0

@RobiS xddddddd

0

1

@Bario_Malotelli Jedyne legitne potwierdzenie jest w tedy gdy masz pieniadze na swoim koncie.

1

@AntekGriezmann Oczyywsicie ze Gierzman.

0

@The_Man I dobrze! Barcelona to nie maly okrefowy klubik. Takie rzeczy powinny byc zalatiwane a pozniej oglaszane.

0

@Wojtah Nie. W ogole mnie ta druzyna nie obchodzi

0

@Roobo Nie rouzmiem giwzdania na umtitiego. Tylo debile tak postepuja.

0

@Piotr777 To jest najglupszy tekst swiata : ) Rownie dobrze mozna powiedziec niewinny wyjasnia ;)

0

Bomby prawdy
Teraz sie okaze ile laporta jest wart bo dla mnie to zwykly demagog i nigdy jego zwolennikiem nie bylem.

0

@Kgorecki2500 Wlasnie jest sens jestem niemal pewien ze za rok przejdzie za te 75 mln.

0

Na szczescie ostani. Fatalny trner.

0

@daniel32778 To zupelnie jak koeman tylko z nim musimy sie 2 sezon meczyc.

0

Ty a mbappe planuje przejsc do barcelony?
No nie wiec po co takie info ktore na 99% i tak jes fejkowe

1

@PJ777 Raczej lykacie fake info kazde i uznajacie za prawdziwe.

0

@catalunya77 Dembele rozegral niemal caly sezon. Przed barcelona 0 kontuzji.
Przypadek?

1

zatrzymała jego rozwój
No wiadomo to zawodnik ktory dopiero rozpoczyna kariere.
Kto takei glupoty pisze...

0

@masterandservant czy ty tak na powaznie? obawiam sie o inteligencje osob na tym portatlu
Bez odbioru.

0

@masterandservant Przeprosic bosaka to juz chyba nizej upasc sie nie da xd

0

@koksik2700 Demokracja i tak nie istniala nigdy to uluda.

0

@ściah Nie! I jeszcze raz Nie.

1

@CuleNaZawsze1899 Nie ma szans z tak slabym trenerem.

0

Smutne ale trzeba zyc dalej i nie wracac juz do tego bo po co?
Trzeba przetrzymac ten rok bez (z komeanem na to szans nie ma) trofem za rok nowy trener i byc moze halland i jakos to bedzie!

0

@tomek8756 Mnie po 2 sezonach znudzil

1

Mesi razem z ramosem w druzynie to najbardzije boli.

0

@payn100 Moze za rok ten sezon jest stracony z tym slabym trenerem barcelona nic nie osiagnie.

0

@barcelonaLM Akurat za tym jestem! Takie marsze tworza podzialy.

0

@marcin62 xdd no tak wszystkiemu wina nieszkodliwa pornografia xd 100 lat temu nie bylo zboczncow i gwaltow.
Ohhh wait....

0

@Munio heheheheh. Nie. Chyba malo soulsowych gier grales i nie robiles platyny w bloodborne.

0

@Ghotti szczegolnie ten barcainfo xd beka ze ktos to czyta co on wstawia

0

@shoZu Pokemoncie tez lapiesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?