0

@skype77 Po 1 najchelai na na nich. Zabili tysiace ludzi i zajeli zloza. To nie mialo nic zwiazku z terroryzem tylko tak mowia ;) Dziwnym trafem do afryki nie udaja sie a tam to dopiero demakrcja sie przyda ale zloz brak!
Po 2 nikt w 21 wieku nie zabil wiecej ludzi niz stany. O takuch atakach dronow to szkoda wspominac ale tego nie znajdziesz w mediach bo to staraja sie tuszowac jak najbardziej sie da.

0

@Messibestplayerintheworld On nie strzelil bramki. To Nasz goat strzelil jego noga!

0

Zamawial ktos cos z usa? Paczka z usa dotarla w 3 dni do warszawy i od 4 dni jest na okeciu i jej status sie nie zmienia.
Dziwne to troche. Ggdzie sie dowiadywac? Takie paczki to juz poczta polska dostarcza?

0

@Norkusik przez 5 lat beda sie dzielic? to jakis zart jest?

0

@dawid_fc w upc mam polsat sport extra i eleveny za 15zł.

1

@gaq Nie jest. On jest za slaby na barcelone

1

@Keson Nie. Bo nie zmiejszy pensji 3krotnie a gdyby nie zszedl do nizeszej to nikt by mu nawet tyle nie dal w innym klubie. P

1

@Ingiel Jedyny dowod jaki umiti potrzebuje to umowa i juz barcelona ma pozamiatane.
Smunte co sie stalo z wiecej niz klub,
Sam nie zasluzyl na takie traktowanie ale zasluzyl na danie mu szansy.

0

@Andy83 Xdddddddddddddddddddddddddddddd

0

@Greenalley xddddddddddddddddddddd

0

Lengler out umtiti zostaje!

0

@Pilka_jest_okragla Komean jest na stanowisku wiec porazka sie trafi podobna w tym sezonie na 100%

0

@Neutralny_94 Przyjdzie inny ekspert i powie ze nie daje tyle ;)
Gdyby naprawde tyle dawal to by zostal w klubie bo w dalszej perspektywnie to czysty zysk.

0

@Bagsik88 Kredyt zeby miec kase na rozwiazanie umowy z takim lengletem czy roberto i jakos by sie udalo upchnac mesiego.

4

@PIWOSZ89 Jak bedzie potrzeba wyzwolenia jakiegos kraju z ropy to i jakis atak sie znajdzie duzy ;)

1

@HighestInTheRoom Xddd jak to nic specialnego.

1

@Vebrol Jasne gdyby dawal takie przychody to by wzieli kredyt byle by sie udalo zarejestrowac. Te generowanie 150 mln to mydlenie oczu i tlumaczenie takiego absurdalnego kontraktu jaki mial messi.

0

@kaamil1910 Jest za slaby. Niech odchodzi po sezonei za darmo.

0

@skype77 Bo to prawda. Robia najwiecej zlego

0

@Kamiloza91 12 max goli i 15 astyst

0

@Songo91 szkoda

0

@RosjaninBut Sadze ze wiekszosc by taka 11 wystawilo ;)

1

Co mecz przez caly rok w najgorsyzch powinno byc : Komean jako trener.

1

Komentarz usunięty

0

@Pilka_jest_okragla Nie nauczy bo jest slabym trenerem. Z nim barcelona nic nie wygra.

0

@Qlewer Nadal mial racje! Komean jest fatalnny..

0

@TheNekro94 No to wiadomo od polowy zeszlego sezony fatalny trener.

0

Dobra co sie stalo 5 minut nie ogladalem!

0

@KimBassinger1 to jego drugi sezon. Ale juz w poprzednim pokazal ze jest fatlnym trenerem. ALe na szczescie na 100% to jego ostani rok

0

Mówcie co chcecie ale widze 1 raz od wielu lat druzyne ktora cala walczy. Tego od bardzo dawna nie wdzialem.
Ta druzyna ma potencial!
Za rok napadzior z topu i zmiana trenera i beda sukcesy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?