Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech sie nie spieszy z tym przyjazdem.
1
Szkoda. Człowiek bez planu wygrał.
0
@Pawel1980 wohoho ale mi amebko pojechałeś.
0
@tokarz123xxx Bo zagrał słabo.
0
@Warszawiak86 Tak ogadalem.
2
8 Dla messiego to zart max 5.
0
@Misiek1999 Lenglet precz umtiti zostaje on o klase lepszy jest. Napastnik to 1 na liście do kupna jest, bez halanda się nie obejdzie jezeli barcelona chce cos wygrac.
0
@JimMorrisonFCB Nie oj nie zostalo :) Nie bylo jezusa. :))))
4
@LuisSalvano Relgie i tradycyjne wartosci hahaha.
Jezus i maryja to postac fikcyjna wiec jaka to tradycyjna wartosc?
0
@Herbert xdddddddddddddddddddddddd
1
@Herbert No trzea splacic dlugi i madrze zarzadzac. Nic wiecej sienie da zrobic
0
@JarekS Nie zajmie bo jak? Zaplacili kase wszystko odbylo sie legalnie.
1
@NaFazieHitman Nie charakter jest potrzebny a madre zarzadzanie kolego.
2
@SergioTomas Jako kibic barcelony mam nadzieje ze okaze sie niewinny i kolejny szum wokól barcelony bedzie wywowałany jej sukcesami sportowymi.
To co sie teraz dzieje nie jest dobre dla klubu a tym sie kieruje jako jej kibic.
2
Komentarz usunięty
1
@Bykunn Nie, nie ma zadnych jaszczurów. Zagrożenie jest tu na ziemi.
Jesteś idealnym przykładem łykasz wszystko a jak ktoś ci pokazuje jak jest to piszesz o jakis smiesznych jaszczurach.
1
@Bykunn Jedna ci podam.
Jestes kontrolowany.
Im mniej praw masz tym lepiej dla nich. Dzieki covidowi w wielu krajach przeszly ustawy ktore by nigdy wczesniej nie przeszly podopnie bylo po atakach terrorystycznych.
5
Ja bym wolał ludzi którzy znaja sie na tym co robia wybitnych eksperotow a nie znane i lubiane nazwisko!
8
@BarcaInfo Zgloszony za fejk mam nadzieje ze dostaniesz bana jak kazdy inny.
0
Szkoda że w przypadku busquetsa tego nie robi.
0
@VanBarca Lenglet byl zawsze przereklamowany. Musi odejsc, pisalem to 2 lata temu i pisze to nadal.
1
@bady48 Lenglet to sredni obronca co wiele razy pokazywal. To ze mu zaley nie sprawi ze bedzie lepszy pilkarsko.
Niech odejdzie po sezonie.
0
@Pioter Za wysokie progi dla niego. Juz nie nie pierwcszy taki jego blad i nie nauczyl sie nic na nich. Oby po sezonie odszedl.
1
Sprzedać jak najszybciej.
0
@Quavosk Max 4/10
Irytuje mnie to ze zatrudnia sie bylych pilkarzy zamiast trenerow z sukcesami potem to wyglada jak wyglada.
Druzyna nie ma stylu ostani raz widzałem go gdy trenerem byl luis enrique.
Jak dla mnie to do wylotu pierwszy razem z busquetsem, couthinio, roberto i legnletem.
0
@clyde Tylko pes a nie jakas tfu fifa.
1
@Qexi No nas nie stac ale barcelone moze stac. My nic nie kupimyn co najwzyej piwo w zabce.
0
@ricardo0705 xd
0
@TheNekro94 Nie ogladalem kazdego ale te uwazane za najlepsze i zawiodlem sie strasznie. Wszystko przewidywalne niektore watki i decyzje glupie do tego sam serial bazuje na stereotypach.
0
@TheNekro94 6/10