2

"Kluczowym czynnikiem ma być też poziom i styl gry drużyny Koemana" na szczescie zero szans ma na przedluzenie.

0

@robsesh Nie kadra jest problemem a trener.

0

@maciej7852 dembele poprzedni sezon bez kontuzji. A zanim przeszedl do barcelony zadnej powaznej nie mial wiec glupie jest to "wiecznie" kotuzjowany.

0

@AdrianBarca zawsze mam beke jak jakis debil napisze "celowo mala liletera" o nie jak tak mogles.
Porowanie van gala do koemana parodysty to tez nie na miejscu.

0

@vangoor Nie sadze ;P 2 za jego kadencji za rok juz odchodzi i tak

1

Najwieksza szkoda ze komeana nikt nie chce kupic :(

0

Co jest z seviila ze za darmo chca wypozyczyc de jonga?

1

@meteo100 Fake info na 100% nie przejdzie

1

@Borneo Ale ty jestes glupi.

0

O nie co za strata...

4

Najgorsze to jak zwykle parodysta nadal trenrem.

0

@Esteban_ Oby nie mial i komen wyalecial jak najszybciej.

0

@ObiektywnyKibic121 Boze jak ja gardze takim zachowaniem. Umtiemu nalezy sie szacunek kazdy kto gwizdze jest przyglupem jak ty.

0

@korolocik Bo jest fatalnym trenerem co udowonil nie raz juz.

1

@formentera2017 "trener"

0

@goldmetaxa Jak trener slaby to nic nie poradzisz. Barcelona ma taki sklad ze powinna bez problemu takie mecze wygfywac ale komean...

0

@wojtek_debiec4 Umtiti jak wroci do formy bedzie top topow ale jak dzban sie uprze to go nie wpusci bo nie.

0

@karolup z takim trenerem sa na to szanse

0

@Matt_i1992 przesdlem ta gre wiele wiele razy dawno temu. Teraz jest poe ktore jest duzo lepsza gra niz diablo wiec nawet za darmo nie pogram w diablo 2

2

Ale ten Hades to dobra gra! Nie dziwie sie ze zostala wybierana do gry roku! Swietna gra! Platyna bedzie wbijana.

0

@SuperPatsonFCB nigdy nie bede kibicowal legi i tyle.

0

@Derean z takim trenerem to nie wstyd tam grac.

1

@Miko01 Z tym trenrem to przegrna dwoma bramkiami to bedzie suksces.

2

Lenglet to nie powinien sie lapac do kadry barcelony

1

@zombie Bedzie najlepszym obronca jak wroci do formy i tego mu zycze!

0

@Comentateiro XDDDDDDDD

2

@JarekS "wyalczyl" Roberto nie powinien w ogole grac. Jest fatalny

2

@dariooo Co? on powinien max milion zarabiac wtedy by byle adekwatne

0

Niech to jego ostani rok w barcelonie bedzie.

0

@Murazor Hahsahaahahaa Nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?