0

@Kgorecki2500 Nie, im nalezy dac order.

0

@macio_944 Palenie nie, szkoda budynkow mogli by na cos pozytecznego przerobic jak bibloteka itp

0

Muszę odesłać tv 58 cali ktoś się orientuje gdzie to zrobie najtaniej?

0

@Gall Jest mozliwe tylko to lot w jedna stone ale chetnych nie brakuje. To nie samobojcy ;)

0

@Criss18Barca to nie byl sufit to ledwo wystaje od podlogi to osiagniecie.
Tak czeka nas w najblizszych latach lot na marsa,

0

@Rust_Cohle Tzn prawdopodobnie tak to bylo nagrane w studiu ale sam lot sie odbył.

0

@don'T.R.I.P.e No też znam co roku wydaja najlepsza pilke dostepna na rynku :P

1

@jeyx77x Pes co roku ustawia fife do pionu jednak marketnig ea jest ogromny.

0

@don'T.R.I.P.e Nie wszystich ;)

0

@BulaKG Nie ma kupca na niego. Za rok bedzie jeszcze mniej wart. A to ze bayern sie interesuje roberto XD Radze nie wierzyc we wszystko co gazety pisz.

3

@kuz Nie, niech nic nie zamykaja.

0

@tbas xdddddddd Dobra jestes debilem na szczescie szybko to odkrylem. Idz ogladac tv.

0

@tbas Viregyt to na bazie amatydyny mozna latwo znalezc ifnormacje o niej.
Gdybym nie przetestowal tego na sobi i rodzinie to moze i bym byl scetptyczny. Moj ojciec przez 5 dni mial wysoka goraczke kaszel w koncu zrobil testy i okazalo sie ze ma koronowirusa czuł sie coraz gorzej i wtedy kupilem mu wlasnie viregyt, on sam juz mowi ze umrze a po jednym dniu juz byla poprwa a po 3 dniach od brania go goraczka spadala i wstawal normalnie z lozka wczesniej mial problemy z dojsciem do toalety. Mnie koronworius oczywiscie tez zlapal i gdygym wczesniej zaczał brac to pewnie nawet bym nie odczul ze go mam ale i tak nie mam co narzekac delikatna goraczka i utrata wechu i smaku i oslaabienie organizmu wszystko to trwalo u mnie 2-3 dni.

Najbardziej obawialem sie o mame bo tez oczywiscie zachorowala a ona ma arytmie astme i wade serca. No i przez arytmie ni emoglem jej podawac viregytu znałazlem wtedy informacje chitozan fit c.
Na bazie chitozanu poslka firma ma produkowac leki na krooniwursa lagodzace objawy ale to nie szczepionka wiec za 5 lat wyjda z testow pewnie.
Mamie tez przeszlo. To nie przypadek bo w internecie jest masa ludzi ktora zawdiecza tym kuracjom zycie a nie szczepionkom.

W swiecie od dawna chodzi o pieniadze to zadna teoria spiskowa. I to ze firmy produkujace szczepionki przeznaczaja duzo kasy na lobbowanie to tez fakt.
Nikomu nie zalezy na twoim zdrowiu tylko na wypelnionych kieszeniach a nie ma obecnie lepszego biznesu niz szczepionki. Nie wazne jak sa skuteczne wazne ze sa dochodowe.

0

@tbas No ale to moja wina? Ja znalazlem informacje co pomaga i faktycznie pomagaja i to bardzo ale jakos nie chca tego propagowac. Tam idzie wielka kasa pdo stolem ojj wielka.

1

@osa91 Na to sa tabletki nie potrzrbs szczepien,
te szczepienia to najwiekszy walek niby nie chronia a bez nich nigdzie sie nie ruszuszysz.

4

Może jeszce mu powiedzial zeby sie wysypial?

0

@koksik2700 Piwo jest zdrowsze niz mleko wiec wiadomo ze piwo :P

0

@Ghotti Jak on juz rok temu chcial odejsc wiec jaki to ruch realu?

0

@patry295 Moje.

0

@FCBurnley Nie brakuje na leo tylko na pensje jego nawet te 30 mln jakby dostali za desta nic nie zmieni bo on sam duzej pensji nie ma.

0

@Kettger gardze hbo i lgbt tak bardzo

1

@oZinho Kazdy, trudno znalezc gorszego niz komean

1

@horang Pozbyc to sie trzeba w 1 kolejnosci najslabszego ogniwa czyli legleta.

0

@Jakchcesz Wlasnie tyle ich jest zebys w zadna nie wierzyl. A jedna na sto jest niestety prawdziwa. Ale ktora to sie dowiemy moze kiedys po latach.

0

@kuz Bzdury ja nie chce sie zaczepic i tak nie mysle. Znam sporo osob ktore nie chca i zadna tak nie mysli. Na sile robicie debili z kazdego kto sie nie chce zaszczepic a co was to obchodzi? Zaszczepiliscie sie to jestescie bezpieczni ;)
Ja koronowirusa przeszedlem bez wiekszych problem takei 2 dniowe lekkie przeziebienie wiec nie widze zadnego powodu by sie szczepic!

0

@RobiS Mnie to nie boli to mnie bardziej smieszy. Wierzycie tak naprawde w slonce. To jest smutne tez troche. Religia chrzescijanska tak samo jak religie poganskie opieraja sie na kulcie slonca.

0

@AlexDark00 Prosze bardzo na temat rozwoju mógu i jedenie miesa, ta teoria została obalona:

https://www.f5.pl/foodie/czy-ludzie-sa-faktycznie-stworzeni-do-spozywania-miesa-okazuje-sie-ze-dieta-weganska-moze-zaspokoic-wszystkie-potrzeby-zywieniowe


Tutaj też przedstawione są dowody że ludzie opierali swoja diete na roslinach a dopiero ostanie lata to boom na mieso. Stad tez tyle chorob serca, cukrzyca i rak.
No i powielasz kolejne mity, jedzenie kazdej ilosci i rodzaju miesa jest tak samo niezdrowe. Jasne im wiecej zjesz tym gorzej ale kazda ilosc miesa negatywnie wplywa nasz organizm.
To taka loteria mozesz jesc mieso i cale zycie byc miej wiecej zdrowym ale wieksze szanse masz na to ze czeka cie curkrzyca czy problemy z sercem.

Nic nie chce wskurac i tak bedziesz dalej jadl mieso tylko nie wypisuj głupot że ja wypisuje głupoty bo zwyczajnie mam rację.
No i wlasnie niestety jestes przykladem idealnym. Nawet majac dowody ze jestesmy roslinozercami i mieso nam naprawde szkodzi masz to gdzies bo dieta weganska jest dla ciebie bez sensu ( juz pomijam jak straszny wplyw na srodowisko ma hodowla miesa) bo tak.
A to jak takie zwierzeta sa traktowane to osobny temat.

I naprawde polecam jeszcze raz, what the health na netflixie tam pokazuja jak to wyglada i skad ten mit ze biale mieso jest zdrowe.

0

@AlexDark00 Po tym już zapewne nie odpiszesz i nie przyznasz sie do błędu więc pozdrawiam. :)))

0

@AlexDark00 Zapraszm do obejrzenia dokumentu what the health na netflixie (jeden z najlepszych jakie widzialem pod tym wzgledem w sensie dobrze sie to oglada) tam wszystko jest wyjasione ale jako ze zapewne i tak nie obejrzysz bo poltorej godziny to za dlugo wyjasnie.
Ludzka anatomia nie jest taka jak wszystkozercow, nasza anatomia jest idetyczna jak roślinożerców dlatego jedzenia miesa nam szkodzi bo nasz organizm nie jest przystosowany do tego pozywienia.
Zacytuje fragment
"Ludzkie kły są bardzo małe i zaokrąglone i służą jako siekacze. Idea że samo posiadanie kłów robi z nas mięsożerców jest smieszna"
A jezeli juz sie czepiasz uzebienia to prosze bardzo szczeka miesozercow jak i wszystko zercow porusza sie tylko gora dól roslinozercow rowniez na boki

Szczerze zapraszam do dyskusji, pokaż wyniki badań itp swiadczące o tym ze mieso nam nie szkodzi.
Tak jak wspominałem kultura jedzenia miesa jest tak wielka ze wiekszosc ludzi trudno w to uwierzyc ze moze byc inaczej. Nasz najblizszy krewny szympans jest roślinożerny i patrzac po wypowiedziach niektorych nie wiele od nich glupyszy

Bonus pare sekund mi zajelo znalezienie takich informacji:

U mięsożerców, np. u rekinów czy lwów, zęby trzonowe są spiczaste i ostre, aby były w stanie rozerwać skórę i mięso ofiary. Na pewno człowiek nie ma takich zębów, bowiem nasze trzonowce są raczej płaskie i służą do rozcierania pokarmu na drobne kawałki, aby ułatwić jego połykanie.

Co prawda, zarówno człowiek, jak i drapieżcy ze świata zwierząt, posiadają kły, ale nie przypominają one kłów prawdziwych mięsożerców. Przykładowo, nasze kły okażą się nieprzydatne w momencie, gdy będziemy chcieli nimi ogryźć kawałek surowego mięsa przez skórę. Generalnie więc nie posiadamy szczęk wypełnionych ostrymi zębami, na wzór mięsożerców.
Na to wskazuje nawet ruch naszych szczęk – na boki. Przeżuwamy jedzenie, a mięsożercy poruszają szczęką tylko w dół lub w górę. Ruch poprzeczny nie jest u nich możliwy.

1

@AntekGriezmann Na 99.9999% ustawka takie cos bylo smieszn z 10 lat temu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?