0

@igor69 hahhahahahahaahahah

2

"Trener ma ważną umowę i zanotował świetny sezon"|
Piłeś nie udzielaj wywiadów!

2

@Pilka_jest_okragla
Ale wprowadził młodych!
Hehehe

13

Roberto do srodka pola to nawet do barcy b sie nie nadaje.

0

@kolo123 Sadze ze gorszego trudno znalesc lepszego latwo. Bardziej rzozchodzi sie o rozstanie bo pewnie komean nie chce popuscic ani jednego euroska i jestesmy skazani na miernego trenera i kolejny rok bez sukcesu.
Nie licze nawet na puchar krola. Wspomnisz moje slowa

1

Nieeeeeeeeeeeeeee
Oby to była plotka!
Najgorszy koszmar!

1

Komentarz usunięty

0

@Janas11224 Ja na szczescie nie wiem o czym piszczesz i szczerze nie rozumiem jarania sie jakims team x czy ekipa. Jest tylko ksiazek filmwo i gier ktore warto sprawdzic ze szkoda mi czasu na takie pierdoly. A insta mam tylko do ogladania fajnych dziewczyn hehehe

8

A barcelona nie zasluguje na tak slabego trenera jak komean. Jest na to rozwiazanie ;)

2

@dzefrej234 Nie, koman to fatalny trener. Jak zostanie nic nie ugraja wspomnisz moje slowa na zakonczenie sezonu :)

0

Jak dpeay zalezy od pozostania koemana to obu bym podziekował szczegolnoe komeanowi i nie do konca dziekowal jemu ;)

1

Teraz jeszcze dobry trener i czekam na sezon :)

0

Jak ten parodysta komean zostanie to nadchodzacy seozon bedzie bez pucharów.
Róbcie ss :)

0

@parpe Parady bozego ciala sa tak samo nic nie znaczace jak lgbt. Smieszne troche ze kazdego przeciwnika lgbt traktujesz jako katolika.

2

@Chakalaka Jak ja rzygam tym lgbt na swiecie sa wazniejsze problemy.

0

@macio_944 Najgorsza wiadomosc dnia.
Mam nadzieje ze to sie zmieni inaczej czeka nas kolejny slaby seozn bez pucharow z parodysta zamiast dobrego trenera.

0

Komentarz usunięty

0

@Kondziubarca najlepiej 3

0

@Fenelon W punkt hahaha zawsze jak ktos to pisze ten glupi tekst to pierniczy glupoty.Pandemia i brak publiczności obowiązywal kazdy klub wiec to zaden argument. Sadze ze naprawde dobry trener wyciągnąlby 5x wiecej z tego skladu. Komen jest faalnym trenerem. Puchar wygrany bo barcelona nie trafila na real ani atletico.

#komeanout innego wyjścia nie ma. Niech w konću przyjdzie wybitny trenere z sukcesami bo nie kazdy bedzie drugim guardiola.

0

Jestem za tym żeby dostal tranfery i spokój tylko że w innym klubie :)

2

@neeed onie nie myślą za dużo. Poprawiłem

0

@Kacper1998 Ogladanie reklam przrywane filmem? Nie dziekuje od paru lat nie ogladam nic w tv :) Tylko netflix i amazon.

1

@fart To ja wybiore polsat.

0

@Kettger Bedzie podobnie jak jest teraz tylko nowoczesniej.

0

@Ratamahatta A grajc w tej samej lidze statystki ma lepsze od nich heheh

0

@barcelonaLM To sa takie rzeczy o ktorych nigdy sie nie dowiemy jedno jest pewne to jest przesadzone.
A tak w ogole jest podane ile kosztuje taka jedna szczepionka? Tzn ile kraje placa im?

0

@Odcinkowy Jedyny sposob na obnizenie to weganizm ale do tego nigdy nie dojdzie ludzie wola jesc mieso ktore i tak im szkodzi :)

2

@Pewex Co co xd
Hzd 2 piekne jest! Do tego poprawili walke wrecz. Swietne to bylo i wielkie wrazenie na mnie zrobilo! Ale moze ogladaj w 4k na tv a nie na telefonie ; )

0

@ElTomas Co ma leczenie sie z wizyta w szpitalu? Do szpitala nie idziesz sie leczyc od tego jest jego lekarz do szpitala udajesz sie w naglym przypadku gdy cos zagraza twojemu zdrowiu lub zyciu.

2

@Kgorecki2500 Do szpiltala idziesz kiedys cos siedzieje :) Cisnienie kazdy sam sobie potrafi zmierzyc nie potrzebujesz porady jak je mierzyc ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?