Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@igor69 hahhahahahahaahahah
2
"Trener ma ważną umowę i zanotował świetny sezon"|
Piłeś nie udzielaj wywiadów!
2
@Pilka_jest_okragla
Ale wprowadził młodych!
Hehehe
13
Roberto do srodka pola to nawet do barcy b sie nie nadaje.
0
@kolo123 Sadze ze gorszego trudno znalesc lepszego latwo. Bardziej rzozchodzi sie o rozstanie bo pewnie komean nie chce popuscic ani jednego euroska i jestesmy skazani na miernego trenera i kolejny rok bez sukcesu.
Nie licze nawet na puchar krola. Wspomnisz moje slowa
1
Nieeeeeeeeeeeeeee
Oby to była plotka!
Najgorszy koszmar!
1
Komentarz usunięty
0
@Janas11224 Ja na szczescie nie wiem o czym piszczesz i szczerze nie rozumiem jarania sie jakims team x czy ekipa. Jest tylko ksiazek filmwo i gier ktore warto sprawdzic ze szkoda mi czasu na takie pierdoly. A insta mam tylko do ogladania fajnych dziewczyn hehehe
8
A barcelona nie zasluguje na tak slabego trenera jak komean. Jest na to rozwiazanie ;)
2
@dzefrej234 Nie, koman to fatalny trener. Jak zostanie nic nie ugraja wspomnisz moje slowa na zakonczenie sezonu :)
0
Jak dpeay zalezy od pozostania koemana to obu bym podziekował szczegolnoe komeanowi i nie do konca dziekowal jemu ;)
1
Teraz jeszcze dobry trener i czekam na sezon :)
0
Jak ten parodysta komean zostanie to nadchodzacy seozon bedzie bez pucharów.
Róbcie ss :)
0
@parpe Parady bozego ciala sa tak samo nic nie znaczace jak lgbt. Smieszne troche ze kazdego przeciwnika lgbt traktujesz jako katolika.
2
@Chakalaka Jak ja rzygam tym lgbt na swiecie sa wazniejsze problemy.
0
@macio_944 Najgorsza wiadomosc dnia.
Mam nadzieje ze to sie zmieni inaczej czeka nas kolejny slaby seozn bez pucharow z parodysta zamiast dobrego trenera.
0
Komentarz usunięty
0
@Kondziubarca najlepiej 3
0
@Fenelon W punkt hahaha zawsze jak ktos to pisze ten glupi tekst to pierniczy glupoty.Pandemia i brak publiczności obowiązywal kazdy klub wiec to zaden argument. Sadze ze naprawde dobry trener wyciągnąlby 5x wiecej z tego skladu. Komen jest faalnym trenerem. Puchar wygrany bo barcelona nie trafila na real ani atletico.
#komeanout innego wyjścia nie ma. Niech w konću przyjdzie wybitny trenere z sukcesami bo nie kazdy bedzie drugim guardiola.
0
Jestem za tym żeby dostal tranfery i spokój tylko że w innym klubie :)
2
@neeed onie nie myślą za dużo. Poprawiłem
0
@Kacper1998 Ogladanie reklam przrywane filmem? Nie dziekuje od paru lat nie ogladam nic w tv :) Tylko netflix i amazon.
1
@fart To ja wybiore polsat.
0
@Kettger Bedzie podobnie jak jest teraz tylko nowoczesniej.
0
@Ratamahatta A grajc w tej samej lidze statystki ma lepsze od nich heheh
0
@barcelonaLM To sa takie rzeczy o ktorych nigdy sie nie dowiemy jedno jest pewne to jest przesadzone.
A tak w ogole jest podane ile kosztuje taka jedna szczepionka? Tzn ile kraje placa im?
0
@Odcinkowy Jedyny sposob na obnizenie to weganizm ale do tego nigdy nie dojdzie ludzie wola jesc mieso ktore i tak im szkodzi :)
2
@Pewex Co co xd
Hzd 2 piekne jest! Do tego poprawili walke wrecz. Swietne to bylo i wielkie wrazenie na mnie zrobilo! Ale moze ogladaj w 4k na tv a nie na telefonie ; )
0
@ElTomas Co ma leczenie sie z wizyta w szpitalu? Do szpitala nie idziesz sie leczyc od tego jest jego lekarz do szpitala udajesz sie w naglym przypadku gdy cos zagraza twojemu zdrowiu lub zyciu.
2
@Kgorecki2500 Do szpiltala idziesz kiedys cos siedzieje :) Cisnienie kazdy sam sobie potrafi zmierzyc nie potrzebujesz porady jak je mierzyc ;)