Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobiS xddddddd
0
@robimen12345 XDDDD
1
@Bario_Malotelli Jedyne legitne potwierdzenie jest w tedy gdy masz pieniadze na swoim koncie.
1
@AntekGriezmann Oczyywsicie ze Gierzman.
0
@The_Man I dobrze! Barcelona to nie maly okrefowy klubik. Takie rzeczy powinny byc zalatiwane a pozniej oglaszane.
0
@Wojtah Nie. W ogole mnie ta druzyna nie obchodzi
0
@Roobo Nie rouzmiem giwzdania na umtitiego. Tylo debile tak postepuja.
0
@Piotr777 To jest najglupszy tekst swiata : ) Rownie dobrze mozna powiedziec niewinny wyjasnia ;)
0
Bomby prawdy
Teraz sie okaze ile laporta jest wart bo dla mnie to zwykly demagog i nigdy jego zwolennikiem nie bylem.
0
@Kgorecki2500 Wlasnie jest sens jestem niemal pewien ze za rok przejdzie za te 75 mln.
0
Na szczescie ostani. Fatalny trner.
0
@daniel32778 To zupelnie jak koeman tylko z nim musimy sie 2 sezon meczyc.
0
Ty a mbappe planuje przejsc do barcelony?
No nie wiec po co takie info ktore na 99% i tak jes fejkowe
1
@PJ777 Raczej lykacie fake info kazde i uznajacie za prawdziwe.
0
@catalunya77 Dembele rozegral niemal caly sezon. Przed barcelona 0 kontuzji.
Przypadek?
1
zatrzymała jego rozwój
No wiadomo to zawodnik ktory dopiero rozpoczyna kariere.
Kto takei glupoty pisze...
0
@masterandservant czy ty tak na powaznie? obawiam sie o inteligencje osob na tym portatlu
Bez odbioru.
0
@masterandservant Przeprosic bosaka to juz chyba nizej upasc sie nie da xd
0
@koksik2700 Demokracja i tak nie istniala nigdy to uluda.
0
@ściah Nie! I jeszcze raz Nie.
1
@CuleNaZawsze1899 Nie ma szans z tak slabym trenerem.
0
Smutne ale trzeba zyc dalej i nie wracac juz do tego bo po co?
Trzeba przetrzymac ten rok bez (z komeanem na to szans nie ma) trofem za rok nowy trener i byc moze halland i jakos to bedzie!
0
@tomek8756 Mnie po 2 sezonach znudzil
1
Mesi razem z ramosem w druzynie to najbardzije boli.
0
@payn100 Moze za rok ten sezon jest stracony z tym slabym trenerem barcelona nic nie osiagnie.
0
@barcelonaLM Akurat za tym jestem! Takie marsze tworza podzialy.
0
@marcin62 xdd no tak wszystkiemu wina nieszkodliwa pornografia xd 100 lat temu nie bylo zboczncow i gwaltow.
Ohhh wait....
0
@Munio heheheheh. Nie. Chyba malo soulsowych gier grales i nie robiles platyny w bloodborne.
0
@Ghotti szczegolnie ten barcainfo xd beka ze ktos to czyta co on wstawia
0
@shoZu Pokemoncie tez lapiesz?