0

@DaPidejpi Sa dwie plcie reszta to zaburzenia. Tutaj nauka nic nie ma do rzeczy bo o mozgu praktycznie nic nie wiemy jeszcze wiec wiesz ;)

2

@HarveySpecter ?? Przyszlosc? jego tu nie bedzie wkrotce i bardzo dobrze :)

1

Co za populista i marny trener.

0

@Lionel_Messi10 Ryz z warzywami. Mieso fuj

0

Jak obstawiacie wynik?
Optymista we mnie mowi 1;3 Realista 0;4

0

@amanter Globalne ocieplenie charakteryzuje sie bardzo zimnnymi zimami i goracym latem. To nie tak ze zima zacznie byc ciepla

0

@Tomek_TF nie rozumiesz to nie pisz nara amebko.

0

@domisiek114 Poprzedni sezon juz pokazal ze jest slabym trenerem.

0

@inFamous Jak przyjdzie dobry trener to wroci :)

0

Jak cou wroci i zagra z bayernem to sie chlopak zalamie na 2 seonyz po takie porazce.

1

@koksik2700 Tyle samo warta co twoja tylko ze moja jest blizsza prawdy ;)

1

@Nihas Najmadrzejszy i tak juz za dlugo jest trenerem.

0

@MesQueUnClub_87 A jak mylisz? Napisalem golas. A pada mozna kupic za 260 a gre mozna nabyc za 230 nowa w pudle co razem daje 2800. A gdybys chcial sprzedac to jestes ponad 300zł do tylu w stosunku do golakska. Wiec to zadna super oferta.

1

@koksik2700 XD Nie. Nic nie buduje nic nie tworzy,

1

@Magicc89PL To jest slaby trnere. wyniki gra druzyny nic za nim nie przemawia. Nic.

3

Niezle odkleiony typ. Oby wylecial jak najszybciej.

0

@Emhyr Czekam tylko na to az wyleci.

0

@Kretok Nie sluchaj sie jej ona oderwana jakas jest. To nie jest spoko oferta. Bedzie stala jeszcze jakis czas. Poczekaj beda golasy za 2.3k ostanio juz byly.

0

@MesQueUnClub_87 Drogo, ostanio byl golas za 2,3.

0

@Dojaar Z takim trenerem to pewna przegrana. Ja sie pogodzilem ze seon stracony wiec nic nie stoi na przeszkodzie troche dorobic.

0

@Comentateiro Gdzie najwyzyszy kurs na bayern? Sts 2.0 Za darmo pieniadze daja kurde.

2

@marko111122 barcelona jak nie przegra wiecje niz 2 bramkami to bedzie sukces.

0

@totalcrack Superliga to super pomysl tylko on nie kazdy ma jaja. Ten jak widac ich nie ma.

8

@bartekvisca Smiesznie? To wyglada pieknie!

0

@Lola120 Serio dziwne ze dal ci szanse. Dla mnie to nie jest normalne ze o takich rzeczach piszesz na forum. Bardzo dziwne.

0

@Borneo jestes glupi.

0

@Sergio_Devils On byl caly czas cwaniak. Jak nie gral mowil o tym otwarcie a nie tylko teraz.
Komean to fatalny terener

0

@marcin000019 xxdddddddddddddd

1

@macio_944 Bardzo dobrze ze wygwizdali. Najbardziej debilna akcja ostanich lat

0

@deyna2018 Nie mam zupelnie pojecia kto to jest i dlaczego ludzie takie programy ogladaja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?