0

Ale prima aprilisi juz byl!
Zbyt pazerni jestescie ;)

0

@Ghazul3293 No najlepiej z ławki niech się nie rusza :)

0

@Herbert Akurat totenham w ostanich latahc gra dosc regularnie ;) Jak juz to arsenal lepszym przykladem jest.
Obie formy rogrywek sa zrobione dla kasy tylko w superlidze kluby dostaja jej wiecej.

0

@Magicc89PL Idealnie opisales lige mistrzow :)

0

@Herbert Rok temu była inna sytuacja.

0

@godlike hahahahahahahahahahahahah ahhahahaha haxd xd x d
Nara

2

@tomono Jaki mniejszy klub wybil sie w ciagu ostanich 30 lat? Liga mistrzow od lat to te same zespoły z malymi niespodziankami.
Jestem za superliga to o wiele bardziej atrakcyjna forma.

8

@godlike Suche.
Podowpoiem ci cos. Niestety wszystko wokól kasy sie kreci na tym swiecie. W pilce noznej jest tak samo poczynajac od pilkarzy ;)

7

Niby jak ma utrudniac odchodząc?

0

Jak dla mnie super pomysł.

0

@felix_v Nie. Powinien odejsc.

0

@whoocash19841 Barcelonie od lat brak dobrego trenera. Braki kadrowe sa rowniez. Ale nie bez powodu taki komean nie odnosil sukcesow z zadna druzyna i z kazdej wylecial. Barcelonie potrzebny jest wybity trenere a nie byly zawodnik.
Nie kazdy bedzie guardiola.
On zwyczajnie musi odejsc.

2

Niech odejdzie, poza pojedycznymi meczami gra wyglada slabo.

1

@leonek160 Komean nie nadaje sie na trenera od dawna to mowie

0

Nastawiam sie na przegrana komean nie nadaje sie na trenera barcelony i mam nadzieje ze odjedzie po sezonie nawet jak jakims cudem cos wygraja.

3

@Xxxbarca4ever Jest jeden problem. Ludzie tacy jak on juz sa u wladzy...

2

@Rust_Cohle Ale takie posty sa zalosne.
Po co komus informacja ile zarabiasz. Kazdy ma inny styl zycia i dla jednego bedzie to duzo dla innego malo.
Ani sie nie masz czym chwalic ani sensu to nie ma.
Ja nie wiem po co takie posty ludzie pisze.

2

To już wiem zeby ogladac na eleven, dzieki za info.

4

Oby sie nie udalo!

0

@Piorun Jak Messi.
Smieszne jest to ze taki messi wiecej sytuacji marnuje niz demblele ale o nim cisza :P

0

@Neymarinho Komean powinien odejsc i taka prawda.

1

@WaFen Ogladales w ogole mecz?
Messiemu nic nie wychodzilo masa strat. Byl jednym ze slabszych na boisku.

0

@RosjaninBut Tylko ps5. Jedyny sluszyny wybor.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@barcelonaLM Jak to dobrze ze na fb nie mam zadnych prawdziwych danych ;)

0

@Krystian1588 Wszystko jest możliwe, trzeba tylko sprzedać paru zawodników i haland może przechodzić ;)

0

@mekston Nie lubie tego dnia. Kazdy news to dla was prima aprilis.

0

@sonek No jak chcesz sie truc to twoja sprawa :) Nawet gdybys obejrzal by do ciebie to nie dotarlo.

0

@sonek Tak.
Ale xd mozesz sobie darowac. Polecam dokument na netflixie What the Health.

0

@mcsarna Czego canal+?
Canal + kosztuje 45 zl lub 49.
A za 2 mecze na tydzien 45 zl placic nie bede.
A za eleven i polsat place 19.99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?