddddddd to samo robia tabletki. Wiec po co sie szczepic?
0
@Senyer Nie dziwie sie, sam jak widze cypis to nie sprawdzam nic!
0
@Deviler Nie pije mleka bo dbam o zdrowie.
1
@Persyfl To i tak nie zmienia wiele, no i samo jedzenie jaejk to glupota tylko niszczysz sobie zdrowie. Nie ma niczego w jajkach czego nie ma w lepszej odmianie roslinnej.
0
@Mario96w W pelni zasluzone zwyciestwo!
3
No i sprawiedliwe wygrali lepsi!
0
@jaras121 Na wygrana.
0
@Wossi61FCB Bo byl.
0
@DonMatteo901 durne to. Angli zasluzyla byla lpesza i byl faul wczesniej na kanie
0
Jeest brawo! Super! Zasluzyli!
1
I brawo karny sie nalezal! I gol!
0
@PAULPOGBAFAN Cos jak barcelona, jak postawia autbous jak dania to trudno sie gra ladna pilke.
0
karny 100%!!!!!
0
Dobra wielka bitwa!
Bugs czy Daffy?!
0
@axegrinder W bardzo dobra! To jest rasizm!
0
Bardzo dobrze.
Niech odchodzi z klubu rowniez.
To juz jest szczyt wysmiewanie tych kotrzy ci placa!
0
@Image Nie bedzie, gosc ktory to sobie wymyslil zostal szybko wyjasniony.
0
@masq Pewnie ze ma racje. Zreszta pisanie ze jego najwiekszym plusem jest danie sznnsy mlodszym pokazuje jak mizernym on jest trenrem.
3
@Bario_Malotelli Ja za wlochami dalej
2
On nie wyczuwa on sie rzuca w jedna strone p;p
0
@Pstryk On od 5 sezonow gra slabo
2
Hahhahahahahahahaha
0
Komentarz usunięty
0
@grubiorz Ehh gluptasku to nadal informacje ktore przekazala marca
"zgodnie z wcześniejszymi informacjami hiszpańskiej prasy"
Smutne to jest naprawde nie potrafisz odroznic fikcji od rzeczywistosci.
Podpowiem ci to co napisze gazeta to nie sa oficialne wiadomosci.
Moze ci to pomoze w zyciu choc w to watpie.
Narka amebko.
0
@MesQueUnClub96 No nie xd Zapach ma taki sam xd