0

Niech sie nie spieszy z tym przyjazdem.

1

Szkoda. Człowiek bez planu wygrał.

0

@Pawel1980 wohoho ale mi amebko pojechałeś.

0

@tokarz123xxx Bo zagrał słabo.

0

@Warszawiak86 Tak ogadalem.

2

8 Dla messiego to zart max 5.

0

@Misiek1999 Lenglet precz umtiti zostaje on o klase lepszy jest. Napastnik to 1 na liście do kupna jest, bez halanda się nie obejdzie jezeli barcelona chce cos wygrac.

0

@JimMorrisonFCB Nie oj nie zostalo :) Nie bylo jezusa. :))))

4

@LuisSalvano Relgie i tradycyjne wartosci hahaha.
Jezus i maryja to postac fikcyjna wiec jaka to tradycyjna wartosc?

0

@Herbert xdddddddddddddddddddddddd

1

@Herbert No trzea splacic dlugi i madrze zarzadzac. Nic wiecej sienie da zrobic

0

@JarekS Nie zajmie bo jak? Zaplacili kase wszystko odbylo sie legalnie.

1

@NaFazieHitman Nie charakter jest potrzebny a madre zarzadzanie kolego.

2

@SergioTomas Jako kibic barcelony mam nadzieje ze okaze sie niewinny i kolejny szum wokól barcelony bedzie wywowałany jej sukcesami sportowymi.
To co sie teraz dzieje nie jest dobre dla klubu a tym sie kieruje jako jej kibic.

2

Komentarz usunięty

1

@Bykunn Nie, nie ma zadnych jaszczurów. Zagrożenie jest tu na ziemi.
Jesteś idealnym przykładem łykasz wszystko a jak ktoś ci pokazuje jak jest to piszesz o jakis smiesznych jaszczurach.

1

@Bykunn Jedna ci podam.
Jestes kontrolowany.
Im mniej praw masz tym lepiej dla nich. Dzieki covidowi w wielu krajach przeszly ustawy ktore by nigdy wczesniej nie przeszly podopnie bylo po atakach terrorystycznych.

5

Ja bym wolał ludzi którzy znaja sie na tym co robia wybitnych eksperotow a nie znane i lubiane nazwisko!

8

@BarcaInfo Zgloszony za fejk mam nadzieje ze dostaniesz bana jak kazdy inny.

0

Szkoda że w przypadku busquetsa tego nie robi.

0

@VanBarca Lenglet byl zawsze przereklamowany. Musi odejsc, pisalem to 2 lata temu i pisze to nadal.

1

@bady48 Lenglet to sredni obronca co wiele razy pokazywal. To ze mu zaley nie sprawi ze bedzie lepszy pilkarsko.
Niech odejdzie po sezonie.

0

@Pioter Za wysokie progi dla niego. Juz nie nie pierwcszy taki jego blad i nie nauczyl sie nic na nich. Oby po sezonie odszedl.

1

Sprzedać jak najszybciej.

0

@Quavosk Max 4/10
Irytuje mnie to ze zatrudnia sie bylych pilkarzy zamiast trenerow z sukcesami potem to wyglada jak wyglada.

Druzyna nie ma stylu ostani raz widzałem go gdy trenerem byl luis enrique.

Jak dla mnie to do wylotu pierwszy razem z busquetsem, couthinio, roberto i legnletem.

0

@clyde Tylko pes a nie jakas tfu fifa.

1

@Qexi No nas nie stac ale barcelone moze stac. My nic nie kupimyn co najwzyej piwo w zabce.

0

0

@TheNekro94 Nie ogladalem kazdego ale te uwazane za najlepsze i zawiodlem sie strasznie. Wszystko przewidywalne niektore watki i decyzje glupie do tego sam serial bazuje na stereotypach.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?