Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG No i? Moja opinia nie jest pierwszą taką coś w tym jednak musi być ;)
1
@Comentateiro Hmm
Zdrowe odzywianie - lepiej dziala organizm i lepsza odporonosc?
1
@Zolwigrajek hehehhehe
2
@barcanawieki Trudny wybór na pewno nie rdr2. Ale na pewno najlepsza gra dekady uznaje bloodborne.
0
Powiem wam że sam nie wiem co myśleć o koronowirusie.
Zachorowałem ja ojciec i mama.
Najgorzej przeszedł ojciec 10 dni gorączki do 40 stopni kaszel ból gardłą problemy ze stawaniem po covidzie ponad 2 tyg osłabienia ma cukrzyce.
Mama przez 5 dni w łóżku gorączki brak kaszel tylko. Ma astme, arytmie i nadcisnienie.
Ja 2-3 dni czułem sie jakbym miał lekkie przeziebienię i na 2 dni straciłem węch i smak i tyle.
Nie oglądam tv więc jakoś specialnię covida sie nie obawiałem bardziej o rodziców jak już bo są starsi i z chorobami.
Sądzę że też odżywaianie może mieć wpływ na to jak przechodzimy chorobę zdecyowanie najgorzej przechodził ojciec je mięso sery jajka itp do tego pali od wielu lat.
Mama duożo lepiej sie odzywia nie jada miesa i wiecje owoców i warzyw i nie pali ona też znacznie lepiej przeszła mimo dużo powazniejszych chorób.
No i ja który prawie w ogóle nie odczułem choroby wegan, zdrowo staram sie jesc od paru lat. Niemal kazdego dnia smoothie 0 slodyczy i alkoholu (no może 3-4 razy do roku)
Morał z tego taki że żeby nie bac sie koronowirus odzywiajmy sie zdrowo i nie jedzmy miesa :)
1
@Messibestplayerintheworld Na pewno lepsza niz the last of us :)
3
@UncleDrew Komean to sam sie zwolnil brakiem umijetnosci trenerskich.
0
@kamyk_23 Wypowedzi a rzeczywisty stan to zupelnie 2 rozne rzeczy.
Prezes do ostaniego meczu bedzie wspieral trenera tak samo pilkarze oficialnie.
Bylo sporo plotek o tym ze druzna nie rozumie decyzji trenera.
Nikt nie bedzie gral dla trenera którega uwaza za slabego.
2
@Tomek_TF No ostani mecz komeana powinien byc przegrany idealne podsumowanie jego umiejetnosci.
1
@sebo939 Poniewaz zrobilo to juz miliony osob covid to nie epidemia ktora zagraza ludzkosci i gdyby kazdy tu o tym pisal to bylby spam straszny.
No i kogo to obchodzi ze sie zaszczepiles?
0
@Werka7 Umtiti niech zostaje. Jak kolano nie nawali to bedzie znowu top topow.
4
@seba1324 Od fify to bardzo dobra odkskocznia i to na stale jest pes.
0
@kubix05 Xddd co za bzdury. widze dalej ludzi ktorzy tio to roba sam tez ostania bedac na rzeka puszczalem kaczuszki ale przyjdzie taki i powie nie takich widokow juz nie ma xddd
0
@kubix05 A co teraz zabraklo juz wody i kamieni?
0
@mat32 Nie przesadzaj, kupilem za 500zł mamie tabletra 11 cali i jakosc seriali jest naprawede dobra.
0
@Coutinho007 Nie bedzie gorzej, a chodzilo mi ze o gorszego trenera niz komean trudno bedzie znalezc.
0
@Uukasz_93 Komean jest tragiczny! Gorzej juz nie bedzie!
0
@pt9 To chyba chodzi o przyzywczajenie bo slask nie uznaje za trudny.
2
Dla tych wszysckich co maja ps plusa polecam serial future man!
Dawno sie tak nie usmialem polecam serdecznie!
1
@Sulimo Prawda jest taka ze kazdy z was sie do tego przyczynia jedzac mieso czy ryby.
6
@D10S1985 przecietny zawodnik z giantyczna pensja myslisz ze ile mozna dostac za niego 50 mln?
Jak 5-10 ktos da to brac i nie pytac.
0
@AdamS9882 tydzien moze dwa!
2
@Herbert Nawet jak polowe sie zarobi to przypominam ze kupiony zostal za milion! na wypozyczeniach juz barcelona zarobila pare mln euro ale przyjdzie ci taki i napisze ze nie umia robic interesow xd
2
@ElTomas CO? 16 milinow na nim zarobione ale barcelona nie ma glowy do interesow :D
1
@vangoor czemu? kolejny przyklad jaka media robia sieczke z mozgu.
Przestawie dane.
Według EMA do 4 kwietnia zgłoszono 169 przypadków zdarzeń zakrzepowo-zatorowych żył mózgowych i 53 przypadki zakrzepicy żył trzewnych u osób, które przyjęły szczepionkę AstraZeneca? Do tej pory w krajach Wielkiej Brytanii i Europejskiego Obszaru Gospodarczego zaszczepiono tym preparatem 34 miliony osób – czyli ten niepożądany odczyn poszczepienny odnotowano zaledwie u 0,00065% zaszczepionych (czyli ok. 6,5 przypadku na milion osób zaszczepionych).
Predzej trafisz 6 w lotka niz cos ci sie stanie przez ta szczepionke :P
0
@SteuerFreiMoney raczej bezbek
1
@mr_robot Sport to zdrowie zawodowy sport to juz kontuzje :P
0
Ja nie wiem na co moze pojsc milard euro... Duzo strasznie duzo.
0
@Mns21 ty chyba ich meczy nie ogladales. tak jest slaby bardzo slaby ale wciaz lepszy niz komean.
0
@VamosRakieta Tak dlatego kazda z tych druzyn zajchela barcelone w lidze xd oszukuj sie dalej ale wyniki pokazuja ze je szanse by miala barcelona marne.