0

@arasz1819 XDD Poradzi w 2 lidze holenderskiej bo tam jego miejsce jako trener.

0

@NaFazieHitman No grozny jak cholera nie to co usa ktore powinno pokojowa nagrode dostac ;))

0

@CarloCule 99% trenerow.

6

Roberto do odtsrzalu i getafe to max gdzie moze trafic, pique i alba po zmniejszeniu pensji na ławke a busi w kadrze udowadnia ze nadal jest topoowym wiec z dobrym trenerem znowu moze robic roznice.

0

@FioletoweOczy XDDDDDDDD

3

100% racji szkoda ze tak pozno bo juz klub mocno przesiakl komeanem.

0

@theadzio124 Komean nie jest legenda. Jasne gral te 6 sezonow ale legenda to jest puyol np a nie komean. Gdyby kazdego zawodnika pokroju komeana nazywac legenda to ich by bylo dziesiatki.

0

@masq Nie robil tego za darmo ani z dobrego serca. Nie nalezy sie szacunek za nic. Dizekuje dobranoc

1

@StrengthAndHonor Zmiana trenera wwiele moze zmieic :)

0

@y13 zaczyna sie bronienie slabiaka : )
Ja juz po pol roku widzialem ze jest slaby parodysta nie treener.

2

@felix_v Nie trzeba za nic dziekowac. Fatalny trener.

0

@rk I trener nie parodysta

0

@Mario96w za to roberto to woo caly mecz super gra XD

0

@Encore Z takim przeziebieniem do lekarza? ehh XD Duzo witaminy c i lezec i przejdzie.

0

@taris No tak :) Fabula przewidiwyalna a mechanika z uncharted i wlasnie z tlou to takie mocne 3/10. Jest fatalna. Hajp robi swoje wiekszosc osob wchodzi do hypetrainu nie zdajac sobei sprawe jak to wplywa na ich odbior gry. Dla mnie tlou razem z wiedzminem 3 to najwieksze zawody tej dekady jezeli chodzi o gry. Chyba za duzo oczekiwalem.

1

@LionelM95 Spoko, dla mnie to 6/10 i na pewno bym nie polecil jej komus kto jest znudzony grami bo przy niej sie mozna wynudzic tak samo jak przy 2 czesci.

1

@DaPidejpi No to nic specialnego i szybko zapominam i nie licze tego. Nie jest to cos wyjatkowego jak dla mnie.

0

@BartqRKO A moze sa negatywnie zawiedzieni? ;)

0

@LionelM95 XDDDDDD Najbardziej przehajpowana gre mu polecasz? Z mechanika tak slaba ze glowa boli?

0

@BombowiecKrawczyk Zawsze mnie to irytuje ze traci sie zapal do gier:) Nie, jezeli jestes fanem danej dziedziny rozgrywki to nie tracisz czegos takiego jak zapal. Czy do filmow i seriali tracisz zapal? Ksiazki? Sport? Nie :)
Cyberpunk to nie jest gra idealna baa z tego co widzialem to nie jest nawet dobra gra. Widac w malo gier grales i masz mala wiedze bo jezeli chodzi o gry to naprawde jest duzo swietnych gier z nietypowa mechanika i swietnym swiatem. Np polcem darkset dungeon czy ostanio returnal .

0

@norbi77 Srednio warto do new vegas startu nie ma.

0

I cyk kolejny reokordzik!

0

@Rick Vegans by mogili usunac.Jestem veganem i nie chce zeby mnie w te glupoty mieszali.

0

@Janas11224 Mocno przecietne i przewidywalne.

3

@Abominacja 1. Nie znalazłem potwierdzenia, że to było w łazience dla dziewczyn. W amerykańskich szkołach powszechne są też łazienki dla wszystkich - Nie, nie sa!

Najlepszy jest ten tekst po drugim gwalcie xD
1 gwalt spoko 2 juz nie XD

2

@Krystian1588 Tomb Raider

4

@jordus100 Jest zaburzeniem jak inaczej nazac kogos kto sie czuje kobieta a ma cialo mezczyzny?
Kazdy normany psychiatra przyzna ze to zaburzenie.

0

@Mario96w Herbata z cytryna jest niezdrowa. Najlepsza herbata to zielona bez zadnych dodatkow

1

@Nieznajomy Jakich szcepieniach? Czytaj ze zrozumieniem z powdu covida nie szczepien.
Eh widac nie ma co stosowac skrotow myslowych.

1

@Jakchcesz No dalsza z ludzmi takimi jak ty nie ma:) Bo ze to eksperyment a nie sprawdzony produkt z odpowiednim atestem to fakt nie opinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?