Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Sa dwie plcie reszta to zaburzenia. Tutaj nauka nic nie ma do rzeczy bo o mozgu praktycznie nic nie wiemy jeszcze wiec wiesz ;)
2
@HarveySpecter ?? Przyszlosc? jego tu nie bedzie wkrotce i bardzo dobrze :)
1
Co za populista i marny trener.
0
@Lionel_Messi10 Ryz z warzywami. Mieso fuj
0
Jak obstawiacie wynik?
Optymista we mnie mowi 1;3 Realista 0;4
0
@amanter Globalne ocieplenie charakteryzuje sie bardzo zimnnymi zimami i goracym latem. To nie tak ze zima zacznie byc ciepla
0
@Tomek_TF nie rozumiesz to nie pisz nara amebko.
0
@domisiek114 Poprzedni sezon juz pokazal ze jest slabym trenerem.
0
@inFamous Jak przyjdzie dobry trener to wroci :)
0
Jak cou wroci i zagra z bayernem to sie chlopak zalamie na 2 seonyz po takie porazce.
1
@koksik2700 Tyle samo warta co twoja tylko ze moja jest blizsza prawdy ;)
1
@Nihas Najmadrzejszy i tak juz za dlugo jest trenerem.
0
@MesQueUnClub_87 A jak mylisz? Napisalem golas. A pada mozna kupic za 260 a gre mozna nabyc za 230 nowa w pudle co razem daje 2800. A gdybys chcial sprzedac to jestes ponad 300zł do tylu w stosunku do golakska. Wiec to zadna super oferta.
1
@koksik2700 XD Nie. Nic nie buduje nic nie tworzy,
1
@Magicc89PL To jest slaby trnere. wyniki gra druzyny nic za nim nie przemawia. Nic.
3
Niezle odkleiony typ. Oby wylecial jak najszybciej.
0
@Emhyr Czekam tylko na to az wyleci.
0
@Kretok Nie sluchaj sie jej ona oderwana jakas jest. To nie jest spoko oferta. Bedzie stala jeszcze jakis czas. Poczekaj beda golasy za 2.3k ostanio juz byly.
0
@MesQueUnClub_87 Drogo, ostanio byl golas za 2,3.
0
@Dojaar Z takim trenerem to pewna przegrana. Ja sie pogodzilem ze seon stracony wiec nic nie stoi na przeszkodzie troche dorobic.
0
@Comentateiro Gdzie najwyzyszy kurs na bayern? Sts 2.0 Za darmo pieniadze daja kurde.
2
@marko111122 barcelona jak nie przegra wiecje niz 2 bramkami to bedzie sukces.
0
@totalcrack Superliga to super pomysl tylko on nie kazdy ma jaja. Ten jak widac ich nie ma.
8
@bartekvisca Smiesznie? To wyglada pieknie!
0
@Lola120 Serio dziwne ze dal ci szanse. Dla mnie to nie jest normalne ze o takich rzeczach piszesz na forum. Bardzo dziwne.
0
@Borneo jestes glupi.
0
@Sergio_Devils On byl caly czas cwaniak. Jak nie gral mowil o tym otwarcie a nie tylko teraz.
Komean to fatalny terener
0
@marcin000019 xxdddddddddddddd
1
@macio_944 Bardzo dobrze ze wygwizdali. Najbardziej debilna akcja ostanich lat
0
@deyna2018 Nie mam zupelnie pojecia kto to jest i dlaczego ludzie takie programy ogladaja.