0

@Vebrol Zalezy czego oczekujesz. Jezeli jestes melomane to oczywscie sie nie oplaca. A jezli bedziesz uzywal ich do rozmow czy ogladaniag filmow i sporadczynie sluchania muzyki to pewnie ze tak. Ja kupilem jakis czas baseusy za 50 zl i jestem zadowolny nawet dobre basy maja jak za t cene.

0

@anxted Ale ty jestes glupi. Na szczescie nie znam cie osobiscie :) Bez odbiorru

1

@ronni37 rodzaj sztuki xddddddd

2

@Xwowrak Fujj jak widze tatuaze u dziewczyn to mnie to strasznie obrzydza.

0

@Objectivo Jestem fanem trylogi. Gow z 2018 zatracil zbyt wiele w moich oczach by zostal gra wybitna. Ot takie 7,5 na 10 Gow 2 nie zapowoada sie niestety wiele lepiej.

1

@FCB24 szybcy i wsciekli heheh

1

@A_Gomesinho_21 Jak mozna miec wyrzuty sumienia za cos czego sie nie robilo? To chore.

0

@Objectivo Gow jest tworzony od podstaw na ps4 to widac na kzdym kroku. Jak masz ps4 to moze ci sie podobac jako gra na ps5 wyglada slabo i takie sa fakty.

0

@Mbdf27 Fuj, nie

0

@Objectivo Slabo to wygadal i nadal ten irytujacy dzieciek. Ehh jimbo niech odchodzi jak najszybciej,

0

Ale on jest odkelejony. Niech odchodzi tak szybko jak to mozliwe.

0

@Ojciec5tkidzieci Co za bzdury. Wiekszsc tych"gwiazdeczek" jak iich okresliles to wybitni aktorzy. A sam film mam gdzies wiec nie sprawdze czy lepszy czy gorsszy.

0

@NaFazieHitman przydatny do zanizania poziomu.

1

@HolyGoalie97 Kane>lewandowski. Fakt nie opinia.

3

@amanter To jest straszne co sie dzieje z pilkarzami gdy przechodza do barcelony...

4

@barcelonaLM Na 1:6 to by sie zgadzalo. Tak bedzie.

0

@jutroIV Mnie nie obchodza ani jedni ani drudzy ale chcialem zobaczyc czy ktos z barcy gral ;)

1

@eydeem Gameplay jest na poziomie 1 czesci minimalnie lepszy czyli jest slabo. Fabula to porazka sam zaluje ze gralem w 2 czesc a pierwsza oceniam na takie 7/10

0

@SuperPatsonFCB Ja ogldalem mecze barcelony. Trener parodysta gdyby nie to ze bym bylym zawodnikiem to granada to max co by trenowal.

4

@arasz1819 A ja na 100% pewny ze to na szczescie bedzie jego ostani sezon.

6

Oby odszedl jak naszybciej...

1

@JarekS Widziales te mecze? Wiecej szczescia niz rozumu idealnie opisuje gre roberto. Na lawce nie powinno byc dla niego miejsca.

0

@marcin62 Nie. Juz cie zbalowkowalem i zignorwlame wiecej debilnych rzeczy do ciebie nie przeczytam.
Papatki
A i jak ktos ma beke z ciebie to nie jest splakanie sie tylko wysmianie :))

2

@Pawel13sz Kazdy byle by nie komean.

0

@busquets5 Komean nie ma latwo pod wzgledem umiejetnosci trenerskich. Powinien wyleciec juz po sezonie gdyby nie biedna tak by sie stalo.
Fatalny trener.

0

@marcin62 Nie placze mam beke z ciebie i tyle :) Idz graj dalej tylko nie zapominji napisac o tym!

0

@marcin62 No gram i nie mam potrzeby pisania o tym na jakism forum jak wy o tym wiedzminie. Co to jest jakies osiganiecie pochawalenie sie ze znowu sie przeszlo wiedzmina?

0

@arasz1819 Trener odejdzzie i bedzie ok :)

0

@marcin62 Ja nie wiem. Wiedzmin 3 to przecietna gra ledwo raz ukonczylem jest tyle lepszych gier a wy nadal w tego wiedzmina.

1

@Dojaar Bloodborne a nie przecietny wiedzmin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?