0

Ziombelki ktoś pomoże? Albo mazowsze?
A tak poważnie to co zrobić gdy chce przegrać zawartoś dysku do lapka? Jakiś jakbel potrzebuje pewnie tak?

0

@FabregasOnlyInMyHeart Barcelone to ja ogladam od 25 lat.Xavi sobie nie porazi lepiej taki guardiola trafia sie raz na 50 lat, Potrzebny jest wybtiny specialista z doswiadczeniem koman jest zwyczajnie za slaby.

0

@T^L xdddddddddddddd to i tak za duzo na twoje marne wypociny dzieciaku.

2

Bardzo dobrze ze odejdzie.
Nie ma zadnego argumentu zeby zostal.
Bo paru mlodych gralo? A jakie mial wyjscie z kontuzjami i brakami kadrowymi?
Najgorszy trener ostanich lat.

0

Najlepsza możliwość poziom podobny do setiena tylko z lepsza psychika.

3

Oby po sezonie odszedl.

0

@koksik2700 bo postawil na mlodych hahahaha zawsze smieszy

0

@Shroud Patrzac na to co koeman wyprawia to tesknie za valverde.
Komean sie nie nadaje i tyle.

0

@clyde Fabuła fabuła ale gra ani przez chwilę nudna nie była. Walki są niesamowite polecam najwyższy poziom trudnośći.
Platyna wbita na premiere.

0

@kuz haahahahhaa
nie

0

@Kielakowy Bayernowi bo polak? hahaha
A bayernu nigdy nie lubilem i zawsze chce by przegrali no chyba ze graja z realem.
barcelonie kibicuje ponad 25 lat i juz tak zostanie :)

0

@tristan87 On już dawno powienien odejsc.

0

@Rewolucja123 Masa, komean jest fatalny.

0

@masa11 Nawet jak zdobedzie to nie. Marzy mi sie wybitny trener a nie byly pikarz.

4

Lenglet roberto i komean out po sezonie. Z tej maki chleba nie bedzie.

Komean nie ma zadnych pozytywow, bo dal grac pedriemu i araujo? To by kazdy trener uczynil.
Przegral wszystkie mecze wazne, taktycznie zero jego plan gdy druzyna przegrywa to wpuscic co jest na lawce i ma nogi zdolne do gry. Nie bez powodu nie odnisol sukcesow z zadna poprzednia druzyna i nie bez powodu pilkarze chca jego odejscia.

4

@Magicc89PL Bezczelny? hahahaa bezczelna to jest uefa. Nie wiem jak mozna ich bronic. Mam nadzieje ze superliga powstanie.

21

Chore.
Mam nadzieje że superliga się uda w końcu i uwonlnia sie od tej mafi.

0

@paweldunajecfcb donnie darko

0

@msmsms Argumentów jest pare, gra barcelony i wyniki w lidze mistrzow ;)
Tu wiecej nie ma co dodawac. Ale na szczescie nawet druzyna ma go dosc i odejdzie :)

0

@Deeespacito Musi odejsc nie wazne czy wygraja jakims cudem mistrzostwo.

0

@MaziFCB O kogo chodzi?

1

@Kgorecki2500 A ja tak. Wiara w boga to tak naprawde wiara w slonce wystarczy poszukac i poczytac o tym. Tylko wiekszosc tego nie przyswaja ;)

2

@JANEK777 Piekny kraj szczerze chcialbym tam mieszkac! 21 wiek a ludzie nadal wierza w glupoty ktore ktos wymyslil wieki temu i jest niczym innym a kultem słońca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucas/catalan Fuuujjj

0

@Volcano Żadna cola nie jest zdrowa i kazda jest szkodliwa.

0

@BarcaSupporter Dobry trener z taka kadra by wygral wszystko ;)

1

@bady48 nie. komean powinien odejsc.

0

@patrickjacob Najlepsza i oby tak sie stalo!

2

Komean to nie trener na barce.
Wszystkie wazne mecze przegrywa poza pucharem ale to przeciwnkik tam rozlozyl nogi bardziej.
Nie widze go w ogole w nastepnym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?