Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Kluczowym czynnikiem ma być też poziom i styl gry drużyny Koemana" na szczescie zero szans ma na przedluzenie.
0
@robsesh Nie kadra jest problemem a trener.
0
@maciej7852 dembele poprzedni sezon bez kontuzji. A zanim przeszedl do barcelony zadnej powaznej nie mial wiec glupie jest to "wiecznie" kotuzjowany.
0
@AdrianBarca zawsze mam beke jak jakis debil napisze "celowo mala liletera" o nie jak tak mogles.
Porowanie van gala do koemana parodysty to tez nie na miejscu.
0
@vangoor Nie sadze ;P 2 za jego kadencji za rok juz odchodzi i tak
1
Najwieksza szkoda ze komeana nikt nie chce kupic :(
0
Co jest z seviila ze za darmo chca wypozyczyc de jonga?
1
@meteo100 Fake info na 100% nie przejdzie
1
@Borneo Ale ty jestes glupi.
0
O nie co za strata...
4
Najgorsze to jak zwykle parodysta nadal trenrem.
0
@Esteban_ Oby nie mial i komen wyalecial jak najszybciej.
0
@ObiektywnyKibic121 Boze jak ja gardze takim zachowaniem. Umtiemu nalezy sie szacunek kazdy kto gwizdze jest przyglupem jak ty.
0
@korolocik Bo jest fatalnym trenerem co udowonil nie raz juz.
1
@formentera2017 "trener"
0
@goldmetaxa Jak trener slaby to nic nie poradzisz. Barcelona ma taki sklad ze powinna bez problemu takie mecze wygfywac ale komean...
0
@wojtek_debiec4 Umtiti jak wroci do formy bedzie top topow ale jak dzban sie uprze to go nie wpusci bo nie.
0
@karolup z takim trenerem sa na to szanse
0
@Matt_i1992 przesdlem ta gre wiele wiele razy dawno temu. Teraz jest poe ktore jest duzo lepsza gra niz diablo wiec nawet za darmo nie pogram w diablo 2
2
Ale ten Hades to dobra gra! Nie dziwie sie ze zostala wybierana do gry roku! Swietna gra! Platyna bedzie wbijana.
0
@SuperPatsonFCB nigdy nie bede kibicowal legi i tyle.
0
@Derean z takim trenerem to nie wstyd tam grac.
1
@Miko01 Z tym trenrem to przegrna dwoma bramkiami to bedzie suksces.
2
Lenglet to nie powinien sie lapac do kadry barcelony
1
@zombie Bedzie najlepszym obronca jak wroci do formy i tego mu zycze!
0
@Comentateiro XDDDDDDDD
2
@JarekS "wyalczyl" Roberto nie powinien w ogole grac. Jest fatalny
2
@dariooo Co? on powinien max milion zarabiac wtedy by byle adekwatne
0
Niech to jego ostani rok w barcelonie bedzie.
0
@Murazor Hahsahaahahaa Nie