1

Mówią ze od dobrobytu głowa nie boli...
A mi wlasnie jednego dnia przyszly 2 gry! Deathloop i returnal! W obie pogralem pol godziny obie sie wydaja swietne i teraz dylemat ktora jednak pierwsza ogrywac..

0

@Kidd Mnie nie dziwi co ma powiedziec komena odchodzi a my szykamy nasetcy a tymaczasem druzyne poprawadzi pique?
Gdy znajdzie sie dobry zastepca to oglosi zaraz wyrzucenie tego buraka i tyle :)

0

@osa91 To jest jedyna prawdziwa teoria. Media sa kontrolowane od wielu wielu lat :)

0

Ktos rosyjki paniemejt?
Porsze o przetlumacznie.
https://zapodaj.net/ac650b55ddf6e.jpg.html

3

@jk_21 Trener to parodysta jego tu nie powinno byc!

8

@JarekS Sam siebie pozamiatal. Klasyczne zaoranie samego siebie.

1

Niech on juz odejdzie. Patrzec juz na niego nie moge.

0

@FCMichalo oni chyba od polrotrej roku tak mysla ;)

0

@Dzemik55 Gra o tron? Lub cos swietnego i z humorkiem swiat dysku.

1

@Woland10 XDDDD mam nadzieje ze to prank

2

Ogolnie zgadzam sie z krtykja komeana ale masa bredni jest tu wyspisana,

2

@don'T.R.I.P.e dest przykryje czapka teogo marnego viniciusa

1

1 raz sie nie ciesze z bramki barcelony a to juz duzo mowi o tym trenerze...

0

milon wrzutek czuje sie jakbym ogladal mecz realu...

0

ma kots moze linkusia?

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SkilledHydra16 To sa zawodnicy dobrzy i bardzo dobrzy. Dobry trener poklada ta druzyne :) Ale parodysta to wiesz ;)

1

@tbas No tak bo liga mistrzow to kluby biedakow i w ogole najbogatsi jej nie wyrywaja. Wez siejzu nie osmieszaj.

1

@normasubiektywna To zadne przecieki to wymysly gazet.

4

Ja sądze ze to kwestia czasu az poleci. Zapewne juz pracuja nad nastepca i jezeli tylko jakis sensowny trener sie zgodzi to komean poleci : )

1

@VamosRakieta Nie. komean jest preoblem i ludzi tacy jak ty. Zamiast wspeierac zawdonikow szukaja tylko powodu zeby jakiemus dowalic i poczuc sie lepiej ;)

0

@betonito Dales mu pasy do swojego? To bym zrozumial ;)

0

@normasubiektywna Co? Umtiti zjada kazdego obronce obcenie. W zeszlym sezonie dostal ze 3 razy szanse bylo widac braki kondycjne ale i tak nie gral gorzej niz lenglet. Zasluguje a szanse ktorej zwyczajnie nie dostal nawet pre sezonie.

5

@ProMILs Z psychika problem to nie sa zarty. Ale wiadomo fajnie posmiac sie z kogos nie majac pojecia o co chodzi i jaka jest tam sytuacja. Mam nadzieje ze czujesz sie lepiej dzieki temu ;)

1

@Ghotti A skad wiesz? Parodysta tfu komean nie dal mu nawet szansy w presezonie.

0

@tobiasson92 No wlasnie jedni sa gotowi do seksu w wieku 14 lat inni nie sa w wieku 18. Czyli z naukowego punktu widzenia trudno sie nie zgodzic ;)

0

@barcelonaLM No chyba az tak glupi nie jest zeby byc katolikiem

1

@chudinhomc Najlepsze podejscie. Chyba to morgan freman powiedzial ze jak poradzic sobie z rasizmem? No przestac o nim gadac. Lgbt to syf jakich malo i wiecej zlego robi niz dobrego, tworzy sztuczne podzialy miesiace dumy z bycia les itp.
Przestanmy tworzyc podzialy i niech kazdy robi z kim chce w sypialni.

0

@Sulimo Za slowo pieniazki bedziesz czekal na pieniadze tydzien!

0

@AduŚ07 Problemy z psychika to nie sa zarty watpie zeby nie przyszedl bo mu smutno. Dziwic to sie trzeba ludzim ktorzy gwizdza na niego a nic nie zrobil. Kady z tych gwizdzacych by postapil jak on do tego nie ustepuje i trenuje caly czas. Tylko debile beda gwizdac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?