Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mówią ze od dobrobytu głowa nie boli...
A mi wlasnie jednego dnia przyszly 2 gry! Deathloop i returnal! W obie pogralem pol godziny obie sie wydaja swietne i teraz dylemat ktora jednak pierwsza ogrywac..
0
@Kidd Mnie nie dziwi co ma powiedziec komena odchodzi a my szykamy nasetcy a tymaczasem druzyne poprawadzi pique?
Gdy znajdzie sie dobry zastepca to oglosi zaraz wyrzucenie tego buraka i tyle :)
0
@osa91 To jest jedyna prawdziwa teoria. Media sa kontrolowane od wielu wielu lat :)
0
Ktos rosyjki paniemejt?
Porsze o przetlumacznie.
https://zapodaj.net/ac650b55ddf6e.jpg.html
3
@jk_21 Trener to parodysta jego tu nie powinno byc!
8
@JarekS Sam siebie pozamiatal. Klasyczne zaoranie samego siebie.
1
Niech on juz odejdzie. Patrzec juz na niego nie moge.
0
@FCMichalo oni chyba od polrotrej roku tak mysla ;)
0
@Dzemik55 Gra o tron? Lub cos swietnego i z humorkiem swiat dysku.
1
@Woland10 XDDDD mam nadzieje ze to prank
2
Ogolnie zgadzam sie z krtykja komeana ale masa bredni jest tu wyspisana,
2
@don'T.R.I.P.e dest przykryje czapka teogo marnego viniciusa
1
1 raz sie nie ciesze z bramki barcelony a to juz duzo mowi o tym trenerze...
0
milon wrzutek czuje sie jakbym ogladal mecz realu...
0
ma kots moze linkusia?
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SkilledHydra16 To sa zawodnicy dobrzy i bardzo dobrzy. Dobry trener poklada ta druzyne :) Ale parodysta to wiesz ;)
1
@tbas No tak bo liga mistrzow to kluby biedakow i w ogole najbogatsi jej nie wyrywaja. Wez siejzu nie osmieszaj.
1
@normasubiektywna To zadne przecieki to wymysly gazet.
4
Ja sądze ze to kwestia czasu az poleci. Zapewne juz pracuja nad nastepca i jezeli tylko jakis sensowny trener sie zgodzi to komean poleci : )
1
@VamosRakieta Nie. komean jest preoblem i ludzi tacy jak ty. Zamiast wspeierac zawdonikow szukaja tylko powodu zeby jakiemus dowalic i poczuc sie lepiej ;)
0
@betonito Dales mu pasy do swojego? To bym zrozumial ;)
0
@normasubiektywna Co? Umtiti zjada kazdego obronce obcenie. W zeszlym sezonie dostal ze 3 razy szanse bylo widac braki kondycjne ale i tak nie gral gorzej niz lenglet. Zasluguje a szanse ktorej zwyczajnie nie dostal nawet pre sezonie.
5
@ProMILs Z psychika problem to nie sa zarty. Ale wiadomo fajnie posmiac sie z kogos nie majac pojecia o co chodzi i jaka jest tam sytuacja. Mam nadzieje ze czujesz sie lepiej dzieki temu ;)
1
@Ghotti A skad wiesz? Parodysta tfu komean nie dal mu nawet szansy w presezonie.
0
@tobiasson92 No wlasnie jedni sa gotowi do seksu w wieku 14 lat inni nie sa w wieku 18. Czyli z naukowego punktu widzenia trudno sie nie zgodzic ;)
0
@barcelonaLM No chyba az tak glupi nie jest zeby byc katolikiem
1
@chudinhomc Najlepsze podejscie. Chyba to morgan freman powiedzial ze jak poradzic sobie z rasizmem? No przestac o nim gadac. Lgbt to syf jakich malo i wiecej zlego robi niz dobrego, tworzy sztuczne podzialy miesiace dumy z bycia les itp.
Przestanmy tworzyc podzialy i niech kazdy robi z kim chce w sypialni.
0
@Sulimo Za slowo pieniazki bedziesz czekal na pieniadze tydzien!
0
@AduŚ07 Problemy z psychika to nie sa zarty watpie zeby nie przyszedl bo mu smutno. Dziwic to sie trzeba ludzim ktorzy gwizdza na niego a nic nie zrobil. Kady z tych gwizdzacych by postapil jak on do tego nie ustepuje i trenuje caly czas. Tylko debile beda gwizdac