0

@izabella Prozycja nowego konraktu z podywzka.

0

@Brashearr Adblock?

0

@Janas11224
No porównuje bo wiedzialem co konsola potrafi i widze jak wyglada gra na ps5 zadna gra z ps4 nie stala obok demon souls.

Jak masz widziec roznice? to sa gry ze wstecznej wiec poza szybkoscia wczytywania i lepszymi fpsami wygladaja identycznie.
No aż muszę xd

0

@Janas11224 Hahaha bo mialem ps4pro i wiem co potrafi i widze jak wyglada demons souls na ps5?
Czasami rece opadaja same jak sie czyta takie glupoty.


Tak wyglada gra :) Jak kiedys zagrasz to wtedy zobaczysz ze graficznie to widac roznice generacji.

0

@Ghotti No remake i co z tego? cieszy jak nowa gra do tego na nowym silniku wiec te xd to wiesz gdzie se mozesz wsadzic :)

0

@lukaszmatusiewicz Przez sekunde. Typowa manipulacja.

0

@leonek160 W tym roku raczej tak. Gampera puchar raczej wpadnie w rece barcelony!

0

@Janas11224 No jasne bo demon souls to prawie jak z ps4 gra ;)
Sam sie z pro przesiadlem i roznica w grafice jest duza. Zdecydowanie warto sie przesaiadac.

1

@Ghotti Faul byl i karny jak nic :) Chyba slepy jestes :)

5

@Hosh Ale powiedzial prawde. Liga hiszpanska jest lepsza niz niemiecka do tego styl gry to niebo i ziemia :)

1

@MatixPL 0 nie tykam tego swinstwa.

1

Kurde nie ma jeszcze zamieszek "zóltych" ?
Gdzie akcje Yellow lives matter?
Cos przegapilem bo chyba taka akcja nie powinna przejsc bez wiekszego echa!?


0

@Elnuum nie. nie ma powodu :)

0

@mat32 xdddddddddddddd

0

Ktos sie orientuej czy wykupujac dostep do eurosport online bedzie to samo?

0

@Cule007 xddddddddddddddddddddd

0

@macio_944 Mnie martwi ze trzeba isc w lewo albo w prawo.


1

@Szpenser To ty pierdzielisz glupoty. Oczywiste to jest ze chodzilo mu o moment w ktorym przechodzil do barcelony. Nie 10 a 50 bylby wart.

0

Co za przygłup to komentuje? Widać że nie lubi Dembele czepia się tylko jak może go

1

@Nazija dest jest 10x lepszy niz robeto.

0

@lukaszbarca15 No bo te gry sa slabe :)tlou2 to max 7/10 ;)
Wiele blodobrone hzd persona 5. Ff VII remake gow nioh.
Jestes jakims glupim fanatykiem i nie znasz sie na grach.
Nawwet juz nie odczyttam co piszesz bo mi szkoda czasu na ciebie :)

0

@lukaszbarca15 hahaahahahaahahahahahaahhahah

0

@Janas11224 Rockstars na pewno. Guilera games wbili sie dla mnie w top. Oni sa mistrzami kodu to jak wyglada hzd i sama mechanika walk to cos pieknego jak dopracuja dialogi i npc to wiele nie bedzie dalo sie im zarzucic.
Insomniac games tez w kazda ich gre gralo mi sie swietnie!
Mimo wszystko dalej bioware choc to juz nie to samo to licze ze jeszcze pokaza klase.
A no i oczywiscie specialne wyroznienie dla from softare!
Bloodorne to dla mnie gra dekady! A kazde soulsy jak i sekiro trzymaja bardzo wysoki poziom.

0

@Jakchcesz The last of us to uncharted na modacach to nadal liniowa gra z mechanika rodem z ps3 taka jest prawda a 2 juz nawet fabula nie ratuje bo po przejscu tej gry beda mi musieli placic zebym zagral w 3. Stawianie ich i redow obok rockstar to pomyłka, nie ta liga.

0

@Janas11224 Ani redzi ani naughty nie sa w top 5 a co dopiero w top 3.

0

@Messiah10 Też mi sie to wydaje za łatwe...
Skoro taki vega może ich namierzyć bez wiekszego wysilku to taka policja nie powinna też mieć żadnego problemu z tym.
Coś tu jest nie tak...
I po co taki handlarz by mial gadać o tym? Żeby zwrócić na siebie uwage?
I to uratowanie dziecka tej matki ktora chciala sprzedac zeby hejtu na niego nie bylo ze pozwolil sprzedac dziecko do burdelu.
Wszystko grubymi nicmi szyte.

0

Swietne to destruction all star co dzisiaj wlecialo do plusa na ps5!

0

@mr_robot Nie jestem. Dlatego czekam na dane ktore pokaża mi że messi zarabia tyle dla klubu. Nie zobacze ich bo ich nie ma i nie bedzie. Np arugment z koszulkami ze 80% z nich sprzedaje sie mesiego. Oczywiscie gdyby nie bylo mesiego koszulek by sie mniej sprzedalo ale raczej wiekszsc z tych 80% by kupilo kszulke innego pilkarza barcelony.
To juz nie te czasy 10 lat wstecz gdy caly swiat opanowal mesianizm.

0

@barcelonaLM Nie julka to ugolonianie ktore jest strasznie niesprawiedliwe to tez poczucie wlasnej wyzszyosci.
Mniej wiecej tak jakbym powiedzial ze jestes zlodziejem bo jestes z polski bo kazdy polak to zlodziej nie?

3

@Azi No patrząc na to ile klub jest zadluzony mozna miec watpliwosci i uzasadnione podejerzenia odnosnie tych ignoranow w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?