0

@karolup z takim trenerem sa na to szanse

0

@Matt_i1992 przesdlem ta gre wiele wiele razy dawno temu. Teraz jest poe ktore jest duzo lepsza gra niz diablo wiec nawet za darmo nie pogram w diablo 2

2

Ale ten Hades to dobra gra! Nie dziwie sie ze zostala wybierana do gry roku! Swietna gra! Platyna bedzie wbijana.

0

@SuperPatsonFCB nigdy nie bede kibicowal legi i tyle.

0

@Derean z takim trenerem to nie wstyd tam grac.

1

@Miko01 Z tym trenrem to przegrna dwoma bramkiami to bedzie suksces.

2

Lenglet to nie powinien sie lapac do kadry barcelony

1

@zombie Bedzie najlepszym obronca jak wroci do formy i tego mu zycze!

0

@Comentateiro XDDDDDDDD

2

@JarekS "wyalczyl" Roberto nie powinien w ogole grac. Jest fatalny

2

@dariooo Co? on powinien max milion zarabiac wtedy by byle adekwatne

0

Niech to jego ostani rok w barcelonie bedzie.

0

@Murazor Hahsahaahahaa Nie

0

@lampka A big sam rozegral o wiele wicej dobrych spotkan niz bale. No i to obronca wiec co ta za porownanie?

0

@Jakchcesz Nakazano? To jego zycie i jego zdrowie. Obecnie od wielu miesiecy nie ma problemow z kolanem i zasluguje na szanse!

0

@dv7wisnia Tylko on nie ma teraz problemow z kolanem juz od wielu miesiecy! Zasluguje na szanse a nie jaksi lenglet,

0

@Quarhodron Mozna i warto bardzo fajna gra

0

@prokofiew On ma konrtakt treneuje i chce grac! Nie wypowiada sie sie zle o klubie faktycznie najgorsza postawa swiata.
Zasluguje na szanse w formie nie ma lepszego obroncy w kadrze.

0

@kamilkrycha To nie jest anime. I sam film animowany słaby 4/10

1

Bardzo dobrze! Niech dostanie szanse Big sam powroci!

1

@LucasW123 Kazdy jego wystep to pokazuje. W nagrode za fatalna gre nowy kontrakt bedzie!

0

@Zoker Szkoda go jak cholera. Zasluguje na szanse. Nie sprawdzi sie to ok niech odejdzie ale to najwyzszej jakosci stoper.

3

@Nano22 Bilbia to fantasy ksiazka przepisana ze staroegipskich wierzen. 21 wiek taka wiedza dostepna a ludzie nadal w to wierza!
Smutno to jest.
Nie wierze w jezusa i tego boga i to nie oznacza ze nie jestem dobra osoba. Empatia nie pozwala mi jesc miesa i zawsze pomoge gdy ktos jest w potrzebie.
Religia od zawsze byla wykorzystywana do kontroli ludzi.

1

@sevs a co ma do tego o ktorej wstaje na silownie xd
Nikt nie twierdzi ze on jest zlym pilkarzem tylko nie az tak wybitnym jak twierda niekotrzy

0

@Maker0 Nie ma dobrego trenera to sie stalo.

0

Jak co mecz najgorsze: Parodysta nadal trenerem

0

@Criss18Barca No |covid czyli jak sie dorobic i zwikeszyc kontrole nad ludzkoscia" juz sie pisze ponoc.

0

@kielon93 Dobra ale moze tak zobaczymy po sezonei kto jest lepszy? :)

0

@Criss18Barca Ja jestem za. Nie ogladam tv a placic musze za to zeby ogladac elveven i lige mistrzo. gdybym to wsyztko mial w tej aplikacji to zlotowki tv by zdna nie zobacyzla.
Streaming to przyszlosc. Jakosc sie poprawi.

0

@eckov Umtiti musi zostac!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?