0

Ktos sie orientuje czy jak kupie drukarke ze skanerem jedna z tych najtanszych bo drukuje ze tak powiem sporadycznie to ona bedzie juz zaweierala tusz czy trzeba jednak osobno dokupic?

0

@mr_robot Ale ja nadal watpie i nie widze nic co by moglo zmieic moje zdanie :) To ze generuje wiecej niz zarabia ok wierze ale nie ze on sam 300mln generuje :)

0

@BarcaInfo To tak samo ma kazdy z iq powyzej 80 z twoimi postami.
Tzn nie dokladnie tak samo bo mozna przeczytac ale nikt na powaznie twoich wypocin nie bierze :)

0

@barcelonaLM Typowy glupi komeatarz napisales :)

1

@Barca1992 Nie swiat ma sie dobrze, debili nie brak bylo i nie bedzie wiec nic sie nie zmienia :)

0

@!34RC3!_0N4 Dlatego od paru lat nie ogldam tv. Netflix mi wystarcza :)
A co do inofrmacji sa o wiele bardziej rzetelne zrodla i obiketywne.
Dziwie sie ze ktos ponizje 50 nadal oglda tv....

1

@Barca1992 Lenglet jest przereklamowany, mam nadzieje ze odejdzie po sezonie.

0

@kubix05 Nowe zostań.

1

@Bykunn Amatorskie to sa twoje teksty.
Jestesmy caly czas w zlodowaceniu tylko w czasie ocieplenia klimatu. W ciagu 10-20 lat baltyk zamaraznie jak bylo to kiedys :)
Dobra to ostani raz ci odpisalem szkoda na ciebie czasu
NaRa

0

@Bykunn To masz zle wiadomosci :) ojj zle :) za 5-10 lat bedziesz tesknil za 30 stopniami :)

0

@Bykunn Ale co ma klimat do d0 zdrowia?

1

@sebasarna18 Real i bayern no i polskich ruch i legia.

2

Control: Ultimate Edition, Destruction AllStars i Concrete Genie
Co za miesiac w plusie!
Mocne 10/10

0

@german_17 Roberto do pomocy ale w innej druzynie.

4

@Mixtape szkoda kasy na to.

0

@Gall A tolkien czerpal z basni i ludowych wierzeń itp co to ma do tego?
Oceniam co jest lepsze a gra o tron jest zwyczjnie lepsze pod kazdym wzgledem.
No moze poza opisem przyrody nie ma tam 3 stron opisu galazki :)

0

Komentarz usunięty

0

@Maciasek No badziewiem bym tego nie nazawal ale zjazd jest dlatego ze nie jest oparty na ksiazkach ;)

0

@Sulimo To obok najlepszego fantasy nie stalo obok nawet.
Gra o tron zjada wladce pierscieni pod kazdym wzgledem. Co z tego ze dostalo nagody one nie sprawiaja ze film jest lepszy. I dalej nie napisales jakis to wplyw miala na ciebie to przereklamowane fantasy? ksiazka troche lepsza niz film ale nadal to nie jest nic wybitnego.

0

@Sulimo No jak wielki? To zwykle fimy fantsy nic nadzwyczajnego.

0

@macio_944 hhahahaah
Skkoro jarasz sie wieskiem to nie bylo tematu :) widac nie znasz sie na grach
Nara

0

@macio_944 Gra na 7/10 a tyle nagród xd dlatego zadne nagrody nic nie sa dla mnie warte skoro tak slabe gry je zdobywaja.

1

@msmsms Nie rozumiem? Gdzie co zmierza? To samo sie dzialo setki lat temu. Tylko mało kto o tym wiedzial bo nie bylo internetu :)

0

@YoNoEntiendoNada Nie, to fatalna wiadomosc.

0

Ale mortal kombat XI to gowno. Jedyna bijatyka w jaka gralem gdzie musze wybierac jakich ciosow moge uzywac.
Nie polecam

9

Zdrowy umtiti to najlepszy obronca barcelony ostanich lat.

0

@BarcaInfo znafca sie znazal :)

1

@JarekS Same bzdury wyssane z palca

0

@SiSenior Bo są równi i równiejsi.
Niestety jako biali mozemy duzo mniej.

0

@RobiS problem z tym ze zaden inny producent tak nie klamal i nie wmawial ludziom ze nadchodzi najlepsza gra ever.
Walka to nie wiedzmin 3 ktory i tak byl slaby w tym aspekciea a skyrim.

Nie, jazda autem to nei gta IV tamta gra miala 100x lepsza fizyke.

Tak to jest dobry argument ze fabula jest na 18 godz przy tak dlugim developingu.
To jest rpg akcji bo akcji ale rpg. I takie gry nie mogą byc tak krótkie.
Nie kazdy lubi zadania poboczne i oeczekuje dlugiego wątku głownego.

Głownym problemem redo jest ambicja tak mi sie wydaje.
Nie sa mistrzami kodu co pokazali przy kazdej poprzedniej grze a cyberpunk to ukoronowanie ich nieudolnosci.
Do tego dostali moje pieniadze ktore nie wiem na co poszly bo na to co dostali tego nie widac w grze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?