Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@skype77 Po 1 najchelai na na nich. Zabili tysiace ludzi i zajeli zloza. To nie mialo nic zwiazku z terroryzem tylko tak mowia ;) Dziwnym trafem do afryki nie udaja sie a tam to dopiero demakrcja sie przyda ale zloz brak!
Po 2 nikt w 21 wieku nie zabil wiecej ludzi niz stany. O takuch atakach dronow to szkoda wspominac ale tego nie znajdziesz w mediach bo to staraja sie tuszowac jak najbardziej sie da.
0
@Messibestplayerintheworld On nie strzelil bramki. To Nasz goat strzelil jego noga!
0
Zamawial ktos cos z usa? Paczka z usa dotarla w 3 dni do warszawy i od 4 dni jest na okeciu i jej status sie nie zmienia.
Dziwne to troche. Ggdzie sie dowiadywac? Takie paczki to juz poczta polska dostarcza?
0
@Norkusik przez 5 lat beda sie dzielic? to jakis zart jest?
0
@dawid_fc w upc mam polsat sport extra i eleveny za 15zł.
1
@gaq Nie jest. On jest za slaby na barcelone
1
@Keson Nie. Bo nie zmiejszy pensji 3krotnie a gdyby nie zszedl do nizeszej to nikt by mu nawet tyle nie dal w innym klubie. P
1
@Ingiel Jedyny dowod jaki umiti potrzebuje to umowa i juz barcelona ma pozamiatane.
Smunte co sie stalo z wiecej niz klub,
Sam nie zasluzyl na takie traktowanie ale zasluzyl na danie mu szansy.
0
@Andy83 Xdddddddddddddddddddddddddddddd
0
@Greenalley xddddddddddddddddddddd
0
Lengler out umtiti zostaje!
0
@Pilka_jest_okragla Komean jest na stanowisku wiec porazka sie trafi podobna w tym sezonie na 100%
0
@Neutralny_94 Przyjdzie inny ekspert i powie ze nie daje tyle ;)
Gdyby naprawde tyle dawal to by zostal w klubie bo w dalszej perspektywnie to czysty zysk.
0
@Bagsik88 Kredyt zeby miec kase na rozwiazanie umowy z takim lengletem czy roberto i jakos by sie udalo upchnac mesiego.
4
@PIWOSZ89 Jak bedzie potrzeba wyzwolenia jakiegos kraju z ropy to i jakis atak sie znajdzie duzy ;)
1
@HighestInTheRoom Xddd jak to nic specialnego.
1
@Vebrol Jasne gdyby dawal takie przychody to by wzieli kredyt byle by sie udalo zarejestrowac. Te generowanie 150 mln to mydlenie oczu i tlumaczenie takiego absurdalnego kontraktu jaki mial messi.
0
@kaamil1910 Jest za slaby. Niech odchodzi po sezonei za darmo.
0
@skype77 Bo to prawda. Robia najwiecej zlego
0
@Kamiloza91 12 max goli i 15 astyst
0
@Songo91 szkoda
0
@RosjaninBut Sadze ze wiekszosc by taka 11 wystawilo ;)
1
Co mecz przez caly rok w najgorsyzch powinno byc : Komean jako trener.
1
Komentarz usunięty
0
@Pilka_jest_okragla Nie nauczy bo jest slabym trenerem. Z nim barcelona nic nie wygra.
0
@Qlewer Nadal mial racje! Komean jest fatalnny..
0
@TheNekro94 No to wiadomo od polowy zeszlego sezony fatalny trener.
0
Dobra co sie stalo 5 minut nie ogladalem!
0
@KimBassinger1 to jego drugi sezon. Ale juz w poprzednim pokazal ze jest fatlnym trenerem. ALe na szczescie na 100% to jego ostani rok
0
Mówcie co chcecie ale widze 1 raz od wielu lat druzyne ktora cala walczy. Tego od bardzo dawna nie wdzialem.
Ta druzyna ma potencial!
Za rok napadzior z topu i zmiana trenera i beda sukcesy!